andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sara Beauty Spa Nyugtató Aloe Vera Gél

Sara Beauty Spa Nyugtató Aloe Vera Gél
2022. június 23.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, és egyébként a lehető legjobbkor érkezett, mert mielőtt hozta volna a futár sikerült iszonyatosan leégnem, pont az előző napon, szóval a bőröm szinte sikoltozott egy kis aloe veráért! :D Az első tapasztalatom a termékkel az, hogy egyáltalán nem ragad, mint más aloe gél, amik után sebtapaszként húzom le magamról a ruhámat, mivel annyira ragadnak. Ez a kis gél szépen beszívódik, viszonylag gyorsan, selymes lesz utána a bőröm és tényleg érzek némi hűsítő hatását is, ami az említett leégés után kifejezetten jól jött. Számomra az egyetlen negatívum az illata, ami nekem narancsos fahéjra hasonlít, és a fahéjat kifejezetten nem szeretem,sőt... de őszintén szólva annyira kellemes viselet, hogy még ezt is elnézem neki!

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate
2022. február 10.

Este szoktam használni lefekvés előtt, nagyon szépen feltölti az arcomat, reggelre olyan mintha kivasalták volna!
Ami a negatívum, hogy nagyon kipattogott tőle a bőröm, sok-sok kis gyulladt pattanásom lett, úgy néz ki a fejem 1 hét használat után, mintha 14 lennék, szóval számomra az a konklúzió, hogy nem szabad minden este használnom, maximum csak hetente 1-2 alkalommal.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2022. január 31.

Mint sokan mások én is a nagy hype miatt vettem meg, úgy kellett rá vadásznom, mert sehol nem lehetett kapni, mindenhol le voltak fosztva a készletek. Aztán mikor végre megvettem és kipróbáltam elég nagy csalódás volt. Nekem egyáltalán nem hosszít, kivéve az alsó pillákat, azokat viszont nagyon, plusz összetapasztja a pillákat és nap végére azért ott van egy kis pandamaci effekt is, ráadásul még csomós is, szóval nálam nagyjából az összes létező szempillaspriál-betegség jelentkezett, úgyhogy nem újravevős a dolog.

Revalid Regrowth Szérum

Revalid Regrowth Szérum
2020. augusztus 14.

Még télen kezdet el használni és nagyjából fél éven keresztül használtam minden hajmosás után. Nekem sokkal tovább kitartott egy üveg, mint 2 hét, még úgy is hogy alapvetően gyakran mosok hajat. Csak jót tudok mondani róla, pár hét után észrevehetően kevesebb hajam hullott és egy idő után rengeteg új babahajam is nőtt tőle. További pozitív hatásként pedig azt éreztem, hogy sokkal jobb a hajam textúrája, erősebbnek és dúsabbnak éreztem.
VISZONT: nagyjából fél év után abbahagytam a használatát, mivel elégedett voltam az eredménnyel és gondoltam innentől magától is meglesza hajam, de nagyjából 1-1,5 hónappal később megint elkezdett hullani a hajam, méghozzá nem is kicsit, ezért újra elkezdtem használni és hát úgy tűnik megint segít a dolgon. Szóval nekem sajnos csak addig segít, amíg aktívan használom, viszont akkor nagyon is, úgyhogy jár az 5*.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. április 21.

Hú, hát nekem semennyire nem jött be. Egyáltalán nem szép a finishe, leginkább mert iszonyatosan csomósodik. Ez a legidegesítőbb tulajdonsága, bárhogy próbálkoztam, mindig csomós maradt és emiatt egy rétegnél többet nem is tudok felrakni, mert akkor borzalmas lesz az eredmény. Nem választ szét, összetapadnak a pilláim tőle és szinte nulla a dúsítása. Alapvetően szeretem a Maybelline spirálokat, sokat kipróbáltam már közülük, de ezzel most nagyon melléfogtak :(

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam
2019. december 4.

Nekem nem jött be annyira. Zsíros kinézetű lesz tőle a hajam, és emiatt eléggé összeáll és lelapul az egész. Pedig nem fújom máshova csak a hajvégekre, de gondolom, amikor hajmosás után kifésülöm a hajam, akkor jut máshova is belőle, és hát úgy tűnik ennyi elég ahhoz, hogy lelapítsa és zsírossá tegye a hajamat. Illetve az illata sem jön be, ugyanis az sajnos nagyon erős műrózsás. Elhasználom, de egyáltalán nem újravevős történet.

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra
2019. október 27.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, már használtam jó párszor, azt kell mondanom, amúgy nem rossz. A sminket egész jól eltávolítja, bár nekem egy kicsit fura érzetem van a lemosást követően, egyáltalán nem olyan, mintha alaposan megtisztítottam volna az arcom, hanem inkább mintha bekentem volna valami hirdatálóval. Száraz bőrre szerintem tök jó lehet, mert ebből kifolyólag egyáltalán nem szárított, bár egyébként nekem semennyire sem száraz a bőröm. Összességében tehát okés a dolog, bár nem 5*.

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajrögzítőhab

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajrögzítőhab
2019. május 10.

Hú, hát nem igazán csinál akármit is, se tartás, se teltség vagy dússág. Épp ellenkezőleg. Illetve egy kicsit össze is ragasztja a hajamat és a frissen mosott is olyannak tűnik, mintha egy hetes zsíros lenne. Egy sima DM sajátmárkás hajhab fele ennyiért sokkal többet tud.
Kidobni nem akarom, de használni sem... Szóval valaki elviheti egy tábla csokiért :D

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 10.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be :( Nem túl szép a finishe, darabos, csomós az állag, nem választ szét rendesen és szinte egyáltalán nem dúsít. Helyette viszont nap végére potyog, szóval sajna ott van a pandahatás... Pozitív, hogy eltávolítani tényleg könnyű és a színe szép fekete, de kb. ennyi.

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. január 4.

Imádom az illatát, az állagát és az összetevőit is. DE ahogy már előttem is többen említették, tényleg hagy maga után egy kis ragacs érzést, mintha nem szívódna be rendesen, ami mondjuk így télen még nem is lenne annyira vészes, főleg lefekvés előtt, vagy reggel, mikor úgyis hosszúnadrágot veszek fel, mert hideg van. Ami jobban bánt, hogy sajnos nekem nem elég hidratáló. Pedig hát testvaj, arra találták ki, hogy segítsen a száraz bőrön, és hát nekem ebben a hidegben szörnyen száraz a bőröm, brrr kiütéses meg minden. És hát nem az igazi :( Sajnálom, mert amúgy a márka többi cuccát nagyon szeretem, de ez most annyira nem jó :'(