andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2012. október 21.

Már nagyon régóta használom, és nekem segített, szépen lassan, fokozatosan kevesebb lett a töredezett hajvégem, pedig rettentően töredezett a hajam régebben. Nem nehezíti el a hajam, nem ragad tőle a hajam, egyszóval tökéletesen bevált. Én csak ajánlani tudom!

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen
2012. október 21.

A samponnal együtt használom, én tökéletesen elégedett vagyok vele, teljes mértékben beváltotta az ígérteket! A szaga kicsit kellemetlen, de megéri minden nap kenegetni vele a fejbőrömet.

(Zárójelben megjegyzem, hogy akinek huzamosabb ideig hullik a haja, ne bízza magát mindenféle kencére, mert ezek max. csak a valódi baj kis részében tudnak segíteni. Igenis el kell menni kivizsgáltatni a gondot, nem szabad halogatni. Tapasztalatból mondom.)

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2012. október 21.

A cseppekkel együtt használom, nekem abszolút bevált, kevésbé hullik a hajam, és kevésbé zsírosodik. Ez nálam hatalmas dolog, ugyanis az én hajam elég gyorsan válik vállalhatatlanul zsírossá. A hajvégeim pedig eléggé szárazak, de nem szárította tovább nekem. Totálisan elégedett vagyok!

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2012. augusztus 8.

A legjobb tonik amit valaha használtam!! :) Az egyetlen gond vele, hogy drága...:/

Gabi Lanolinos Krém (régi)

Gabi Lanolinos Krém (régi)
2012. július 19.

A kezemre szoktam használni, mert eléggé száraz ott a bőröm. Reggel bekenem vele a kezemet és egész nap érzem, hogy puha és nem száraz! Imádom az állagát és az illatát is! :) Már a barátom is rákapott, úgyhogy gyorsan fogy. :)

Bourjois Volume Glamour Max Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Max Szempillaspirál
2012. július 19.

Annak ellenére, hogy szinte mindenki azt írta, hogy nagyon nehezen lehet lemosni, vettem egyet, és hát azt hiszem megtaláltam az új kedvenc szempillaspirálomat!! Nekem semmi gondom nem volt vele, simán le tudtam mosni, és hatalmas pillákat varázsolt nekem, ráadásul szépen dúsít is! Már most imádom!! :)

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)
2012. július 18.

Két rétegben tökéletesen fed és viszonylag tartós is, 5 napig simán bírja. Nekem több árnyalat is van belőle, imádom őket! :)

Max Factor False Lash Effect Fusion Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Fusion Szempillaspirál
2012. július 18.

Az árából kiindulva csodát vártam tőle, de aztán csalódnom kellett. Semmi extrát nem csinált a pilláimmal, olyan mint más egyszerű szempillaspirál. Egy rétegben nem volt elég, több réteg után már egész szép szempillákat csinált. De éppen ezért, mert több rétegben kellett használnom, elég hamar elfogyott. Viszont nem csomósodik, nem ragadt, szépen elválasztotta a szempilláimat.
Az árából meg simán vehetnék legalább kettő másik sokkal jobb szempillaspirált!

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2012. július 18.

Nekem tökéletesen bevált, nagyon jól tisztítja az arcomat! A szaga tényleg eléggé erős, de ki lehet bírni.

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet
2012. július 18.

Igazából semmi extra nincsen benne, de mégis nagyon megszerettem! :) Imádom az illatát! :)