andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. január 4.

Imádom az illatát, az állagát és az összetevőit is. DE ahogy már előttem is többen említették, tényleg hagy maga után egy kis ragacs érzést, mintha nem szívódna be rendesen, ami mondjuk így télen még nem is lenne annyira vészes, főleg lefekvés előtt, vagy reggel, mikor úgyis hosszúnadrágot veszek fel, mert hideg van. Ami jobban bánt, hogy sajnos nekem nem elég hidratáló. Pedig hát testvaj, arra találták ki, hogy segítsen a száraz bőrön, és hát nekem ebben a hidegben szörnyen száraz a bőröm, brrr kiütéses meg minden. És hát nem az igazi :( Sajnálom, mert amúgy a márka többi cuccát nagyon szeretem, de ez most annyira nem jó :'(

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2018. november 12.

Szavakkal nem tudom elmondani, mennyire örültem, mikor megláttam a hirdetést, hogy már itthon is lehet kapni ezt a csodát!! Még kint az USA-ban találtam meg magamnak, és a kint töltött hónapok alatt egyenesen beleszerettem ebbe a samponba és a balzsamjába. Imádom az illatát, az állagát és a hatását is. Az én nyeszlett hajam imádja, szinte új életre kelt tőle, szépen csillog, sokkal dúsabb és kevésbé zsírosodik. Ha lehetne 6 csillagot adnék! Imádom!

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2018. november 12.

Hááát vegyes érzéseim vannak. Még csak nem régóta használom, szóval nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni, de le tudom írni, hogy elsőre miket figyeltem meg. Először is hajmosás után akármennyit öblítem is, marad egy nagyon fura ragacsos érzés a hajamon, amitől az amúgy tök egyenes hajam elég rendesen hullámos lesz, már-már begöndörödik, és ettől viszont sokkal dúsabbnak tűnik (még ha kivasalom akkor is). Emiatt a fura ragacsos érzés miatt egyáltalán nem tudom kitolni a hajmosást, sőt, másnapra már olyan a hajam, mintha olajjal lenne átitatva az egész. Plusz a hajvégeimet tényleg eléggé szárítja. Nem tudom, én használom rosszul? Pedig tényleg szerettem volna a sok vegyszeres hülyeség helyett valami természetesebbet használni...

update: Adtam neki még egy esélyt és a múltkori csalódás után újra elővettem és elkezdtem újra használni. A ragacsos hatás eltűnt,nem zsírosítja a hajamat, nem szárítja a hajvéget, ráadásul szépen dúsít. Nem igazán értem, hogy mi változott, de ha valaki megfejti és tudja mi lehet az oka, ne tartsa magában :D Így már teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, nagyon megszerettem, és szinte biztos, hogy újra fogom venni!

Lush Retread Hajkondicionáló

Lush Retread Hajkondicionáló
2018. június 7.

Fú én imádom! Alapjáraton nem ezért a cuccért indultam a Lush boltba, de végül örülök, hogy ez lett belőle. Imádom az illatát, az állagát, a hatását, mindent! Nem egy átlagos balzsam az biztos. Amit pedig a legjobban szeretek benne, hogy dúsítja a hajam. Szóval a többi balzsamtól, amit eddig használtam mindig fürtökbe összeállt a hajam, ettől viszont nem, és így látványra és érzésre is sokkal dúsabbnak hat. Eddig tényleg nagyon szeretem, remélem hosszú távon a töredezésen is segíteni fog.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel (régi)
2018. március 27.

Már pár hete használom és azt kell mondanom, hogy nagyon jó! Régebben a Varga cseppeket használtam, mivel elég bénácska a hajam, kevés is, vékony szálú, törik, zsíros, egyszóval halmozottan hátrányos szegény. Viszont ettől a cucctól a hajhullásom nagyjából zéróra csökkent, kevésbé zsírosodik tőle a hajam és egyáltalán nem ragad össze tőle, mint a Varga cseppektől, így tovább is húzom hajmosás nélkül, ami nálam nagyjából már csodával határos kategória. Biztos, hogy újra fogom venni, remélem idővel megerősödik tőle a hajam és végre visszanöveszthetem a régi állapotába! :)

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights
2017. szeptember 8.

A shocking pink árnyalatot vettem meg hosszas gondolkodás után, mivel már vagy 4-5 másik színezőt/hajfestéket kipróbáltam előtte - Igora, Alfaparf, Crazy color, L'oreal Colorista... hogy csak a nagyobb neveket említsem - és egyik sem volt a legjobb választás, csak kidobott pénz volt mindegyik. De most ezzel végre megtaláltam az igazit! :) Balzsammal elkeverve tényleg nagyon szép és tartós pasztell színt lehet vele elérni, ami nem kopik ki egy hajmosás után, ráadásul egy tubus szerintem egy örökkévalóságig elég. Money well spent.

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2017. május 3.

Valahogy én is így jártam, mint ez előttem szóló, annyi különbséggel, hogy én Lengyelországban vettem meg (szintén Rosé blonde árnyalatban), és bár foltos nem lett a hajam, de túl sok változást sem észleltem. Alig észrevehető a rózsaszín a hajamban, ugyanolyan szőke maradtam tulajdonképpen... Ennek így nem sok értelme volt :(

Balea Deo Roll-On Fresh

Balea Deo Roll-On Fresh
2016. szeptember 25.

Azért vettem meg ezt a deot, mert olcsó, alumíniummentes és úgy egyébként is a Balea termékek jók szoktak lenni.
Nagyjából 17 éves koromban kinőttem az izzadást, azóta normalizálódott a helyzet, semmi gondom nem volt ezzel. Viszont ettől a deotol olyan durva szagom lesz, mintha lefutottam volna az ultramaratont 40 fokban, és mindehhez nem kell egy egész nap, elég csak pár órának eltelnie és még csak gatyarohasztó meleg sem szükséges hozzá. Én nem tudom mi lehet a baj, soha nem volt ilyen problémám. És bár fáj a szívem, ha bármit is ki kell dobnom, mert használtam el, most az egyszer kivételt fogok tenni....

Balea Jeden Tag Shampoo Mango

Balea Jeden Tag Shampoo Mango
2016. július 28.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de őszintén szólva nekem egyáltalán nem jött be :( Az egyetlen pozitívum, hogy finom az illata, és itt vége is. Sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, a hajvégeimet pedig kiszárítja. Sajnálom, pedig annyira jó lenne, ha végre nem kéne vagyonokat költenem a megfelelő sampon után kutatva.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2016. május 6.

Nekem kifejezetten bejön! Tényleg hatalmas legyezőszerű pillákat csinál, és ráadásul szép mélyfekete a színe.
Vigyázni kell viszont vele, ugyanis elsőre elég sok festéket vesz fel (megjegyzem hogy a sima Lash Sensationalnak is ugyanez a hibája), de ha okosan használjuk, akkor tényleg szép a végeredmény! Tuti, hogy újraveszem!