andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rusk Deepshine Smooth Keratinos Mélyreható Kezelés

Rusk Deepshine Smooth Keratinos Mélyreható Kezelés
2016. január 28.

Először is leszögezném, hogy ez az az egész Rusk Deepshine termékcsalád egy csoda! Csomagban vásároltam meg és már 3 hónapja használom őket. Az évek során elvékonyodott és töredezett lett a hajam, egyszerűen képtelen volt akár 2 centit is nőni. Most, hogy már 3 hónapja használom ezt a termékcsaládot komolyan mondom, hogy csodát tett a hajammal. Sima, puha, fényes, nem töredezik és látványosan hosszabb lett - mivel nem törik! A két aduász a történetben a sampon és ez a mélyreható kezelés, az én hajam ezeket szereti a legjobban. Egy kis odafigyeléssel és betartva azt, amit a fodrász javasol szerintem mindenkinek segíteni fog, csak ajánlani tudom!

Rusk Deepshine Smooth Keratinos Simító Sampon

Rusk Deepshine Smooth Keratinos Simító Sampon
2016. január 28.

Először is leszögezném, hogy ez az az egész Rusk Deepshine termékcsalád egy csoda! Csomagban vásároltam meg és már 3 hónapja használom őket. Az évek során elvékonyodott és töredezett lett a hajam, egyszerűen képtelen volt akár 2 centit is nőni. Most, hogy már 3 hónapja használom ezt a termékcsaládot komolyan mondom, hogy csodát tett a hajammal. Sima, puha, fényes, nem töredezik és látványosan hosszabb lett - mivel nem törik! A két aduász a történetben ez a sampon és a mélyreható kezelés, az én hajam azokat szereti a legjobban. Egy kis odafigyeléssel és betartva azt, amit a fodrász javasol szerintem mindenkinek segíteni fog, csak ajánlani tudom!

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Szempillaspirál
2015. december 2.

Sajna semmi extra :( Pedig nagy reményeket fűztem hozzá... Kis béndzsa szempillákat csinál, nem dúsít nagyon, nem is hosszabbít nagyon. Az egyetlen pozitívum, hogy nem ragadnak össze a szempilláim. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon (régi)

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon (régi)
2015. július 5.

Ár-érték arányban az egyik legjobb sampon, amit valaha használtam. Hozza, amit ígér, a hajam dúsabbnak és teltebbnek látszódik. ÉS ami plusz, hogy kevésbé is zsírosodik. Megvan az új kedvencem!:)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. május 12.

Nekem sajnos elég nagy csalódás :( A keféje elsőre jónak tűnik, de botrányosan sok festéket vesz fel, de tényleg kezelhetetlenül sokat. Küzdök vele rendesen. Amikor viszont sikerül kiszenvednem a megfelelő mennyiséget és szépen felvinni a szempilláimra egész szép a végeredmény, de őszintén szólva nem dobom magam hanyatt... Átlagos. Sajnálom :( Mindenesetre elhasználom.

Update: Miután kénytelen voltam papírzsebkendővel letörölni a keféjét vagy 2-3 alkalommal a sok festék miatt, már egészen szépen működik a dolog. Szép pillákat varázsol, nem tapad össze, kibír egy egész napot, könnyű leszedni stb. stb. Azért azt itt megjegyezném, hogy a fele festék így viszont kárba ment, de másképpen egyszerűen nem tudtam használni...

Maybelline Fit Me Alapozó

Maybelline Fit Me Alapozó
2014. december 31.

A legeslegjobb alapozó, amit valaha is használtam!!!
Én Németországban vettem, 8 euró körül volt a DM-ben, és a 125-ös árnyalat tökéletesen passzol hozzám. Ez is nagy ritkaság egyébként, hogy találok magamnak megfelelő színt, mivel a legtöbb alapozónak sárgás alapszíne van, ami pedig teljesen elüt az arcomtól.
A másik probléma nálam a zsíros bőrömből fakad. Általában maximum 1-2 óra, mire átfényesedik és nehéz, maszkos érzés lesz az arcomon. Nos, örömmel jelentem, hogy ez teljes egészében elmaradt, egész nap "kényelmes viselet", nem fényesedik át, nincs maszkhatás = Tökéletes. Szóval jelentem a zsíros bőrű sorstársaimnak, hogy itt a megoldás, bátran próbálja ki mindenki!
Egyébként nincs erős túl fedése, ami nálam kifejezetten egy plusz pont, mivel így igazán természetes a végeredmény. Talán annyi negatívumot tapasztaltam, hogy a nap végére felszívódik, eltűnik vagy nem is tudom minek mondjam, mindenesetre mikor este lemosom nincs olyan sok belőle a vattán, mint amennyire számítanék.
Ettől függetlenül számomra csillagos ötös, mert nekem tökéletes! :)

Swiss-O-Par Silver Sampon

Swiss-O-Par Silver Sampon
2014. július 29.

A szőkített hajamra használom, betartja amit ígér, tényleg nem lesz tőle olyan csúnya sárga a hajam, abszolút természetes színe lesz a hajamnak. A viola szín sem látszódik meg, szóval 5*!:)

Elséve Volume Collagen Sampon

Elséve Volume Collagen Sampon
2014. július 2.

Jaaaaj, kis túlzással a legrosszabb sampon amit valaha használtam! Zsírosít és ezért lelapítja a hajamat, a hajvégeimet meg szálkásítja. Szörnyű, de tényleg :(

Garnier Monoi Zuhanyzás Közbeni Testápoló - Száraz Bőrre

Garnier Monoi Zuhanyzás Közbeni Testápoló - Száraz Bőrre
2014. május 12.

Mintát próbáltam ki, ajándékba adták a Müllerben.
Először is: isteni az illata!! Bár előfordulhat, hogy valakinek talán túl erős lehet, de nekem nagyon tetszik így is. Nem annyira intenzív a hidratálása, mint egy normál testápolónak, mindenesetre így is finom puha lesz tőle a bőröm. Ragacsos érzésem sem maradt a használata után, úgyhogy szerintem be fogok szerezni belőle egy flakonnal! :)

Labello Repair & Beauty Ajakápoló

Labello Repair & Beauty Ajakápoló
2014. március 14.

Még jó, hogy direkt száraz, cserepes ajakra ajánlott, ugyanis még jobban kiszárította a számat... Szörnyű. Ráadásul hullaszíne lesz tőle a számnak, még akkor is, ha direkt keveset kenek magamra. Ez most mire jó, de komolyan?