andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2013. november 18.

Nem rossz kis cucc, nekem szépen kifésülhető lett tőle a hajam és dús! Tényleg dús! Pedig nekem aztán olyan vékony szálú hajam van, hogy az már fájdalmas. Egyetlen gond, hogy talán egy picit zsírosítja az amúgy is rettentő zsíros hajamat. De amúgy tényleg nincs vele semmi gond.

Update: Na jó, visszavonom, nem zsírosít. Nem tudom mi lehetett a baj ezelőtt, de most abszolút semmi gondom vele, sokkal kevésbé zsírosodik a hajam. Szóval nincs mese, megy az 5*. Ez az eddigi legjobb samponom!

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon (régi)

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon (régi)
2013. október 22.

Nekem nagyon nem jött be! Rettentően gubancolódott, és szárította a hajamat, ellenben a zsírosodással semmit nem kezdett. Annyira gubancos és száraz lett tőle a hajam, hogy úgy néztem ki, mint egy madárijesztő. Rettentően örültem, amikor végre elfogyott... Ez egy nagyon félresikerült próbálkozásom volt.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2013. szeptember 16.

Nem hittem volna, hogy valaha is egy Fructis sampon nekem tetszeni fog, ugyanis régen megjártam velük rendesen. De aztán valamiért mégiscsak vettem egyet ebből, és hát azt kell mondanom, hogy nem bántam meg. Sőt! A hajam dús és puha lesz tőle, nem lapul le másnapra sem, és ilyen konkrétan még nem volt velem! A hajam alapból rettentően zsírosodik, de ez nem zsírosítja. Szóval csak ámulok és bámulok, nekem nagyon bejött! 5*!

Update: na hát az a helyzet, hogy tartós használat mellett nagyon zsírosítja a hajamat. Kár érte, pedig az elején tök jó volt...:( -1*

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2013. augusztus 14.

A samponja is bejött és ez a balzsam is. Szép puha lesz tőle a hajam, nem zsírosítja a hajamat és nem kell sok belőle. Ezért plusz pont jár, mert más balzsamokból nagyon sokat kellett használnom, ha azt akartam, hogy hasson is. Szóval nekem bevált, 5*!

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra
2013. augusztus 6.

Már egy ideje ezt használom, azért vettem meg, mert igazán szimpatikus volt az ára. :) Szerintem semmi gond nincs az illatával, alig érződik és hamar elmúlik. A hajam meg puha lesz tőle, könnyen ki tudom fésülni, és én nem vettem észre, hogy töredezne a hajam, pedig az enyém aztán rendesen szokott... Szóval a lényeg, hogy nekem bejött, és mivel az ára is elég szimpi, biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni!

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2013. július 4.

Az itt olvasott vélemények alapján esett a választásom erre a krémre, és bevallom először nagyon féltem, hogy ezzel is pórul fogok járni, mert a zsíros bőröm nehezen tolerálja az alapozókat meg igazából mindent, amit rákenek. Borzalmas érzés amikor kifényesedik az arcom és elfog az a rossz érzés, hogy nem kap levegőt a bőröm és lefolyik az arcom. Nos, elmondhatom, hogy abszolút pozitívan csalódtam ebben a kis kencében! A 60-as árnyalat tökéletes nekem, a fedése minimális, de nem is akarom, hogy vastag vakolat legyen rajtam. Szép, egyenletes lesz tőle a bőröm. Ami a legjobban tetszik, hogy nem volt az az érzésem, amit fentebb leírtam! Egy picit valóban kifényesedett pár óra múlva, de ezen nem lepődök meg, mert a bőröm smink és minden nélkül is kifényesedik magától pár óra alatt, szóval ez egyáltalán nem zavar, mert tényleg nem vészes, és nagyon jó érzés a viselete! Egyszóval engem meggyőzött, úgyhogy megy az 5*! :)

Catrice Made To Stay Hosszantartó Szemhéjfesték

Catrice Made To Stay Hosszantartó Szemhéjfesték
2013. július 2.

A metal of honor árnyalat van meg belőle, nagyon tetszik a színe, de egyszerűen képtelen vagyok normálisan felvinni a szemhéjamra. Már próbáltam mindenhogy, többféle ecsettel és az ujjammal is, de egyszerűen lehetetlenség egyenletesen eldolgozni. (Alappal és anélkül is próbáltam.) Szóval hogyha van valakinek valami tuti tippje, akkor legyen szíves ossza meg velem, mert nagyon tetszik a színe, de így nem tudom normálisan használni :(

Avon Advance Techniques Hajdúsító Hab

Avon Advance Techniques Hajdúsító Hab
2013. július 1.

Még régebben vettem meg, aztán elsőre valamiért nem jött be, már nem emlékszem miért. Aztán most 1-2 hete megint előszedtem, hogy adok neki még egy esélyt. Most viszont már teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! Dúsít, nem ragad! Az én hajam elég lelapulós, de ezzel még estére sem lapul le a hajam. Szóval most már nagyon is megkedveltem! :)

Update: Na jó... mégsem nyerő. Pár használat után olyan durván elkezdett feltöltődni a hajam. Égnek áll egész nap...

update2: Én ezt nem értem komolyan, most meg már nem tölti fel a hajamat. Lehet, hogy az az oka, hogy sampont váltottam, ugyanis amióta az új samponomat használom, újból teljesen elégedett vagyok vele. Nem kell más, tényleg nagyon tetszik!:)

Balea Professional After Sun Hajolaj

Balea Professional After Sun Hajolaj
2013. június 17.

Finom az illata, tényleg nem zsírosította a hajamat, és száraz és vizes hajra kenve is egyaránt jó, mert utána nagyon könnyen ki tudom fésülni. Egyetlen bajom az, hogy pár óra múlva már nagyon szálkásította a hajamat és elég hülyén néztem ki úgy. Egyelőre nem tudom hova tenni, lehet, hogy a fesztiválon (amin a hétvégén voltam) uralkodó spártai körülmények is segítettek abban, hogy szálkásodjon a hajam. Kap 4*-ot, aztán majd meglátom...

Catrice Candy Shock Ajakbalzsam Stick

Catrice Candy Shock Ajakbalzsam Stick
2013. május 23.

Jaaaaaj akkora csalódás:( Sokáig nézegettem a Sugar shock árnyalatot, mindig csak teszter volt belőle, és tegnap végre találtam belőle egy szem normál példányt. Hát, annyit tudok mondani, hogy alig van valamicske színe, szárít és borzalmas íze van. Az illata viszont tényleg cukorkás, nem mintha ez bármin is javítana... Kár :(