andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Koffeines Sampon (régi)

Alterra Koffeines Sampon (régi)
2013. május 21.

Eddig az alverde koffeines samponját használtam, de váltanom kellett, mert borzalmasan szárította a hajamat! Ezt eddig csak párszor használtam, úgyhogy egyelőre csak annyit tudok mondani, hogy ez is szárít egy kicsit, de majd meglátom milyen lesz hosszabb távon. Lehet, hogy ezeket a koffeines samponokat nem nekem találták ki...
Amúgy ez sokkal jobban habzik, mint az alverdes sampon, és ennek már van egy kis illata is.
Egyelőre kap 4*-ot, aztán majd meglátjuk...

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2013. május 21.

Talán egy picit tényleg kevésbé habzik, mint egy átlagos sampon, de ez engem egyáltalán nem zavar! Ez is azt jelzi, hogy kevés benne a "műanyag" cucc. És a tisztító hatását sem befolyásolja, hogy kevésbé habzik!
Az illata nekem teljesen semleges, éppen csak egy kicsit lehet érezni.
Állagra nekem egy kicsit zselés állagra emlékeztet, ami külön nagyon tetszik! A hajam sem gubancolódik tőle, úgyhogy nekem összességében bejött!:)
Egyelőre az aktivizáló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert még nem régóta használom, de kíváncsi vagyok rá, remélem beváltja amit ígér.:)

Update: Sajnos nagyon szárította a hajamat hosszabb távon, még balzsammal is vállalhatatlan volt, így kénytelen voltam váltani. Kár érte :(

Avon True Gyöngyházfényű Körömerősítő

Avon True Gyöngyházfényű Körömerősítő
2013. május 6.

Már pár hónapja használom, kisebb-nagyobb megszakításokkal és azt kell, hogy mondjam: bevált! Alapvetően erősek a körmeim, de egy ideje már borzalmas állapotban vannak, töredeznek, szétválnak, és csúnyák. Akkor gondoltam, hogy kipróbálom ezt.
Először is nagyon tetszik a színe! Szép, diszkrét gyöngyházas színe van, többen is megjegyezték, hogy milyen szép színe van a körmömnek! Alapnak is tökéletes, sokkal tartósabb lesz tőle a körömlakkom! Szóval csak ajánlani tudom, jó kis cucc ez ;)

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2013. május 6.

Még középiskolában egyik osztálytársam ezt használta (az előttem lévő padban ült) és egész nap fújkodta magát ezzel, mondván, hogy ő nem érzi magán az illatot. Szerintem rajta kívül mindenki más igenis, hogy nagyon jól érezte ezt a szagot... Én konkrétan egész nap rosszul voltam tőle, fájt a fejem, émelyegtem, és már a számban is ezt a borzalmas szirupos ízt éreztem... Még ma is elfog a rosszullét, ha valaki elhúz mellett és ezt a szagot érzem. Borzalom.

Avon Anew Vitale Nappali Krém Spf 25 UVA / UVB-Szűrővel

Avon Anew Vitale Nappali Krém Spf 25 UVA / UVB-Szűrővel
2013. április 26.

Már egy ideje használom, és nekem nagyon bejött! Finom friss az illata és az állaga is nagyon selymes! Nem marad zsíros a bőröm utána, és ez nálam nagy szó, mert alapjáraton olyan zsíros, hogy néha kedvem lenne kenyérre kenni... :D
Tényleg üdének érzem a bőrömet tőle :)

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité
2013. április 4.

Nekem nem jött be.... Volt már ezerszer jobb balzsamom is, úgyhogy most csak arra várok, hogy elfogyjon. Szálkásította a hajamat, és hajmosás után kb úgy nézek ki, mint egy őrült, aki belenyúlt a 230V-ba, össze-vissza állnak a hajvégeim, és ugyanolyan szárazak is :(

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon
2013. április 4.

Illata finom, színe zöldes. Nem vettem észre, hogy kezdett volna valamit a zsíros hajammal. Ugyanolyan gyorsan zsírosodik. Egyáltalán nem dúsít, de nem is lapít le. Egyszóval nem vágtam magam hanyatt tőle.

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél
2013. március 26.

Nagyjából 4-5 hete használom, többé-kevésbé napi rendszerességgel. Talán mondhatjuk, hogy egy kicsit halványította a sötét karikáimat, de lehet, hogy erről egy független szemlélődőt kéne megkérdeznem, én ugyanis elég sokat bűvölöm, hogy ugyan végre múljanak már el azok a táskák a szemem alól! És habár még csak 22 vagyok, apró, finom ráncok a szemem alatt már megjelentek, amik rettentően idegesítenek, ez volt a másik ok, amiért megrendeltem. Én úgy vettem észre, hogy azokon is segített némileg.
Amúgy akciósan 399 Ft-ért vettem, ennyit simán megért.
(És itt megjegyezném, hogy nem is olyan régen, néztem egy nagyon tanulságos műsort, amiben azt is megjegyezték, hogy mindenféle ránctalanító csodaszernek min. 16 hét kell, hogy hasson, szóval akinek 3-4 nap alatt semmi változás nem történt, azon ne tessék már csodálkozni!)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. március 25.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és hát már most nagy szerelem a miénk! :) Magasan üti az összes testápolót amit eddig használtam! Ami külön nagyon tetszik nekem, az az állaga. Tényleg olyan, mintha vaj lenne, mégis nagyon finom krémes ahogyan magamra kenem. Nagyon jól hidratál is, egész nap hidratáltnak érzem a bőrömet! ÉS ami még nagyon-nagyon tetszik, hogy a bőröm érezhetően puhább és selymesebb lett!!
Ami nekem egy kicsit furi, az az illata, nem tudom mihez hasonlítani, kicsit nehéz volt megszoknom, de végül is nem olyan rossz az illata sem. Megy az 5*! ;)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2013. március 12.

Ma kezdődött el az akció a Rossmannban, és délben amikor ott jártam, én vittem el az utolsót ebből :D Szóval friss szerzemény :) Nem bírtam ki, rögtön ki is próbáltam, és hát engem egyből meggyőzött. Tényleg szép pillákat csinál, egyáltalán nem tapadnak össze a szempilláim, szépen elválaszt! Hosszabbít is, dúsít is. Egyelőre a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de szerintem azzal sem lesz gond! :)

update: Már egy hete használom, simán kibír egy egész napot, nem lesz pandamaci szemem, nem maszatolódik, nem pereg! Ez nekem nagyon fontos, a falra tudok mászni, ha elkenődik a sminkem! Szóval imádom :)