andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2013. január 30.

A bronz árnyalat van meg, gyönyörű színe van, és rettentő tartós! De tényleg, szinte lerobbanthatatlan! Reggel szépen kisminkelem magam vele, és még este is tökéletes! Ha néha elfeledkezem magamról, és megdörzsölöm a kezemmel a szememet, akkor sem maszatolódik!

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. január 26.

A színe passzolt a bőrömhöz, és tényleg szép egységes színt adott az arcomnak, zsíros bőrre viszont nagyon nem jó, nagyon hamar kifényesedett tőle a bőröm, és olyan kellemetlen érzésem volt tőle. Nem tudom, hogy kipróbáljam-e a másik fajtát, ami direkt zsíros bőrre van, mert az ott leírt vélemények alapján az sem győzött meg engem :/

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. január 26.

Régebben sokat használtam, a nedves hajvégeimre tettem belőle, majd min. egy órát rajtahagytam. Nagyon sokat segített a töredezett hajamon, úgyhogy valószínűleg megint csinálni fogok egy hasonló kúrát, mert megint egy kicsit el van töredezve a hajam vége! Több ismerősömnek is ajánlottam, hogy próbálják ki ezt a módszert, és nekik is bevált! :)

Alverde Borotvahab Lime Verbéna

Alverde Borotvahab Lime Verbéna
2013. január 26.

A célnak megfelel, tényleg nem irritál, finom az illata, és nagyon tetszik ez a pumpás kiszerelés is! :)

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2013. január 26.

Imádom Christina Aguilera parfümjeit, valahogy mindig eltalálják, hogy milyen illatot szeretek! :) Plusz pont, hogy sokáig érzem magamon, tehát a tartóssága is nagyon jó!

Christina Aguilera Inspire EDP

Christina Aguilera Inspire EDP
2013. január 26.

Talán az egyetlen parfüm Christinától amit annyira nem csípek, de elhasználtam, mert annyira nem volt szörnyű! A tartóssága is rendben van!

Christina Aguilera by Night

Christina Aguilera by Night

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2013. január 26.

Nem rég kaptam ajándékba, imádom az illatát,nagyon fincsi! A tartóssága is nagyon jó, hosszú ideig érzem magamon!

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2013. január 26.

Azon kevés Labello termékek közé tartozik ami egész jól hidratál. Szeretem a színét, az illatát is, úgyhogy szerintem nincs vele gond, egész jó, de tény, hogy létezik sokkal jobb is!

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs
2013. január 26.

Nagyon jó, nagyon szeretem! Tökéletes sebekre, vagy pattanások után visszamaradt hegekre!