andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Clearskin Blemish Cover SPF 15 - Bőrtónusjavító krém

Avon Clearskin Blemish Cover SPF 15 - Bőrtónusjavító krém
2013. január 26.

Egy időben sokat használtam, de mindig amikor használtam valahogy "belemászott" a szemembe és rettentően csípte, gondolom a szalicil sav miatt. De azt figyeltem meg, hogy kevesebb a pattanásom miatta, bár a bőrömet meg zsírosította (?), kicsit ellentmondásos ez nekem :D De összességében szerintem nem rossz!

Essence Multi Dimension Körömlakk

Essence Multi Dimension Körömlakk
2013. január 26.

Nagyon régen vettem, de most újra elővettem, és hát rájöttem miért állt ott a polcon évek óta. Nekem nagyon nem jött be a színe (valami rózsaszínes árnyalat van meg), csak az üvegben nézett ki jól. De amúgy egész tartós.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2013. január 26.

A barátom használja, és ő nagyon meg van vele elégedve, már régóta csak ezt használja!
(Azt azért megjegyezném, hogy amikor megmutattam neki az összetevőket, csak ennyit mondott: "Úristen, ez egy méreg!" bár nem hiszem, hogy ez eltántorítaná tőle...)

Essence Marble Mania Körömlakk

Essence Marble Mania Körömlakk
2013. január 26.

Leárazáson vettem a Müllerben az ezüst színt. 2 rétegben tökéletesen fed, tartóssága átlagos (kb. 4 nap). Ennyi pénzt (290 Ft) simán megért!

Garnier Mineral InvisiCool Golyós Deo

Garnier Mineral InvisiCool Golyós Deo
2013. január 26.

Eddig az invisidry-t használtam, azt is nagyon szerettem, de ezt is ki akartam próbálni, hátha még annál is jobb. Szerintem nincs sok különbség a kettő között, ugyanolyan jó mindkettő, tartós és megbízható, egyedül az illatuk más, de mindkettő nagyon jó!:)

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk
2013. január 26.

Pont ez az árnyalat van meg ami a képen van! :) Szép a színe, jól fed 2 rétegben, a tartóssága közepes, de összességében szerintem egész jó kis lakk!

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2013. január 26.

Szép színek, a fedése is jó 2 rétegben, a tartóssága közepes, összességében szerintem egész jó!

Avon Snowflakes Fürdőpehely

Avon Snowflakes Fürdőpehely
2013. január 23.

Az illata nagyon finom, én hosszú ideig érzem magamon! Ha a kezemre teszek egy keveset, majd benedvesítem és összedörzsölöm, tökéletesen olyan, mintha szappannal mosakodnék. Jó játék, de semmi több, de tulajdonképpen rosszat nem tudok róla elmondani. :)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2013. január 22.

Az egyetlen bebe termék amit szeretek (bár már régen vettem ilyet). Egész jól hidratál, és az illata is finom!

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)
2013. január 22.

Nekem több színben is megvan, szeretem őket, mert nagyon széles a választék! A tartóssága változó szerintem, én úgy vettem észre, hogy ez mindegyik színnél más, mondjuk a közepestől egészen a gyengéig. De összességében szerintem nem rossz, mert nagyon olcsó!