andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ebelin Acentonmentes Körömlakklemosó Kókusz Illattal (régi)

Ebelin Acentonmentes Körömlakklemosó Kókusz Illattal (régi)
2013. január 22.

Nem rossz, simán leszedi a lakkot, nekem egy kicsit szárít, de nem használom nagyon gyakran, úgyhogy így nem vészes.

Avon Scentini Nights Midnight Glow EDT

Avon Scentini Nights Midnight Glow EDT
2013. január 22.

Imádom az illatát! Ezt az összerázós megoldást mondjuk nem szeretem, mert néha elfelejtem és csak úgy fújom, aztán csodálkozom, hogy mi van... Viszonylag tartós is, az árát simán megéri!

Avon Clearskin 3 az 1-ben Arctisztító, Radír és Maszk

Avon Clearskin 3 az 1-ben Arctisztító, Radír és Maszk
2013. január 22.

Én nagyon szeretem! Úgy szoktam használni, hogy felkenem a problémás területre, hagyom megszáradni, majd langyos vízzel ledörzsölöm. Az arcom tisztább lesz, érezhetően frissebb és a pattanások is halványulnak másnapra!

Taft Power Hajlakk

Taft Power Hajlakk
2013. január 21.

Igazi betonkemény hajat varázsolt, ami nekem már egy kicsit sok. Egy darabig használtam csak, mert nem bírtam az illatát, aztán elajándékoztam.

Avon Care Caring Ajakbalzsam E-Vitaminnal és Jojoba Olajjal

Avon Care Caring Ajakbalzsam E-Vitaminnal és Jojoba Olajjal
2013. január 21.

Az egyik kedvenc ajakápolóm! Nagyon jól hidratál, és az illatát is imádom! :)

Avon Care Ajakbalzsam Szőlőmaggal és E-vitaminnal SPF15

Avon Care Ajakbalzsam Szőlőmaggal és E-vitaminnal SPF15
2013. január 21.

A célnak megfelelt, nekem bevált. Egyetlen gondom vele, hogy szerintem egy kicsit lágy, és néha ahogy kenem, egy csomó ráragad a számra. Ettől eltekintve semmi gond nincs vele.

Labello Angel Star Ajakápoló

Labello Angel Star Ajakápoló
2013. január 21.

Érdekes, nekem kb. ez az egyetlen Labello termék ami hidratál. Alapjáraton nem szeretem, az ilyen csillogós, ezüstös színű ajakápolókat, mert nem szeretem ha ilyen világos a szám, olyan leszek tőle mint egy hulla... Szerintem rettentő kevés embernek áll jól! De ennek a színe valamiért más, tényleg egy kicsit rózsaszínes, ami kompenzálja a hulla-hatást. Az illata tényleg fini, de az íze szörnyű (nem mintha evés céljából vettem volna)

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk
2013. január 21.

Korábban soha nem használtam alaplakkot, ez az első. Egyből beletrafáltam a közepébe, mert tökéletesen elégedett vagyok vele! Tényleg tartósabb lesz a lakkom tőle, és a lakkok sem fogják meg a körmömet! Ár-érték arányban pedig verhetetlen! :)

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2013. január 21.

Nagyon nehezen tudtam belőle kiimádkozni a festéket, nagyon halványan fog.... Néha azért ha fél órát rázogattam akkor szépen fogott, de ehhez nekem semmi kedvem, hogy ott szenvedjek vele. Pedig tök jó lenne, szeretem a tusfilceket...

Essence Pure Skin Anti-Spot Wash Gel

Essence Pure Skin Anti-Spot Wash Gel
2013. január 20.

A pattanásaimmal nem csinált semmit, cserébe viszont jól kiszárította a bőrömet. Ami amúgy nekem nem nagy baj, mert nekem alapjáraton rettentő zsíros a bőröm. Állagra nagyon híg, a szagát pedig nem minősíteném... Összességében semmit nem ér...