Andika 01

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Clearskin Professional Lotion Problémás Bőrre

Avon Clearskin Professional Lotion Problémás Bőrre
2013. október 20.

Ameddig nem használtam ezt a krémet csak szimplán zsíros volt a bőröm nem volt pattanásos csak picit miteszeres 3 napig használtam és tele jöttem tőle apró kis pattikkal... még egy darabig használgatom hátha javul a helyzet de ha akkor sem a kukába landol... illata és állaga miatt 2 csillagot azért megérdemel.

Paco Rabanne Black XS L'exces

Paco Rabanne Black XS L'exces
2013. október 20.

Illata nagyon tartós mindenki dicséri rajtam ::) reggel befújom magam és egész nap érzem az illatát :) jó parfüm ára is egész tűrhető :)

Gucci Flora EDT

Gucci Flora EDT
2013. október 20.

illata nagyon jó,tartós :) elég sokáig érzem magamon szeretem :)

Schauma Fito-Koffein Hajápoló Spray

Schauma Fito-Koffein Hajápoló Spray
2013. október 20.

Nem rég használom ára jó illata is hatást még nem vettem észre, nem szárítja a hajam így eddig tetszik :)

Avon Naturals Vanília Hidratáló Testápoló Balzsam

Avon Naturals Vanília Hidratáló Testápoló Balzsam
2013. október 20.

illata, állaga jó de elég nehezen szívódik be..

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon
2013. szeptember 17.

Most próbáltam ki először ezt a sampont:) eddig nagyon jó illata,állaga is jó és olyan jó selymes és fényes lett tőle a hajam:) nekem eddig nagyon tetszik de még csak 1x próbáltam ki így még nem tudok róla teljes véleményt alkotni. eddig 3 csillag a 4.et és az 5.et akkor kapja meg ha tényleg jobban nő tőle a hajam és megerősíti:)

2013. szeptember 14.

Tudom hogy komolynak hangzik mert az is szerintem hajmosás után szinte vastagon áll a haj a kádba... ahogy mosom szószerint összeakadnak az ujjaim mert annyi haj bogozódik rá, az egész ház az én hajammal van tele:( már nagyon félek és ez novembertől így megy. már lassan elhasználom a flakont egy minimális javulást vettem észre de lehet már csak bemagyarázom magamnak. Most készülök fogorvoshoz mert van egy rossz fogam és aztmondták hogy attól is lehet, ha a fogorvosi kezelés után sem alakul semmit a hajhullás elmegyek orvoshoz. csak kicsit félek hogy mitfog mondani de ez már nem jó így. szószerint mániákusan számolgatom a kihullott hajszálakat...

Most kezdtem el a 3.flakont a hajam még mindíg hullik..:( viszont plusz 1 csillag azért mert rengeteg új babahajam nőtt tőle:) Voltam vérvételen minden eredményem tökéletes szóval nincs belső gond és a fogamat is megcsináltattam. Már csak a fejbőr vizsgálat hiányzik és hátha kiderül miért hullik a hajam.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2013. augusztus 6.

Nálunk se sok minden volt 2 spirál 1 alapozó meg egy pár darab szemfesték :/ és végülis kiderült hogy egyik leértékelt cuccot se fogadta el a gép...

Avon Treselle Mystique Kölni

Avon Treselle Mystique Kölni
2013. július 25.

Én nagyon szerettem ezt a parfümöt rajtam egész tartós volt imádtam az illatát 3 üveggel is elhasználtam:) de már rég nem láttam a katalógusba :/

2013. július 25.

snowf_white a dm-be kapható olyan 6-8száz forint között mozog az ára. Én kb3 hete használom kúra szerűen minden nap a fejbőrömre teszem bemasszírozom de eddig semmi:( ugyanúgy markostól hullik a hajam:( Még várok egy hónapot és majd írok véleményt hátha addig segít de vennem kell még 1 flakonnal mert már a fele van meg kb, 3 hét használat után, de az illata miatt és a hozzá fűzött remények miatt 3 csillagot érdemel a többit megkapja 1 hónap után ha hat.