Andika77

Regisztráció dátuma: 2016. november 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. november 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ziaja Sensitive Skin Enzyme Peeling

Ziaja Sensitive Skin Enzyme Peeling
2016. november 12.

Elfogyott egy tubussal, de nem veszek újra, mivel semmi extrát nem adott. Jó volt, puha lett utána a bőröm, de nekem kicsit több kell az érzéshez.

Mikrodermabrázió

Mikrodermabrázió
2016. november 11.

Gyémántfejes csiszoláson voltam pár éve, 3 vagy 4 alkalom után nem mentem többet. Tényleg puha lett a bőröm, élettel telibb, de a foltjaimon semmit nem változtatott sajnos. A kezelés nem volt kellemetlen, utána kaptam maszkot is, olyan érzés volt, mintha pár kilóval könnyebb lennék :)

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Szeretem, mert könnyen eloszlatható. Nagyon hamar elfogy :(

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2016. november 11.

Alapozót nem szeretek használni, ezt amiatt vettem meg, mert lusta voltam Avonost rendelni :)
Reggel hyaluron ampullát kenek a bőrömre, felszívódás után pedig arckrém nélkül a BB-t.Nem is hiányzik, nem szárad ki a bőröm. Estig fent marad hibátlanul, és semmi zsíros érzet nincs közben! A sötét változat tökéletesen egységesíti az arcbőröm, viszont a fedése lehetne jobb. Szerintem újra veszem.

Rival De Loop Hyaluron Booster

Rival De Loop Hyaluron Booster
2016. november 11.

nem rossz, de a jó nem ilyen... Mikor az express lift nem volt kapható, gondoltam, kipróbálom, hátha ez is tud valamit. 7 db ampulla van a dobozban, amiből egyet felbontva 3-4 este kenem az arcomra.Talán kicsit hidratáltabb az arcom, mint nélküle, de nem veszek újra belőle.

Rival de Loop Express Lift Konzentrant Ampulla

Rival de Loop Express Lift Konzentrant Ampulla
2016. november 11.

Az ampullát felbontva kb 3-4 este alatt felkenve használom el. Ez az egyetlen termék kategóriájában, aminél látható változás volt: az arcbőröm kisimult, a szem alatti táskákat, kis ráncokat csökkentette, nagyon szerettem! Viszont sokszor hiánycikk sajnos.

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)
2016. november 11.

Könnyen eldolgozható, korrektort nem is szoktam használni utána. Viszont nem birkózik meg a karikával, táskával, petyhüdtséggel... Az ajánlások alapján vettem ezt, hát...nem vagyunk egyformák :)

Balea Q10 Bőrfeszesítő Ránctalanító Maszk

Balea Q10 Bőrfeszesítő Ránctalanító Maszk
2016. november 11.

2 adagra van osztva a csomag. Nekem ez kb 6 alkalomra elég... Radírozás után kenek belőle kb fél diónyit a nedves arcomra, és belemasszírozom a bőrömbe.5 perc után még egyszer végigsimítom nedves kézzel, majd a felesleget kendővel letörlöm. Jól hidratál, bár a hatása nem tart sokáig. Ezen kívül sajnos nem tudok másról beszámolni.

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez
2016. november 11.

Nagyon jól teszi a dolgát, jó áron kapható. Nagyon kevés kell belőle. Vízálló spirálomat könnyen letisztítja, és alapos!

Avon Anew Ultimate Bőröregedést Késleltető Kettős Hatású Szemkörnyékápoló

Avon Anew Ultimate Bőröregedést Késleltető Kettős Hatású Szemkörnyékápoló

Semmi...
Sajnos ez is kidobott pénz egy olyan krémre, ami csak ígér, de nem teljesít.