andikee007

Regisztráció dátuma: 2016. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Giordani Gold Dezodoráló Spray

Oriflame Giordani Gold Dezodoráló Spray
2016. december 15.

Jó illata van,akciósan vettem 399 forintért csak úgy zsákbamacskásan pár sprayt a katalógusból... Meglepően tartósak,kellemes és egyedi illattal... Újravétel gyanús.

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2016. december 15.

Nálam is alkoholos...majdnem körömlakklemosó szaga volt...

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2016. június 5.

Nagyon sokáig elég volt. Nem volt gondom a pigmentáltságával. Nálam is kibírt egy napot. Szépek a színei, túlzásba is lehet esni vele.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2016. június 5.

Itteni vélemények és pár youtube videó alapján vettem meg. Nem bántam meg, azóta is szinte mindnnap használom. Van benne egy szürke szín ami kicsit krémesebb emiatt képes beleülni a ráncokba,de alappal nekem nincs baja. Nalam egésznap fentmaradnak a színek,persze szemhéjalappal. Sokféle sminket tudok vele készíteni. Teljensen kihasználom. Közel azonos színekkel rendelkezik a Rival de Loop Young paletta is...de fele ennyire sem pigmentált.
4* mert porzik picit.

Avon Színmegújító Ajakrúzs

Avon Színmegújító Ajakrúzs
2016. június 4.

Elsőre tetszett, nem volt nehéz felvinni. Nem valami "extra" az a pigmentáltság... Nem jött be,hogy építgetnem kell,főleg mert ha többet viszek fel belőle beleül a ráncaimba. A színek nem rosszak, az ára sok ezért a minőségért. Krémes állaga van, nekem nem szárította az ajkaimat.

Avon Clearskin Pórustisztító Arclemosó Gél

Avon Clearskin Pórustisztító Arclemosó Gél
2016. június 1.

Hosszútávú használata után észrevettem,hogy összébbhúzta a pórusaimat. Enyhén szárít, de tényleg babapopsi puha lesz tőle az arcom. A géles állaga miatt kicsit továbbtart a lemosás nálam... mégha nagyon keveset teszek fel akkor is.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2016. június 1.

Erősen tisztító hatású,de sajnos szárít. Használata utánhúzodozó érzés volt... az orrom hámlani kezdett tőle :/

Avon Solutions Complete Balance Habzó Arctisztító

Avon Solutions Complete Balance Habzó Arctisztító
2016. június 1.

Sminklemosónak használtam. Teljesen jól eltávolított mindent. Praktikus kiszerelése van,sokáig elég volt. Az illatával nem vagyok teljesen kibékülve,de megszoktam.

Coop Babahintőpor

Coop Babahintőpor
2016. június 1.

Púderként használom, mert ettől nem változik az alapozóm színe és tökéletesen lemattítja. Átfényesedni sem szokott és ami nálam előny: szivaccsal is felvihető, nem okoz pattanásokat.

Wellaton Krémhajfesték

Wellaton Krémhajfesték

Legjobb!
Sok drágábbat illetve hypeolt festéket kipróbáltam már,de az én világos gesztenye hajam sehogysem akart vörös lenni.. Mindegyiktől csak barna lett, esetleg egy kevéske vöröses fénnyel,ami 2-3 mosás után ki is kopott... Még a fodrász is próbált rávenni,hogy szőkíttessem a hajam aztán jó lesz,de nem akartam, mert törékeny hajam van.
Aztán megvettem a wellaton csersznye vörös festékét és meglepő: nem kellett leszívatnom a hajam mégis vörös lettem :3 Mindig ezt veszem azóta is *-*