Andras91

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2020. november 9.

Írtam én már róla..nem is keveset.. de úgy éreztem hogy nem helyénvaló a hozzáállásom ehhez az illathoz.Megírtam mikor hol ismerkedtem meg vele a 2008as évek is szóba jöttek, kik és milyen ismerőseim hordták, hogy a mult milyen volt vele kapcsolatban? Egy szóval tudnám jellemezni "ellenszenves".Biztos hogy az akkori hype is hozzá tett ehhez a dologhoz, így visszatekintve mindig okosabb az ember.Most mi a helyzet, azt kell hogy mondjam ő lett az egyik kedvenc parfümöm.Az biztos hogy ehhez kellet egy Dior Sauvage JPG Ultra Male és a One Million tucatnyi változata, és hogy miért ennek egyszerű oka van, tudjam értékelni ezt a csoda parfümöt.Szerintem nem igaz a sok Youtuber, Influencer véleménye hogy Ed Harddy-s.Nem nem tudom elképzelni ezt az illatot egy Ed Hardy pólóval.Viszont egy szépen szabott ingel annál inkább.Az üvegjével nem tudtam sajnos megbarátkozni még mindig és valószínűleg soha nem is fogok, de szerintem nem az üvegért vesszük a parfümöt.Végszóként azt mondják hogy az ember izlése 7 évente változik.Lehet van benne valami.Nem azt mondom hogy az első helyen áll ez az illat mert az a Chanel Allure Homme, de a 2 hely be van neki biztosítva, ha tehetném 10 csillagot adnék neki.

Givenchy Gentleman

Givenchy Gentleman
2019. június 25.

Első és egyben utolsó vakon berendelt parfümöm.Történt régebben hogy nézegetem parfümöket neten, legendás illatokat kerestem és rá találtam a Gentlemanre..nagyon sok jót olvastam róla annyi volt a kikötés hogy legyen nagyon tartós, megláttam akciósan a notinon és berendeltem egyet.Amikor megkaptam a dobozt már akkor lehetett érezni a parfümöt HŰŰŰHA ..ezt én ismerem, apám , nagyapám használta ezt.Félve kinyitottam és magamra fújtam..br. igen hát ez nem az én világom még ha 2 m magas is vagyok és nem az manapság divatos páva srác, ehhez még elkell telni egy kis időnek.Inkább 40 plusz szerintem akihez illik ez az illat szóval a jövőben találkozunk Gentleman.

Giorgio Armani Code Colonia EDT

Giorgio Armani Code Colonia EDT
2018. március 27.

Ugyan azt a dns-t hordozza magában mint a sima Code,nekem ez jobban tetszik mint a nagy tesó.Ezzel megvettek kilóra :).Virágosabb, frissebb könnyedebb.25 éves kortól bárki használhatja, a virágossága miatt a fiatalabb korosztályon nem tudom elképzelni.

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme EDT

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme EDT
2018. január 8.

Meleg nyári napokon szerintem a legjobb választás lehet.Tiszta citrusos fás mély illat.Ennél a parfümnél jött oda egy vadidegen lánya buszon hogy úristen de finom illatom van mit használok, pedig nem hittem volna hogy pont ez a cucc vált ki ilyen reakciókat.Egyetlen gond hogy nem túl tartós, de elnézzük neki, nagy melegbe nem is kell hogy feltétlenül az legyen.5.

Hugo Boss Boss Bottled EDT

Hugo Boss Boss Bottled EDT
2018. január 8.

Véleményem szerint a legjobb Boss illatt. Lentebb olvastam hogy valaki szerint Cola illata van.Szerintem is.Ezzel a parfümmel nem lehet mellé nyúlni.Egyedi almás vaníliás puderes cucc. Tartósságával sincs gond, ár érték arányban verhetetlen.

Givenchy Xeryus Rouge

Givenchy Xeryus Rouge
2018. január 7.

Van belőle mintám.Nem rossz, de van a Givenchynek jobb illata is.Nekem Budapest parádé illata van :D

GUCCI Pour Homme II

GUCCI Pour Homme II
2017. december 17.

Egyik legjobb illat.Sajnos nem túl tartós ezért csak 4 csillag

Chanel Allure Homme

Chanel Allure Homme
2016. május 24.

Számomra ez A parfüm.Egyik legtartósabb illatszer amit valaha használtam.Nem túl hivalkodó, fiatalos és nem tucat illat bár ez az árán is látszik, ha tehetem csak ezt használom.