Andrea1198

Regisztráció dátuma: 2018. február 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin
2019. április 4.

Elhasználtam már több mint a 3/4-ét, és egy csomó pattanás jelent meg az arcomon. Csak ez az új, amit mostanában használok és még ennyi pattanásom sosem volt. Leginkább csak miteszereim, amiket nem csinált pluszban, de sajnos sok pattanást igen.

Avon Clearskin Pattanás Elleni Gél Búzakivonattal és A-Vitaminnal

Avon Clearskin Pattanás Elleni Gél Búzakivonattal és A-Vitaminnal
2018. november 9.

Tényleg hatásos. Itteni vélemények miatt vettem meg, és tényleg jó. Rákentem, 5 perc múlva már nem volt annyira, piros, majd este újra bekenve le is vitte a gyulladást.

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2018. október 24.

Nekem abszolút bevált. Enyhén porzik, csillámos szinek picit hullanak, de amennyire gyönyörű és pigmentált színeket tartalmaz, én el tudom neki nézni.

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2018. október 18.

Nekem nagyon tetszik. Kíváncsiságból vettem meg, mit tudhat. Simán drogériás szint, sőt, nekem kedvencem lett, főleg az ára miatt.

Hairburst Szívek

Hairburst Szívek
2018. szeptember 26.

Megállt a hajam egy bizonyos szinten, soha nem nőtt tovább. Elkezdtem szedni, egy hónap után már tovább nőtte azt a szintet. Dúsabb és vastagabb szálú lett a hajam. Szerettem, és biztos fogok még rendelni. Hajhullást mérsékelte. A -1 csillagot az ára miatt vettem le. Nagyon durván drága, így csak akciókor tudom megrendelni.

Clay Ritual Agyag Arcpakolás

Clay Ritual Agyag Arcpakolás
2018. szeptember 6.

Kicsit macerás pacsmagolni vele, de megéri. Jól tisztít, látszik, hogy a pórusok kisebbek lettek, mitesszerek meg tiszták. Mattította is a bőrt. Ár érték arányban is jó, nagyon sokáig elég, szinte alig rakok bele egy teáskanálnyit, és még a nyakamra is elég belőle. Újravenném.

Essence Eyeshadow Box

Essence Eyeshadow Box
2018. augusztus 28.

Nagyon porzik, nem olyan egyszerű őket eldolgozni. Nem annyira erősen pigmentáltak, de aki nem bírja az erős, durvább sminket, annak jó lehet. Csillámos színeket könnyű felvinni, ami egy plusz pont. Le volt árazva talán 749 ft-ra, így megérte. Szemhéj alappal, tartós, anélkül beül a gödröcskékbe. " In love with rose".

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. augusztus 28.

Drágállottam először, így akciókor vettem meg, kettőt egyszerre egy csomagolásban. Megérte. Nagyon finoman tisztítja a bőrt, sminket leszedi. Hiába drága, de megéri!

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske
2018. augusztus 28.

Én szerettem, és szeretem is, mint a testvéreit. Puha bőrt varázsol, sokáig érzem hatását, mérete pont jó, nem tartalmaz túlzottan sok terméket. Én újra venném.

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás
2018. augusztus 7.

Úr isten, soha többet nem. Nagyon alkohol szaga van, ennyi erővel vodkát is kenhetnék az arcomra. Kinyitottam a csomagot, de nem mertem fel kenni.