Andrea25

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kräuter Tápláló Arckrém Bio Kräuter Kamillával

Kräuter Tápláló Arckrém Bio Kräuter Kamillával
2013. január 12.

Szuper ez a krém! Nem zsiros, mégis nagyon szépen hidratálja a bőrt, ojan puha és üde lessz utánna a bőr, és az ára is nagyon előnyös.

2013. január 9.

Ahhoz képest, hogy mijen jól hidratál nem ojan rossz az állaga, az illata eleg natur, nem erős,egészen vekony reteg is hatásos és akkor nem fénylik annyira. Sztem fiunak is megfelelne.

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2013. január 8.

Évek óta használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, tartós, könnyen felvihető, nagyon szépen meg tudom rajzolni vele a kontúrt, nem maszatolódik.

Avon Karácsonyi Habfürdő

Avon Karácsonyi Habfürdő
2013. január 8.

Nekem nem igazán akart habzani..

2013. január 8.

Nagyon jól hidratál, az biztos. Talán mintha kicsit nehéz lenne, mintha nem kapna levegőt alatta a bőr.

Dove Silky Nourishment Testápoló

Dove Silky Nourishment Testápoló
2013. január 8.

A normál bőrömnek megfelel, finom az illata, diszkreten csillog, Egész jó kis testápoló de semmi túl extra.

Nivea Visage Double Effect Vízálló Szemfestéklemosó

Nivea Visage Double Effect Vízálló Szemfestéklemosó
2013. január 8.

Megvettem, kipróbáltam, de nem használom el, mert annyira olajos, kellemetlen érzés hogy nem tűröm magamon, még ha le is mosom utánna. Sajnos ez nem vált be.

Olay Total Effects 7in1 Anti-Ageing Wake Up Wonder Frissítő Nappali Arcápoló

Olay Total Effects 7in1 Anti-Ageing Wake Up Wonder Frissítő Nappali Arcápoló
2013. január 8.

Kombinált bőrömre megfelel, bár ránctalanitó hatását nem igen vettem észre. Az állaga jó, viszont az illata ojan gumiszerü. Következő alkalommal más krémet választok.

Kräuter Hajbalzsam

Kräuter Hajbalzsam
2013. január 8.

Kellemes illatú, sűrű állagú, lágy és puha utána a hajam, Legközelebb is ezt fogom megvásárolni, jó minőségű mint a legtöbb Kreauter\Logona termék

Logona Korrektor Bio Menta Kivonattal

Logona Korrektor Bio Menta Kivonattal
2013. január 8.

Szépen fed, kellemesen hűsitő érzés a bőrön, valóban éreztem hogy a pattanasok kicsit visszahúzódtak, én meg vagyok vele elégedve