andrea760730

Regisztráció dátuma: 2018. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Affect Szemhéjfesték Bázis

Affect Szemhéjfesték Bázis
2018. szeptember 16.

Sűrű állagú, semleges színű alap.Online rendeltem, de sajnos nem tudtam minőségileg kipróbálni, mert hibás csomagolású, illetve lejárt szavatosságú terméket kaptam. :(

Paese Eyeshadow Base

Paese Eyeshadow Base
2018. szeptember 16.

Nagyon rossz. Textúrája sűrű, viaszkrém jellegű, de nem lehet elkenni, darabos marad. Bárhogyan is próbáltam - ujjal vagy ecsettel felvinni, több vagy kevesebb mennyiséget - nem sikerült eloszlatni, darabos állaga maradt. Nem tudom, lehet, hogy az én példányom volt selejtes, bár másoknál is olvastam ezen problémákat.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. szeptember 16.

Nem értem mitől jó ez a szempillaspirál?! Azon kívül, hogy összetapasztja, nem csinál semmit a pilláimmal. A keféje is borzasztó, a festékről nem is beszélve. Amikor ezt használtam folyton könnyezett a jobb szemem. 🙁 Más szempillaspirálnál ezeket még nem tapasztaltam. Szóval maradok a jól bevált Maybelline-nél.

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2018. szeptember 16.

Hétköznapra tökéletes, drogériás viszonylatban olcsó és jó minőségű highlighter. Gold párja is meg van. Ajánlom.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2018. szeptember 16.

Hétköznapokat tökéletes, olcsó és jó minőségű drogériás viszonylatban. Silver párja is meg van. Ajánlom.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2018. szeptember 16.

Nekem nem vált be, nem tartós, feltapadt a mélyítővonalba. 0 pontot adnék ha lehetne. Géles állagúakat jobban szeretem.

Miss Rose Candy Eyeshadow

Miss Rose Candy Eyeshadow
2018. szeptember 16.

Krémes állagának köszönhetően nagyon tartós a szemhéjon, könnyen satírozható. Magas pigment tartalma miatt potyog, de én jól leütögetem, illetve szintetikus ecsettel használom, számomra így könnyű vele bánni, nem potyog az arcomra. Sok palettán van a márkától, mert lehet, hogy nem felkapott, de a mai trendi paletták többségét simán kenterbe veri tartósságban illetve szín felhozatalban. Gyönyörű sminkeket lehet készíteni vele. Olcsó húsnak nem mindig híg a leve 🙂

the Balm Put A Lid On It Szemhéjpúder Alap

the Balm Put A Lid On It Szemhéjpúder Alap
2018. szeptember 16.

Nagyon sok szemhéjprimert kipróbáltam már, de ez a legjobb. Eddig csak a milani alapja tűnt atom biztosnak, de a nyári hőségre kénytelen voltam keresni jobbat, mivel a 30 fok feletti hőséget ő sem bírta egész nap. Ez a szemhéjprimer igen. 😊 12 órát minimum kibírt, a szemfesték gyönyörűen a helyén maradt. Müllerben vettem, az ára borsós, de megéri, mert minőséget kapok a pénzemért. A kiszerelése higiénikus, a közel 12 ml termék minden cseppjét el lehet használni. Ajánlom.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. április 7.

Szép a fedése, de ár-érték arányban nem éri meg. 5ml terméket tartalmaz, hamar elfogy. Hasonlóan jó korrektorok vannak a piacon olcsóbb árfekvésben is, nem fogom újra venni.

Ebelin Sweet Blossom Sminkszivacs

Ebelin Sweet Blossom Sminkszivacs
2018. április 7.

Alapozás és a szem alatti korrektor eldolgozására szoktam használni, bár nem minden sminkeléskor. Én inkább ecsetpárti vagyok. Könnyen megdagad, puha, szépen el lehet vele dolgozni a krémes termékeket. Fél éve vettem, egyelőre még nem repedt szét.