Best of Beauty 2019

andrea91

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Körte és Kakaó EDT

Yves Rocher Körte és Kakaó EDT
2019. július 17.

Nem egy nagy műremek, de kellemeske, én szívesen nyúlok érte, nem túl sok és nem fárasztó. Amit én külön szeretek benne hogy nagyon jó a fújókája, szuperül porlaszt, így vékony rétegben nagy felületre kerül. Viszont nem tartós, kb egyáltalán, és eleve halovány illatka ami végülis jól is áll neki, de mégis tudnám jobban és tovább élvezni:D Műkörte, műkakaó, és valahogy kicsit szappanos-samponos is (nem tudom mi módon, nagyon fura) de tényleg nagyon komfortos illat.

The House of Oud Grape Pearls

The House of Oud Grape Pearls
2019. július 14.

hú na ez ... felfújáskor borzasztó káosz olyan minden is, de nem jó értelemben... nem igazán simulnak egymáshoz a jegyek, olyan disszonáns érzés végig, a jegyek alapján tetszene, főleg a szőlő miatt érdekelt mert azt olyan ritkán használják és akkor sem jól, de nem..:(. tartósnak tartós, de nekem/rajtam ez kifejezetten rossz:(

Lush Honey I Washed The Kids Szappan

Lush Honey I Washed The Kids Szappan
2019. július 12.

Kellemes illata van, de amúgy nem habzik elég jól, és bőven tudok olyat amitől tisztábbnak érzem magam és jó illatú is. Nekem nem vált be.

The House of Oud Almond Harmony

The House of Oud Almond Harmony
2019. július 9.

szép az üveg de nem estem hanyatt tőle, teljesen kellemes komfortos illat, picit fűszeres is valamiért rajtam. valamire emlékeztet de most nem jut eszembe mire.. rosszat nem tudok mondani, lehet d&g vagy hasonló árfekvésben még be is szerezném, de azért simán fogom nélkülözni, nem hiánypótló

update. scooby doo leleplezes: ez egy dior addict. a regi 2002-es fuszeressege miatt. eleg szemtelen a hasonlosag tudtam hogy valamire nagyon emlekztet de hirtelen nem jottem ra mire. igy koszonom de nem, lepontozom. na nem azért, a dior addict nagy kedvencem, és nyilván ez is jó, de nem annyira:) viszont nem kedvelem az 'inspiralt' illatokat foleg ha az eredetinel dragabb es meg rosszabb is. a regi addict egy csoda, szepen simul annak ellenere hogy tul sok, de ez nem all ossze igazan soha. a nev sem talalo, de az mar olyan mindegy is, csak mellekesen megjegyzem. ugy tunik tenyleg hozhato majdnem d&g arfekvesben... mindig elszomorit amikor egy niche egy mainstream cucc gyengebb masolata tobbszoros aron. tartosnak tartos, igy volt idom rajonni hogy mi is ez, de az addict is az. erre most hadne adjak pontot

Tom Ford Lip Color Rúzs

Tom Ford Lip Color Rúzs
2019. június 22.

Hát most megint nem tudok sok jót mondani. Annyira szerettem volna TF nudeját, a sok rossz nude után amit próbáltam, de sajnos nem. És én itt el is engedtem a nude színt teljesen. Ennek már több mint egy éve és azóta boldogabb vagyok:D szóval annyira nem nagy szám ez. Csak tökéletesen hidratált ajkakon olyan szép, de hát olyankor bármi jól áll, és persze tudom hogy nagyrészt a tom fordot használok élmény miatt veszünk tom fordot, aztán utólag meg be sem ismerjük ha annyira nem is jó...:) de azért valahogy ennyiért én mégis olyat vártam ami széppé tesz átlagos napokon is. És ezt attól eltekintve mondom hogy a szín nem tetszik magamon. Lehet más színeknek a minősége is jobb szóval ha kifakul az emléke ennek a nude-nak majd lehet teszek még egy peóbát.

Tom Ford Soleil Blanc Shimmering Body Oil

Tom Ford Soleil Blanc Shimmering Body Oil
2019. június 22.

Volt ilyenem, gyönyörű volt de mégsem szerettem annyira. A bőrön az én ízlésemnek nem elég szaténos a hatása, elég darabos benne a csillám ami amúgy nagyon szépen csillog a napom de valahogy mégis mást hatást kedvelek én. Ruhára simán átmennek a csillámok, és őszintén érzetre sem volt a kedvencem. Meg nekem a soleil blanc illata sem a szívem csücske, nem rossz de kicsit fárasztó és sok nekem nyáron szóval én tényleg csak azért vettem mert egy gyönyörű csúcsminőségű olajat szerettem volna.

Illamasqua Beyond Powder

Illamasqua Beyond Powder
2019. június 10.

Nem vagyok oda. Deity árnyalatban használgatom. Érdekes a színe bár elég nehéz előhozni. Ha majd valami interdimenzionális gyíkembernek sminkelem magam biztős őt fogom elővenni, de hétköznapra hanyagolom. A csillagokat nem a színe miatt kapja hanem mert nem könnyű szépen eldolgozni, sem felépíteni a színt, ami ennyiért nem annyira okés. Biztos megvan a technikája, de az még így is áll hogy sok olcsóbbal sokkal könnyebb dolgozni pl a marylou egy álom ehhez képest.

Lush American Cream Parfüm

Lush American Cream Parfüm
2019. június 10.

szerintem ez nem is vanilias es nem is epres. valami kremes illat kb ennyit tudok mondani, de semmire sem hasonlit, plane semmi eletszeru dologra. van ilyenem, de valamikor megéreztem a villamoson, kovetnem kellett egy lanyt es kb diszkreten korbeszagolnom hogy o ilyen illatu? vagy valahogy en vagyok az? szoval teljesen lehetetlen illat, de olyan amit kovetni akarsz...:D sajnos nem olyan jol teljesit mint mas lush illatok, es az enyem nem is igy nez ki hanem atlatszo matrica van rajta. de levonni csillagot nem tudok ezert, csodas

Lush American Cream Tusfürdő

Lush American Cream Tusfürdő
2019. június 10.

nagy american cream illat fan vagyok, és nagyon szeretem ezt a tusit, nagyon guszta rózsaszín, jól habzik és még hidratál is valamennyire, az illata pedig egész jól megmarad - ahhoz képest hogy tusfürdő. És valahogy ennek van a legjobb american cream illata, a parfümöt is beleértve. csak valahogy hadilábon állok a lush tusfürdőkkel, mert nagyon drágák, szóval nem hiszem hogy újraveszem, ha van esetleg valaki kérdezné mit szeretnék ilyenolyan alkalomra, ennek mindig örülnék:-)

Lush Fantabulosa Parfüm

Lush Fantabulosa Parfüm
2019. május 25.

Esetleg ugy bananos mint egy bananos óvszer. Persze ettol csak meg rosszabb mintha csak siman nem lenne bananos... es mivel ez regen ladyboy neven futott, meg izlestelen is. még kipróbálni se lehet szóval elég drágán sierült megtudnom ezt... amúgy(=a nembanánosságától eltekintve) még lehetne jó, de amúgy sem az. szomorú vagyok.