Andrea9191

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt
2022. január 3.

Nekem annyira nem vállt be, de nem húzom le, mert valószínűleg ez abból adódik, hogy a lábamon és a kezemen nagyon száraz tud lenni a bőr, amihez ez viszont nem elég számomra sajnos így télre, viszont a nyári használat alatt jobban teljesített rajtam.
Ami pozitív benne, hogy számomra nagyon bejön az illata (egyébként is imádom az ilyen mandulatejes illatokat úgyhogy azzal már megvettek), valamint nem hagyott se zsíros (akkor sem ha sokat használtam, szinte pillanatok alatt beszívódott), se ragacsos réteget a bőrön, így indulás/öltözés előtt is gyorsan be kenhettem a bőrömet, nem úgy mint mondjuk a márka test vajainál.

Tatcha Rice Enzyme Powder

Tatcha Rice Enzyme Powder
2022. január 3.

Rendelésem mellé kaptam egy utazó kiszerelést, mivel magamtól abszolút nem jutott volna eszembe megrendelni, kicsit féltem is mikor kipróbáltam, hogy esetleg szárítani fog, vagy pedig a szemcsék erősebben megmaradnak benne. Nagyon meglepett, mikor először kipróbáltam, tényleg igazán kellemes volt használni. Tenyérbe öntve pár csepp vízzel összedörzsölve egy nagyon krémes (picit habos) lemosó lesz belőle. Az arcbőrömet egyáltalán nem szárította, nem okozott pattanást és nem irritált, de megfelelően tisztított.

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2022. január 3.

Nekem egészen bevált, viszonylag lehet sokat használtam belőle úgyhogy általában mindig éjszaka használtam, mert felkenés után hagyott egy zsíros réteget a bőrön ami időbe telt míg elmúlt, viszont másnapra teljesen puha és hidratált bőrt eredményezett. Nem nyújtott semmi különlegeset vagy extrát, kellemes volt használni és megfelelően hidratált, ezért nem biztos hogy újra vevős nálam, mivel egyébként is szeretek általában új dolgokat kipróbálni és nem volt olyan kiemelkedően különleges sem, most hogy elhasználtam valószínűleg kipróbálok mást is. Az illata egész kellemes hogyha valaki nem bánja, ha parfümös/illatos egy testápoló.

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly
2021. december 8.

A narancssárga patronnal használom, most járok a végénél, úgyhogy tesztelem már egy jó ideje. Igazából semmi olyan hatalmas extra, hogy ezt mindenképpen be kellene szereznie valakinek és beépítenie a rutinjába, ugyanúgy rendesen kell utána még egy arcápoló, mert ez nem igazán arra készült, hogy önmagában is jól működjön (mondjuk talán még zsíros bőrön működhet is). A narancssárga patronról annyit, hogy amúgy nem túl sok jön ki belőle egy nyomás alkalmával, úgyhogy nem igazán tudom mennyi hatóanyag jut belőle egy használatra, ha valaki az erősebb szérumokhoz van szokva, annak nem hiszem hogy a kis patron kivált bármit is, tehát azért azt nem mondanám hogy 2 lépés egyben.

Én mégis nagyon szeretem használni, és nekem bevált azzal a módszerrel, ahogy én szoktam felvinni, nagyon jól hidratál, puha és nem zsíros/ragacsos a bőr utánna, és abszolút nem okoz pattanásokat sem. Először általában valamilyen szérumot használok, aztán viszem fel ezt és végül valamilyen arckrémet. Sose okozott problémát, amikor esetleg érzékenyebb volt a bőröm vagy valami pattanás kijött, akkor is bátran mertem használni. Szóval azoknak működhet jól akár száraz bőrön is, akik szeretnek egy ilyen extra lépést belevinni az arcápolási rutinjukba.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate
2021. október 27.

Egy kisebb kiszereléshez jutottam hozzá (rendelés mellé kaptam mintát), reggel este használtam arckrém előtt. Az első amit éreztem, amikor először próbáltam és nyomtam egy kicsit a kezemre, hogy ebben aztán nem spóroltak az illatanyaggal, nagyon erős, nem is illan el egy jó darabig. Általában nem igazán van problémám egy kis illattal a kozmetikumokban és eddig nem is volt semmilyen reakció a bőrömön illat anyagtól, de egyszerűen annyira erős illata van, hogy elgondolkoztam hogy biztosan jó ötlet-e ezt az arcomra kenni. Rövid távú használata mellett, nem okozott problémát (se irritáció se pattanás), kellemesen feltöltötte és puhította a száraz bőrömet és nem éreztem, hogy szárított volna. Az állaga picit folyós, géles és elég belőle egy kevés.
Szerettem használni, de nem hiszem, hogy megvenném a teljes kiszerelést, mert tényleg nagyon erős az illata, amit lehet nem a legjobb dolog hosszú távon használni (nyílván ez egyén függő kinek milyen a bőre) és ahhoz képest nem nyújtott semmi különöset más szérumokhoz képest.

Shiseido Waso Reset Cleanser City Blossom

Shiseido Waso Reset Cleanser City Blossom
2021. október 26.

Nem ezt használom minden nap, mert van ettől egy jóval kíméletesebb arctisztítóm amit jobban szeretek, viszont hetente egyszer-kétszer ezt használom, ha már megvan ne maradjon rajtam. Nekem talán, mintha egy ici-picit szárítana (de lehet csak furcsa a másik arctisztítóm után, ami nem igazán habzik fel), viszont nem irritál és nem okozott pattanásokat. Az illata nagyon kellemes, és nagyon habzik, szóval nem kell belőle sok tehát eléggé sokáig elég lehet egy kis tubussal.

Shiseido Waso Fresh Jelly Lotion

Shiseido Waso Fresh Jelly Lotion
2021. október 26.

Magamtól nem igazán vettem volna meg, de egy kisebb kiszerelést (30ml) adtak az egyik csomagban, így ha már hozzá jutottam ki is próbáltam. Nekem jól működik, enyhe vizes folyós állaga van, talán a Clinique Dramatically Different hydrating jellyhez tudnám hasonlítani, de attól picit folyósabb/vizesebb állagú. Önmagában nem igazán állja meg a helyét, de hidratáló krém előtt tökéletes lehet (száraz bőrre nálam legalábbis). Nem egy nélkülözhetetlen termék, de jól működik együtt a waso termékcsalád többi krémével. Illata van, ami talán zavaró lehet, nekem viszont nem okozott irritációt/pattanásokat, valamint a szem környéken se jelentett gondot.

Shiseido Waso Giga-Hydrating Rich Cream

Shiseido Waso Giga-Hydrating Rich Cream
2021. október 26.

Még egy vagy két hónapja sikerült beszereznem, miután a sima géles állagú krémük nagyon bevállt nappalra. Gondoltam ez jó lehet estére és éjszakára tényleg nagyon bevált, reggelre nagyon puha utánna a bőr és ha lenne valami piros gyullad szerű azt is reggelre szépen lejjebb húzza. Viszonylag gazdagabb állagú krém, de az én picit száraz bőrömön egész gyorsan beszívódik és nem is kell belőle sok. Rendkívül jól hidratál és egy kicsit sem irritálta a bőrömet, nem okozott pattanásokat sem. Illata az van, de nem túl erős és egy kis idő után már semmit nem lehet érezni belőle, szemkörnyéken sem irritált.

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Light Fluid SPF30

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Light Fluid SPF30
2021. június 30.

Ez az egy fényvédő, ami biztosan és egyáltalán nem irritál szemkörnyékemen, úgyhogy nekem bevált. Egy elég folyós, könnyebb fényvédő, ami nem hagy zsíros réteget a bőrön.
A kiöntős megoldású csomagolását annyira nem szeretem, de jól működik úgyhogy ez nem von le az értékéből.

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50
2021. június 30.

Használom már egy ideje és nekem nagyon bevált, nem okozott semmiféle pattanást nem irritálta a bőrömet. Ad egy fényt az arcnak, ami nálam teljesen jól működik és egyáltalán nem zavaró( lehet mert inkább normál és száraz a bőröm főként). A szememet egy ici-picit mintha irritálná (mint szerintem nálam majdnem mindegyik napkrém, talán egy-két kivétel van azok közül amit próbáltam), az illatanyag viszont nekem egyáltalán nem volt zavaró.
A krém maga picit zsírosabb, nehezebb, de nálam nem okozott gondot és teljesen beszívódott és nem hagyott extra réteg nem maradt, nem kukacosodik. Úgyhogy nekem nagyon bejött, viszont egyenlőre nem kapja meg egyenlőre a max csillagot, mert a szememet mintha irritálná picit, de ezt majd még próbálgatom és frissítem a véleményem (egyenlőre kitartóan használom szemkörnyékre azt az egyet, ami nem irritálja egyáltalán a szemem).