ANDREAA

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. március 13.

Régen ugrottam már így rá szempillaspirál beszerzésre, évek óta cf spirálokat haszbálok, de most kivételt tettem. Úristeeeen, annyira király ez a spirál.. el sem akarom hinni. Már az első használatkor tökéletesen működött, nem kellett neki idő, hogy idővel sűrűsödjön a festék. Szétválaszt, hosszabít (de, mint az állat), nagyon tetszik!

Catrice Hydro Plumping Serum

Catrice Hydro Plumping Serum
2021. február 26.

Én nagyon megszerettem. Kicsit idegenkedtem az elején a zselés állagától, de hálistennek nem ragad. Viszont éjszakára szeretem használni, smink alá nem olyan "kényelmes" viselet számomra, illetve örülnék, ha nem lenne benne parfüm.

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2021. február 8.

Szilárd samponok közül eddig ez a legjobb, amit próbáltam (a Lush ára eddig eltántorított). Kb olyan a hatása, mint a flakonos verziónak, én göndör hajjal rendeljezem, szépen felhabzik, tisztít, nem lágyítja el a tincseket).
Kár, hogy a hivatalos vegán CF jelzés lekerült a dobozról, helyette “vegan formula” van rányomva, ami nem tartozik a hivatalos cruelty free jelölések közé..

Got2b Twisted Curling Mousse

Got2b Twisted Curling Mousse
2021. február 8.

Mióta kivonták a Fructis bamboo curling habot, azóta rosszabbnál rosszabbakat fogtam ki.. ez a darab viszont nagyon hajaz a régi Fructis-ra. Nem ragad, több napig tartja a fürtöket, nagyon szeretem (kár, hogy itthon még nem láttam pont ezt a fajtát, egy másik Twisted van csak, én ezt UK-ben szereztem be).

Lovely Best Ever Szempillaspirál

Lovely Best Ever Szempillaspirál
2021. február 8.

Nagyon jó kis spirál! A keféje meg a végeredmény us egy az egyben olyan, mint a régi Yves Roscher Sexy Pulp spirálnak, ráadásul ez CF is, szóval nagy az öröm! :)
Maszk-szemüveg kombóval horva nap végére (olyan 10-12 után) kicsit a szenem alatt megfolyik (de kb minden nem vízálló spirállal ez van- aki szemüveges és egész nap hordania kell a maszkot munkában, az biztosan átérzi).

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder
2021. január 15.

Gyönyőrű fénye van, és eszméletlen tartós is, én rendszeresen elfelejtek alá primert kenni.
A bronz árnyalat számomra “must have”!
A rózsás árnyalat is gyönyörű, de nem az én színem, így azt árulom itt, de egyébként eszméletlen pigmentált, minőségi darab.

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó
2021. január 15.

Nagyon nagyon szerettem, illetve most is szeretem, mert amikor megtudtam, hogy kivonják, betàraztam. A Linen árnyalat van meg nekem, nagyon világos sárgás tónusú bőröm van, nagyon szép a fedése.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2021. január 15.

Én nem szeretem már ezt Catrice camouflage-ot, mert az elején még működött, jó volt, elhasználtam a 010-ből vagy 3at, de olyan, mintha megváltoztatták volna az összetevőket és, mintha alkohol lenne benne, mert borzasztóan égeti a szemem alatti bőrt, csípi a ..szememet

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2021. január 15.

Nekem nem jött be, a fedése közepes vagy még attól is gyengébb, irritálta a szememet is. A fit Me ezerszer jobb szerintem.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner

NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner
2021. január 14.

Féltem ettől az ecsetes verziótól, de egész könnyű veke dolgozni. A kék színűt használom pár hete, nagyon tartós, smink lemosáskor szinte levakarhatatlan (olajos micellás vízzel szoktam leoldani). Örülök, mert sokszor könnyezik a szemem. Megrendeltem a feketét is, remélem hasonlóan fogom szeretni.:)