andreax

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra
2019. december 2.

Nagyon jó ez a krém. Kevés kell csak belőle, kb. nagyobb mogyorónyi mennyiség, vasalás után puhább is a hajam, és teljesen egyenesen tartja a következő hajmosásig. Ha szorosan összegumiztam, kb. 5 percre rá, hogy kiengedtem a hajam, újra egyenes. Esős, párás időben is tartja a formáját. A hajam egy fodrász szétégette, pocsék állapotban van. Természetesen jó minőségű pakolásokat használok rá, hogy amíg a rossz rész lenő, kinézzen valahogy,és ne törjön le, de a steampod után ráadásul mindig úgy tűnik mintha teljesen egészséges lenne.

Artdeco Szemhéjpúder

Artdeco Szemhéjpúder
2019. november 6.

A 209-es barnát használom. Jól pigmentált, de a bőrömön sokkal világosabbnak hat. Nagyon szépen el lehet dolgozni, de ha reggel felkenem, délutánra mintha elkopna, szinte semmi sem marad belőle.

Kérastase Specifique Bain Anti-Pelliculaire

Kérastase Specifique Bain Anti-Pelliculaire
2019. szeptember 29.

Zsíros korpásodásra vásároltam. Az első flakon után tényleg szebb lett a hajam, eltűnt a korpa. A másodiknál visszatért a korpa, összesen 3 flakonnal próbáltam, hátha velem van a baj. Rá kellett jönnöm, hogy vagy nem válik be a zsíros korpa eltüntetésére, vagy csak nekem nem hatott. Ahhoz képest, hogy milyen drága, többet vártam tőle. Viszont a negyed áron kapható yves rocher korpásodás elleni sampon (régi verzió) tökéletesen bevált. T

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2019. szeptember 29.

Őszi-téli illatként használom, mivel édeskés. Tartós és kellemesen kifinomult illata van, nem tolakodó.

Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme
2019. szeptember 29.

Számomra a legjobb parfüm ami létezik. Illata tartós, és eleganciát, kifinomultságot tükröz. Bár inkább tavasszal és nyáron használom.

The Body Shop Coconut Shower Cream

The Body Shop Coconut Shower Cream
2019. szeptember 29.

Annyira szuper az illata, mintha kókuszban fürödnék. Amikor először használtam, bekiabált a párom a fürdőbe, hogy véletlenül kiöntöttem-e a kókusztejet, hogy ilyen kókusz illat van az egész lakásban. Viszont az összetevői miatt nem használom már. Inkább a természetesebb összetevőket keresem és szeretem. Az illata miatt adok 3 csillagot.

Rexona Invisible Pure Deo Stift

Rexona Invisible Pure Deo Stift
2019. szeptember 29.

Tartós,kellemes illatú, és számomra hatásos is. Viszont fürdésnél nehezen lehet lemosni, és egy használat után ugyan nem, de sajnos sárgítja a fehér ruhát ha rendszeresen használom ugyanannál a ruhánál.

Yamuna Hévíz Térségi Gyógyiszapos Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Hévíz Térségi Gyógyiszapos Hidegen Sajtolt Szappan
2019. szeptember 29.

Csodát vártam tőle, de nem érzékeltem semmi különöset azon kívül, hogy a víz ami rólam lefolyt fürdés közben, barnás fekete volt, mintha hónapok óta nem fürödtem volna. Nem szárította ki ugyan a bőröm, de nyáron használtam. Nyáron nem szokott kiszáradni, húzódni a bőröm. Arcomra nem próbáltam.

Narancs-Fahéjas Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Narancs-Fahéjas Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2019. szeptember 29.

Imádom az illatát, erős intenzív, finom. Viszont sajnos az én bőröm nem bírja, gondolom a narancsolaj tartalma miatt. Minden szappant először kézmosással tesztelek le, és kipirult és viszketett tőle a kezem, így nem mertem elhasználni.

Yamuna Tesztoszteron Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Tesztoszteron Hidegen Sajtolt Szappan
2019. szeptember 29.

A párom kapta tőlem ajándékba. Nagyon nagyon jó illata van, imádom ha ezzel fürdik. Kicsit szárítja a bőrt, ezért nem adok maximumot rá.