Andus93

Regisztráció dátuma: 2021. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2022. február 8.

Nagyon jó a pattanásos zsíros bőrömnek. A pattanásokat szépen elfedi, és nem okoz szárazságot. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. december 15.

Korábban fekete szappannal tisztítottam a bőrömet, de nem igazán vált be egyik fajtája sem. Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket. Nekem nagyon bevált, nem pirosodik ki a bőröm tőle, szépen tisztít is, és puha lesz a bőröm, ráadásul a pattanásokra is jó. Csak ajánlani tudom. Árban is nagyon megéri, mert nagyon kevés kell belőle :)

Miss Sporty So Clear Alapozó

Miss Sporty So Clear Alapozó
2021. december 7.

Én évek óta használom ezt az alapozót, de jobbat még nem találtam nála. Nagyon jó a pattanásos bőrőmnek, lehet színben nem a legjobb, de sajnos ami színben passzolna hozzám, attól pattanásos leszek, vagy maszkhatású.. Még maradok ennél. A színe miatt adok csak 4 csillagok, jó lenne ha fejlesztenék.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2021. december 5.

Kb tíz évig használtam ezt a krémet, nagyon szerettem, de hozzászokott a bőröm és nem csinált semmit vele. Majd másfél évig más növényi termékcsaládot kezdtem el használni, nem volt rossz de most újból visszatértem erre. Nagyon szereti a bőröm😊 Puha lesz tőle, és még a gyulladt pattanásaimra is jó. Csak ajánlani tudom🙂