anemon

Regisztráció dátuma: 2015. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel
2018. szeptember 18.

Tömény alkohol szaga van...Alapvetően nagyon szeretem az Alverde termékeket, de ez a maszk szörnyű.

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll
2018. szeptember 10.

Féláron (2500 Ft) sikerült hozzájutnom, de ennyit sem ér. A fogkefe egy katasztrófa, a fele kemény gumi, felsértette az egész ínyemet. Cipőpucolásra megtartottam. A fogfehérítőben a felkenhető krémben valóban lehet hidrogénperoxid, mert valamicskét fehérített a fogamon (2 hét használat alatt), de a felvitele kínkeserves. Mivel a fogakon kell hagyni a kencét, végül valahogy csak lekerül a gyomorba, ami nem hiszem, hogy túl egészséges. Plusz negatívum, hogy a dobozon 3 hét használatot javasolnak, de nekem egészen pontosan 13 nap alatt elfogyott, pedig nem pocsékoltam. Ez a termék ciki a márkára nézve.Ha fogfehérítőt keresel, keresgélj tovább!

Nuxe Merveillance Expert Szérum A Látható Mimikai Ráncokra

Nuxe Merveillance Expert Szérum A Látható Mimikai Ráncokra
2018. április 26.

Patikában kaptam 5 db mintát, amiket az elmúlt kb. 10 napban elhasználtam. A szemeim alatti icipici szarkalábakat gyönyörűen feltöltötte, de levonok egy csillagot, mert végtelenül erős illata van. Sosem értettem, hogy miért kell egy arckrémet teletömni parfümmel. A második csillag levonása azért jár, mert nem szívódik be rendesen, ragacsos marad utána a bőr, így csak éjszakára tudtam felkenni.

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser
2018. április 14.

Nem szeretek drága kencéket venni, de ez egy olyan arclemosó, ami 100%-ban megéri az árát. Az van ráírva, h reggel és este használja az ember, de én csak 1-2 naponta szoktam és így is ódákat tudnék zengeni róla. Pattanásos, zsíros, az orromon viszont száraz a bőröm, de ez a kis csoda teljesen kiegyenlíti a bőrképem, egyáltalán nem szárít, a pattanásaimon viszont rengeteget segített.

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk
2018. január 6.

Nagyon kényelmes a kialakítása, minden arcformára jól felhelyezhető, emellett jól is hidratál. Ami viszont ellene szól: elképesztően kellemetlen és erős erős az illata, mintha egy 30 éves parfümös üvegbe dugná az ember a arcát...nekem megfájdult tőle a fejem.

Gyógyszertári 70%-Os Etil Alkohol

Gyógyszertári 70%-Os Etil Alkohol
2017. december 10.

A szaliciles változatát szoktam megvenni, időnként amikor nagy otthoni arcápoló "szeánszot" tartok, az arclemosó használata után áttörlöm vele az arcom. Bármilyen arcradírt/arclemosót is használok, a szaliciles alkoholos vattapamacs mindig szürkévé változik, pedig nagyon gyengéden épp csak átsimítom vele az arcom. Ezután megmosom az arcom tiszta vízzel, majd jönnek a mindenféle szérumok, maszkok, krémek. Így egyáltalán nem szárít, szerintem simán belefér ha az ember lánya csak 2-3 hetente használja.

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster
2017. december 5.

Szuper termék, hetente egyet el szoktam használni. Nem okoz pattanásokat, nálam ez nagy szó:) Amikor használom, mindig olyan érzésem van, hogy valami extra dolgot tettem a bőröm szépségéért.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. november 29.

1 hétig használtam, mert nyaraláskor otthon felejtettem az alapozómat és gyorsan kellett valami nem túl drága...nagyon megbántam, hogy megvettem, azt pedig pláne, hogy fel is kentem az arcomra...Tele lett az orrom, a homlokom és az állam icipici, de annál zavaróbb pattanásokkal. Nem értem, hogy hogyan kaphatott itt ilyen jó értékeléseket. Két pontot adok, mert egyébként nem fed rosszul és nem is fénylik át.

Crest 3D Whitestrips Professional Effects Luxe

Crest 3D Whitestrips Professional Effects Luxe
2017. április 27.

Én összesen 6 napig használtam, cigitől és kávétől sárga fogaim hihetetlen szépen kifehérítette, már a 4 tapasz elhasználása után (egymást követő napok) többen is megdícsérték és megkérdezték, hogy mitől lettek ennyire fehérek a fogaim. DE! A 6. napon újra feltettem a tapaszt, fél órát hagytam a fogaimon, majd 3-4 óra eltelte után az alsó fogaim annyira elkezdtek fájni, hogy sírni tudtam volna a fájdalomtól. Nem ettem, nem ittam semmi savasat, nem tudom, hogy mi változott a korábbi napokhoz képest. Bevettem 2 Cataflamot, de semmit nem használt, a fájdalom kb 7-8 órán át tartott. kb. úgy éreztem magam, mintha valaki mini feszítővassal akarná kiszedni a fogaimat a helyükről :( Lehet, hogy pár hónap múlva megpróbálom újra, de ezt a fájdalmat nem szívesen élném át újra.

Essence Soft Touch Hab Állagú Korrektor

Essence Soft Touch Hab Állagú Korrektor
2016. március 14.

Végre rájöttek, hogy a régi tégely használhatatlan volt...így már tökéletes termék, jó áron, remek fedés, szuper összetevők:)