Anemone01

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. július 9.

Kozmetikusom ajánlotta.
Egész arcbőrömre felviszem és attól, hogy korrektor nem kelt maszk hatást, hanem szépen beleolvad a bőrömbe. A pattanás utáni foltokat és a pattanást is elfedi, ha van. Nem tűnik el napvégére az arcomról és a színe 01-es passzol a bőrömhöz. :)
Eddig csak Clinique illetve Lancome és hasonló árfekvésű termékekben bíztam meg főleg az érzékeny bőröm miatt, de ezt merem használni.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. május 30.

Nekem ez a c vitamin vált be a legjobban. Az előző szérumjaom mentek a süljesztőbe miután mitesszert okozott..
Szerintem nagyon praktikus. Szépen összekapja a bőrt, olyan élettelteli lesz, szép ;)

Imperity Gourmet Vie Perfume Hair Mask

Imperity Gourmet Vie Perfume Hair Mask
2019. május 30.

A hajam igényli a minőégi ápolást, mert eléggé roncsolt és ez a pakolás sokat segít rajta. Tetszik az illata, ami hamar elillan. Árban is korrekt. :)

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2019. május 30.

Én nagyon finnyás voltam a sima bolti hajápolási termékekre ill más kozmetikumokra, de amióta csalódtam a fodrászkellékes által forgalmazott termékekben, mint pl egy osisos szárazsamponomban. Ezért úgy döntöttem adok egy esély ennek drogériásnak. Komolyan hálás vagyok ezért, mert ennek köszönhetően nem kell naponta mosni a hajamat. Több szabadidőm van, mert ezzel úgy néz ki majdnem a hajam, mintha frissen lenne mosva. Ad egy kis volument illetve nem mattítja le úgy mint a korábbi szárazsamponjaim a hajamat és nem is szárít. Nagyon elégedett vagyok és újra is veszem.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. május 30.

Én a vegykezelt hajamat növesztem le és lassan 1 éve, hogy már egyátalán nem festem a hajam. Sok sampont kipróbáltam pl.: Kérastase, Joico, Tigi, Revlon, Imperity...de nekem ez vált be az én vékonyszálú hajamra.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2017. szeptember 13.
(!)

Itt km-en keresztül nyertem ezt a spirált. Nekem nagyon érzékeny a szemem, de ez nem váltott ki nálam irritációt, ami ritkaság az én esetemben. Nekem eléggé levannak szűkítve ezért, hogy milyen sminket használjak a szememre. Az is különös,hogy eddig nem voltak szimpatikusak a szilikon keféjű spirálok, de ebben kellemesen csalódtam. Nagyon szépen kiemeli a pillákat és még megfizethető áron van még. Ha elfogy, akkor ezt fogom megvenni magamnak.

Zewa Kids Nedves Toalettpapír

Zewa Kids Nedves Toalettpapír
2017. augusztus 8.

Nekem viszketett bőröm utana és vörös foltok jelentek meg, azért dúrva, hogy gyerekeknek szánták ezt a toalettpapírt és még felnőttnek sem jó. Különösen a gyerekek bőrét kellene óvni.

Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Reparative Lotion Elvékonyodott Hajra

Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Reparative Lotion Elvékonyodott Hajra
2016. december 4.

Nem érzem nélkülözhetelennek. Se nem árt, se nem használ kategória. Az a minimális javulás is csak a következő mosásig tart.

Amway Glister Fogkrém

Amway Glister Fogkrém
2016. augusztus 10.

Valóban koncentrátum, ahogy azt ígérték így sokáig elég. Amióta használom nem vérzik az ínyem. Minimális fehérítő hatása van.

Prokudent Med Ultrasoft Fogkefe

Prokudent Med Ultrasoft Fogkefe
2016. augusztus 8.

Az első pár alkalommal nagyon szépen tisztít és nagyon kíméletes, nem sérti fel az ínyem. De kb. 2 hét után már nem tisztít már úgy. Kénytelen voltam leváltani.