Anett44

Regisztráció dátuma: 2018. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel
2020. április 26.

A bőröm napról napra szebb lett a rendszeres használatát követően. Nagyon szépen leviszi a meglévő pattánásaimat és kevesebb új pattanás jön (kb 1-2), mint ennek a krémnek a használata előtt. Gyorsan beszívódik és szépen lemattítja az arcot. Sokkal többet tett a szép arcért az én esetemben, mint a drágább arckrémek.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2020. április 26.

Nekem nagyon bevált ez a maszk, először úgy használtam, hogy két egymást követő este is felraktam és utána kezdtem növelni a napokat a két maszk használata között, így sokkal hamarabb elkezdett szebb lenni az arcom. Nem jött elő ujabb pattanás, lehúzta a pirosságot és nagyon sima lett utána az arcbőröm. 2x2 db-ot vettem és ez a mennyiségű maszk sokkal többet tett azért, hogy kevesebb pattanásom legyen, mint a többi drágább árkategóriás arckrém, amit próbáltam eddig.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2020. április 26.

Valóban szépen leszedi a sminket, de nem csökkentette a faggyútermelést, a pattanások és mitessterek kialakulását az arcomon. Szerintem nem éri annyit amennyi az ára, a garnieres micellás víz is tökéletesen leszedi a sminkemet.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. április 26.

Szépen tisztítja az arcot, de semmivel sem tud többet mint egy drogériás arclemosó, így viszont ár érték arányba nem éri meg, plusz még szárítja is az arcomat és nem csökkemti a faggyútermelést, hanem növeli.

P2 Dewy Look By Viszkok Fruzsi Arc Spray

P2 Dewy Look By Viszkok Fruzsi Arc Spray
2019. december 9.

Tényleg ad egy természetes fényt az arcnak, de ragacsos érzetet hagy a bőrön. A szórófej borzalmas, nem.permetezi szét szépen a terméket és nekem az illata se tetszik, de az egy idő után nem érezhető.

Essence You Better Work! Fixing Spray

Essence You Better Work! Fixing Spray
2019. március 28.

Én nem edzéshez használom, hanem csak hétköznapokra és meg vagyok vele elégedve. Nap végére nem lesz egy csíkba a szemfestékem, bár szerintem nem lesz matt hatású az arcom a használat után. Az illata (talán mentol lehet) nem túl kellemes, legalábbis nekem túl erős.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. március 8.

Szuper szempillaspirál, két rétegben még az én rövid és ritka szempilláimból is szép hosszú, dús szempillákat csinál. Nap végére pedig nem kenődik el és az edzést is kibírja nálam.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2019. március 5.

Szeretem, egész jó körömlakk. A formulája jobb, mint az előző essence lakkoknak (bár én azokat is szeretem). Szép fedése van, 4 nap után kezd el kicsit kopni, de nem feltűnően. Biztos veszek még egy-kettőt belőle.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2019. március 5.

Nekem nem lett a kedvencem, túl nagy a keféjének a feje, ezért elég nehéz vele dolgozni, semmi extrát nem tud, legalábbis nem kelt dúsabb hatást.

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette
2019. március 5.

A színek gyönyörűek, jól eldolgozhatóak és eléggé pigmentáltak, a csillogó színek nem potyognak. Ez a paletta lett a legújabb kedvenc nálam.