anette0118

Regisztráció dátuma: 2016. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre
2022. március 10.

Nagyon jó kis krém, hamar beszívódik, és nem csípi a száraz kezem, viszont az illata nagyon erős.
Fele ennyi illatanyag elég lett volna, hogy kellemes legyen és ne zavaró.
Ettől függetlenül megadom az 5*-ot.

Garnier Hyaluronic Aloe Micellás Víz

Garnier Hyaluronic Aloe Micellás Víz
2022. február 10.

Nagyon kellemes, nekem a sima rózsaszín szárította a bőröm, ezért kipróbáltam ezt. Az illata is jó.

Clinique Superdefense Night Recovery Moisturizer Hidratáló Éjszakai Krém

Clinique Superdefense Night Recovery Moisturizer Hidratáló Éjszakai Krém
2021. december 16.

Nagyon kellemes éjszakai krém, gyorsan beszívódik, és nyugtatja a bőröm, és nem okoz pattanást, sőt, mintha a hegeimet is halványítaná.
Picit mintha kukacosodna, de mivel éjszakai, ez nem zavar.
Reggelre puha lesz a bőröm tőle.

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2021. november 30.

A vízálló változata a legjobb spirál, amit valaha próbáltam!
Annyiféle drágább márkának kipróbáltam a vízálló változatát (Max factor, L'Oreal stb) de mindegyikkel a két nagy probléma valamelyike volt: lepergett, vagy be sem fogta a szempillámat.
Aztán sokáig le is mondtam arról, hogy találok egy normálisat, ezért télen maradt a szétmaszatolós, hagyományos vagy műszempilla...
És végre, rátaláltam erre a kis csodára.
Remélem még sokáig marad és ezt nem szüntetik meg!!!

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2021. október 5.

Szeretem, jó drogériás púder, de már a sokadiknál tapasztalom (sminktáskában tartom) hogy rommá reped, törik a tégely teteje. Másnak is van így? Nagyon bosszantó! Ja és azért egy szivacsot is mellékelhetnének....

Dolce & Gabbana Dolce Rose EDT

Dolce & Gabbana Dolce Rose EDT
2021. június 13.

Douglasban mintát kaptam belőle.
Elsőre amolyan tipikus gyümis-virágos parfümnek tűnt, gondoltam, na ez is a kislányoknak készült, de fél óra múlva olyan finoman előjött a rózsa és a pézsma, hogy egy nőies, elegáns illat bontakozott ki. A csuklómra fújtam csak, mégis érzem magam körül.
Bizony, ez nem az az "olcsó" gyümiparfüm illat, mint amiket a tiniknek dobnak piacra a sztárok.
Könnyed, játékos, mégis elegáns, nőies nyári illat.
Kívánságlistás lett nálam.

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1
2021. június 1.

Hát gyerekek....a sminket nagy nehezen leviszi, de eltömíti a pórusokat, pattanást okoz....
Még nagyon régen lehetett kapni ennek egy kellemes, lágyabb, jó illatú rózsaszín tetejű verzióját, érzékeny bőrre, azt egyszer kaptam még tiniként, de már rég nem létezik....
A Vichy anno kiváló minőségű termékeket gyártott, nem véletlen csak patikában volt mindig is kapható, de már a név mögött egy drogériás kategóriájú, lecsúszott brand van sajnos.
Mára sok márka lekörözi, és olcsóbbak árban is.

Kérastase Resistance Sérum Therapiste

Kérastase Resistance Sérum Therapiste
2021. május 8.

Nagyon szeretem, KEVÉS is elég belőle, és kizárólag a HAJVÉGEKRE!
Szóval akinek zsírosítja a haját, az vagy rosszul lőtte be a mennyiséget, vagy a haja nem igényli ezt, mert ez extrém száraz hajra való, nem pedig normálra...

Kérastase Resistance Masque Thérapiste

Kérastase Resistance Masque Thérapiste
2021. május 8.

Próbáltam nem hirtelen felindulásból véleményt írni, hanem várni pár hetet, hogy lássam, hosszabb távon milyen hatással van a hajamra.
Imádom!❤ nem olcsó termék, viszont kevés is elég belőle, az illata nagyon finom!
Vannak, akik írják, hogy hamar zsírosodik a hajuk tőle, de én ezt nem tapasztaltam.
Szerintem sokan rosszul "diagnosztizálják" a saját hajukat, és enyhén száraz hajra megrendelik a legbrutálabb hajápolót, aztán csodálkoznak, hogy utána olyan a fejük, mintha lenyalta volna a boci.
Viszont az én nagyon száraz, szőkített hajammal csodát tett! ❤ Arra viszont odafigyelek, hogy ne vigyem a hajtövemre, mert akkor tényleg sok lehet, csak a hajhosszra és a végekre!

Kérastase Resistance Bain Force Architecte Sampon

Kérastase Resistance Bain Force Architecte Sampon
2021. május 8.

Nagyon jó sampon, nem kell belőle sok, jól habzik és kíméletesen tisztít, nem szárítja a hajam, és nem nehezíti el!