Anettke

Regisztráció dátuma: 2014. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Chocolate Full Repair Shampoo

Kallos Chocolate Full Repair Shampoo
2019. február 7.

Nagyon bevált, bár eléggé zsírosodott tőle a hajam, de nem bántam, mert sajnos ez már csak ilyen...
Az illatát, kiszerelését imádtam. A Kallos egy nagyon megbízható márka ahhoz képest hogy szinte ingyen adják. Minden termékével meg vagyok elégedve.

Elfogyott, és jött utána egy Cien (lidl-ben kapható) ami annyira kimarta a fejbőröm hogy már hajmosás másnapján égetően viszket, pedig csumára le lett öblítve, az 1000%. Most két dolog lehetséges, visszatérek a kallosra, vagy pont ez váltotta ki, hogy abbahagytam a kallost.... Na ez sose derül ki! Légyszi, akinek volt tapasztalata, hogy leállt a kallossal és utána kicsattogott a fejbőre írjon rám! Nem valószínű amúgy, hogy ez így van, de ki tudja :P Köszi

Cien Sampon 7-Féle Gyógynövénnyel

Cien Sampon 7-Féle Gyógynövénnyel
2019. február 7.

Kb. 300 forintért vettem, mert mért ne, majd veszek másmilyet. Tetszett az illata, első alkalommal teljesen frissnek, dúsnak éreztem a hajamat. Utána jöttek a problémák. Kivarrasodott, viszketett a fejbőröm és képes leszenk sajnos kivágni a kukába, mert már a második nap nemhogy zsírosodik a hajam, de plusszban még korpás is lett és viszket mint az állat. Szóval kössz szépen.... Nagyon óvatosan próbáljátok ki, ha mégis ráveszitek a fejeteket. Inkább vegyetek valami drágábbat, de már bevált márkát.

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara
2019. január 8.

Kb. 13 éves korom óta nem vásároltam ilyen rossz minőségű szempillaspirált. A keféje nagyon puha, viszont de rossz a kialakítása, vagy nem tudom, egyáltalán nem tudom szépen felvinni, mert szinte semmi nem is látszik... Nagyon hirtelen kellett egy szempillaspirál, megtévesztett a Rimmeles ScandalEyes külseje, és ennyi... Hogy mit fogok csinálni vele, azt még nem tudom, akinek van ötlete kérem, hogy írjon! :D

Versace Red Jeans

Versace Red Jeans
2018. szeptember 19.

Kb. 14 éves voltam, mikor annyira nagyon tetszett az üvege- na meg hogy egy viszonylag megfizethető Versace illat volt-, hogy mindenhova magammal vittem, de szinte sosem mertem belőle fújni magamra. Mintha egy kis kabala lenne, magában tartva a jövőbeli vagány csajos énemet, aki lenni szerettem volna..

Valljuk be, nem egy tinilánynak való parfüm volt, aki most jött ki az áltiból. Legalábbis szerintem...

Évekig felé sem néztem, valahogy elfelejtettem.

A minap megtaláltam a fém dobozt, és mindent tűvé tettem ú, hogy előszedjem a lakás bármely szegletéből, de sajnos elpárologva találtam rá egy doboz legmélyén.
Vettem egy új cipőt, és ketten parfümmustrára indultunk. Mikor jobb felavatni egy cipőt, mint vásárláskor? :))))

A Müllerben kötöttem ki, persze minden utam ide vezetett volna... és megláttam. Szinte elfeledetten hevert a polcok legalján, ahol a szemfülesebbek sem mindig vennék észre. Fújtam egyet magamra, és felidéztem a gimis éveimet, mikor a koliból kiszöktünk esténként a tópartra, mikor iskolai rendezvények helyett lejártunk a helyi fűvészkertbe cigizni, mikor koncertre mentünk szalagavató helyett...

Ez a parfüm nem volt velem, mikor ezek az események megtörténtek. De mégis! Hiszen, illatokhoz köthetünk emlékeket. És mikor én kislány voltam, arra gondoltam, hogy ilyen vagány csaj leszek. És bár ilyen voltam/lettem, de ezt a parfümöt soha nem használtam, mert mindig azt gondoltam, hogy nem vagyok hozzá elég érett, sőt, mikor már vagány voltam, menő csaj, még annál is menőbb akartam lenni és féltem, hogy ha már menő vagyok, akkor annál jobb dolog már nem történhet velem...

De igen! Történhet! :) És történt is! Minden esetre azt sajnáltam, hogy a menőségemre az tett volna koronát, ha lesz bátorságom ezt a parfümöt viselni. Sajnos nem volt.

Vettem egy üveggel. Most azt érzem, hogy érettebb vagyok már ennél. Szóval ami most következik: keresve fogom keresni azt az alkalmat újra, ahova odaillene ez a nagyszerű illat, és remélem, hogy lesz elég erőm ahhoz, hogy nem szalasztom el a tökéletes alkalmat! :))))

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2018. szeptember 19.

Sokáig gondolkodtam, hogy mi legyen ezzel a parfümmel...

Mikor piacra dobták rendeltem belőle mintát, és azóta sem győzöm mondani, hogy: Lányok! Ha van rá mód, ne ítéljetek elsőre a minták alapján! Soha!
Engem annyira elüldözött a kipróbálása után, hogy évekig felé sem néztem. Egy olcsó pacsulira emlékeztetett, ami tipikus AVON illatnak lett leírva! Az én értelmező kéziszótáramban legalábbis..!

Aztán 3-4 hónappal ezelőtt szembejött velem újra. Hmm.. mondom ennek a nevére emlékszem, de ez az üveg. Helóka! Ismerjük egymást?

Tudjátok milyen volt? Mint mikor a gimiben voltak azok a srácok, akik kis pehely bajuszt növesztettek, hogy ezzel örök cölibátust fogadhassanak.
Ezek a srácok most megborotválkoztak és egy igazán sármos, erőteljes férfi képét mutatják. Találkoztál velük újra, annyi év után, és totál beindultál rájuk! ;)

Én nappalra használom, munkába, meetingre, előkelő megjelenést ad, nem hivalkodó.
Erre is sokan megfordulnak, de nálam jelenleg az Attraction a favorit! :)))

Victoria's Secret Temptation Testpermet

Victoria's Secret Temptation Testpermet
2018. szeptember 14.

Nem mondanám tartósnak a VS testpermeteit, de ez az illat különösen különleges. Óránként fújtam magamra, de a ruhán nem illan el nagyon hamar. :)))

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2018. szeptember 14.

Nagyon tetszett elsőre, hirtelen a munkahelyem, a Business Life jutott róla eszembe. Melóban mindneki dícsérte, hogy mennyire ütős, de néhány óra múlva már nem igazán érezhető sajnos... Aztán egyszer egy délutáni sétára is ebből fújtam, oda is szintén nagyon passzolt.

Nappalra, munkahelyre, szabadidős tevékenységre is alkalmazható. Nem hivalkodó, szó szerint fincsi! :)))))

Aura Absolute Matte Lip Folyékony Rúzs

Aura Absolute Matte Lip Folyékony Rúzs
2017. december 19.

Az egyik matt rúzs ( a kettő közül) ami a saját kategóriájában nem okozott csalódást számomra! A másik a K-lip(Lovely)!

Rengeteg rossz, gonosz matt rúzst kellett felpróbálnom és csalódnom, mire találkoztam vele.
Volt egy megérzésem, hogy nem egyet, hanem rögtön kettőt kell belőle rendelnem. Nem bántam meg!

Legelőször a Ring a Bell fantázianevű szín fogott meg. Visszafogottnak, de mégis dögnek tűnt. Kicsit csalódtam a színe miatt, mert sötétebb árnyalatot vártam, csakugyan mint a GoodVibes esetében is. A honlap, ahonnan rendeltem, nem volt túl pontos. De ez már a múlt. Ez nem a rúzs hibája. Ettől függetlenül előszeretettel hordom őket. :)

Tartóssága 99%-os. Abszolut csókálló és vízálló. Enni is lehet benne, de szépen, egyenletesen kopik, és étkezés után azonnal újra lehet kenni.
Szépen építhető!
Kicsit ragad, ami beszéd közben zavaró lehet, de attól nem kell tartani, hogy elkenődik. Én abszolut magabiztosan éreztem benne magamat és nem is csalódtam.

TIP: Színválasztásnál néhány videót és képeket nézzetek róla, mielőtt döntenétek!

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2017. december 19.

Hosszú hónapok keresgélése után megtaláltam a tökéletes Matt rúzst!
Minden középkategóriást kipróbáltam, minden hosszászólást végignéztem, minden véleményt átnyálaztam 2x.

Ez a rúzs a tökéletes minden szempontból!!!!!! Tartós, szépen pigmentált, nem kopik, nem szárít, jó az applikátor, csók és vízálló!
Egyetlen hibája, hogy nagyon kicsit ragad, de a csalódásokhoz képest (pl. Maybelline, Astor, AVON, stb.) ez semmi. Ennyi abszolut tolerálható.
Köszönöm a tervezőknek! Biztosan fogok még 2-3 árnyalatot beszerezni, a MagicDessert mellé.

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2017. december 19.

A legrosszabb és leghazugabb terméke az AVON-nak!

A sima avonos matt rúzs után, gondolhattam volna, hogy ez sem lesz egy nagy eresztés, sőt!
Nekem nem tartós, csúnyán kopik és kenődik. Pigmentált, igen, de x*rt se ér, ha 5 percenként rá kell nézned. Vékony rétegben is nehezen szárad, ragad és nekem abszolut kicserepesedett tőle az ajkam. KUKA!
Mióta újra állatokon tesztelik a termékeiket, azóta eléggé gagyi...

Olcsóbb és jobb minőségű márka közül tudtok választani (Én pl. szívből ajánlom az AURA Absolute matt folyékony rúzst, de a K-lips (Lovely-Rossmann) sem utolsó). Ne pazaroljátok a pénzeteket feleslegesen. Ezt minden Krémmániás tudja! :)