angela88

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2024. június 19.

Kellemes, édes illat, jó illatú elegáns parfüm. Mindössze ennyi számomra. Kifújáskor tömény édes mézes jellegű illatot érzek csak, a leszáradása tetszik inkább, ami kicsit lágyabb, kifinomultabb. Egynek jó, mert tényleg kellemes, de nekem hiányzik belőle valami plusz. Lehet a hűvösebb idő majd jót tesz neki, de ilyen árban többet várnék, ezért pontozom le őt inkább csak 3-asra. Nem tudom még, megtartom-e, mert egynek tényleg jó... Az Avon Maxima parfümére hasonlít szerintem.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2024. június 12.

Számomra virágos-vizes illat, hasonlít a Lanvin Éclat D'Arpege illatához. Nyáron kifejezetten jól esik. Tartóssága nagyon jó! Mivel több hasonló illatom van feltettem eladásra.

4711 Acqua Colonia Green Tea & Bergamot Eau De Cologne Natural Spray

4711 Acqua Colonia Green Tea & Bergamot Eau De Cologne Natural Spray
2024. június 9.

Erősen kiérződik a bergamott, citrusos nyári illat annak aki melegben nem szereti a virágos vagy édes parfümöket, unisex. Mivel én nyáron is inkább édes/ virágos illatokat használok, és a citrusos parfümök nem igazán működnek rajtam, ez sem igazán fogy. Az üvege gyönyörű! Sajnálom itt állni, ezért raktam föl eladót.

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2024. április 5.

Számomra ez egy kedves illat. Négy évszakosnak használom. Hűvös időben is abszolút megállja a helyét. Szeretem az édes illatokat, de reggel, mikor gondolkozom, mit fújjak magamra valahogy nem kívánom még az édességet. Ez a parfüm kifújáskor erős, borsos illatú (a borsos illatokat kifejezetten szeretem), és a bőrömön később beédesedik egy egyszerű vaníliás-krémes illattá. Azt amúgy kicsit sajnálom, hogy az alap illat így leegyszerűsödik. Sok parfümöm van, szinte naponta mást használok. Ez - avonos létére - a gyakrabban használtak között szerepel.

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula - Jázmin EDT

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula - Jázmin EDT
2024. április 2.

Több tihanyi illatom is van, ez a legkedvesebb közülük. Minap egy édesebb, vaníliás dezodorral egyszerre használta, és kicsit egy ilyen Kenzo Flower illathoz hasonló csapott meg a kettő keverékéből - amit egyébként szeretek. Emiatt plusz elismerés. Lágy, púderesen édes illat, akár még unisexbe hajló is. Nem mindennapi parfümöm, de ha visszafogottabb, semlegesebb illatot keresek reggel, akkor ezt szoktam magamra fújni. Nekem egy fújás elég belőle egy napra, esetleg egyszer frissítem.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2024. március 31.

Rossmannban próbáltam többször is. Első szippantás uncsi, nagyon édes, nem érdekel... majd ahogy telik az idő, finom, édes, süteményes, édességes illat, fanyar fás alappal, ami különlegesebbé teszi számomra a tucat édes illatoktól. Bár ezt is sokan használják, engem nem zavar, ha egyszer nekem is tetszik. És bár nem illenek hozzám az édes szexi illatok sem, mert szolíd, törékenyebb nő vagyok, mégis kedvelem az édes illatokat, mert jót tesz a hangulatomnak, és nem érdekel, ha más is ezt használja, ha magamon érezhetem nekem az a fontos.

Cerruti 1881

Cerruti 1881
2024. március 31.

Itt van az asztalomon papírcsíkon, de folyamatosan irritál az illata. Retro, régimódi számomra. Bőrön is próbáltam, ugyanígy nem tetszett. Kolléganőmön jó illata van, de elviselni egész nap nem tudnám. Sajnálom, rosszul vagyok tőle. Lehet hideg időben más arcát mutatná. Azért kap két csillagot, mert máson nem ennyire taszító.

B.U. One Love EDT

B.U. One Love EDT
2024. március 11.

(A naturaly spray változatáról írok ide, mert azt sajnos nem találtam feltöltve.) Az illata nagyon tetszett elsőre, ezért is gondoltam, hogy leváltom a Heartbeat-et miután elfogyott erre. Első használatkor volt benne valami kesernyés, ami miatt nem tudtam elviselni, de később nagyon megszerettem. Legközelebb inkább visszatérek a Heartbeat változatra, mert annak az illatát mindennapi használat mellett soha nem éreztem irritálónak - míg ezt volt, hogy igen -, valamint az sokkal tartósabb. Sajnos nem tartós, pedig az illata nagyon finom édes, kókuszos! A színe nagyon illik hozzá.

Balea Soft Cotton Szárazsampon

Balea Soft Cotton Szárazsampon
2024. február 2.

Az illatmentes Classic változat után váltottam erre, mert attól hajlakk szagú lettem. Egyébként hajamat szépen rendbe tette. Ezt ma kezdtem használni. Féltem, hogy zavaróan erős illata lesz, de nem: a 90-es évekből Spice Girls spray illata van, amit nagyon szerettem. Örülök neki nagyon! Nehéz összerázni úgy, hogy a fehér cucc is jöjjön belőle, de igyekszek.

Most, hogy régebb óta használom érzem, hogy sajnos jobban szárítja a fejbőrömet, mint az illatmentes Classic, és viszketek tőle. Ezért egy csillagot levonok, de még így is használni fogom.

Jennifer Lopez Enduring Glow EDP

Jennifer Lopez Enduring Glow EDP
2023. november 11.

Öblítős, szerintem igazi elegáns, felnőttes, ápolt illat, amely senkit nem zavar. Mindig is furcsának tartottam, hogy az elfogadható minőségű és illatú, de mégse túl különleges parfümök, mint például ez, már a 10 000-es kategóriában vannak, pedig számomra ez lenne a minimum. Az ettől különlegesebbekért adnék ennyi pénz. (Hasonlónak tartom pl. drogériás vonalon Hugo Boss Ma Vie.., Lanvin D'arpage illatokat is, amelyek kellemes, kifogástalan, rossz mellékillat mentes, kicsit unalmas hétköznapi illatok, mint ez, de tizen-ezres kategóriában.)