angelcare

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme
2022. május 22.

Abszolút komfort illat.Minden a helyén van benne.Nem túlzó de mindenki megjegyzi milyen finom illatom van.😊

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2020. október 15.

Nagyon-nagyon szuper termék!Pillanatok alatt becuppantja a bőröm,nem marad semmilyen réteg utána csak a puha és hidratált bőr.Az állaga engem nem zavar, én áttöltöttem egy fújós flakonba így egy csepp sem vész kárba.Alapdarab.😊

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2020. október 15.

Nagy kedvencem.Gyorsan beszívódik,nem hagy ragacsos réteget,feltölt. Összességében szebb bőrképet eredményez.Ár-érték arányban nagyon rendben van.😊

Yodeyma Sexy Rose

Yodeyma Sexy Rose
2019. november 6.

Az illata teljesen olyan mint az eredetié és rajtam nagyon tartós is.Nem szokásom fake termékeket vásárolni de ez telitalálat.😃

CeraVe Daily Moisturizing Lotion

CeraVe Daily Moisturizing Lotion
2019. április 6.

Timeazsofia-nak igaza van valóban nem ezek sz összetevők szerepelnek a flakonon mint itt és a neve is más.Viszont akárhogy is hívják nagyon szuper testápoló.Az állaga meglepően híg ahhoz képest hogy milyen jól hidratál.Gyorsan beszívódik és hidratálásban simán lekörözi a nagy kedvencemet. TBS sheás testápolóját.A pumpás kivitel pedig nálam mindig nyerő.

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém
2019. március 9.

Nekem teljesen bevált pedig a munkam miatt erős igénybevételnek van kitéve a kezem.Gyorsan beszívódik,helyrehozza a kiszáradt kezemet az illata is tetszik.Akcióban még az ára sem vészes.😊

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2018. november 17.

Szóval az úgy volt hogy ha a fejembe veszek valamit akkor az kell.😁Eredetileg a Hada Labo hyarulonos lotiont akartam megvenni de ez a cucc hamarabb volt elérhető és még akciós is volt így természetesen a kosaramban landolt.Szuper darab,nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik ragacsos érzet nélkül.Azóta már beszereztem a Hada Labo-t is és ami dönt a javára az az ára, egyebekben szuper mindkettő.😊

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion
2018. november 17.

Lassan de biztosan belátom hogy a vízhiányos de zsíros bőröm nagy barátja a rétegezős rutin.Nosza rajta!Alapdarab de komolyan!😁3-4 csepp az egész arcomra elég mert nagyon szépen terül.Pikk-pakk beszívódik nem hagy semmilyen ragadós érzetet.Nyári melegben önmagában is elég.Ár-érték arànyban szerintem magasan a legjobb.

Aveo Viva la Vida! Tusfürdő

Aveo Viva la Vida! Tusfürdő
2018. augusztus 26.

Nyárra vettem elpancsikolni gyors tusoláshoz.Ennyi pénzért bőven megérné mert szuper az illata,állaga is rendben van,viszont nagyon szárít.Kár érte😏

Lush Rose Jam Testpermet

Lush Rose Jam Testpermet