angeleyes8

Regisztráció dátuma: 2017. október 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. október 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2017. december 16.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, gyönyörű természetes színe van és szép fénye :) Az illata sem az a bántó műrúzs "szag", hanem kellemes. Könnyen kenhető állagú. Az viszont tény, hogy nevével ellentétben nem a tartósságáról híres, de én ezt megbocsátom neki az előbb leírt pozitív tulajdonságok miatt :)

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2017. december 16.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a terméket, inkább hosszít, mint dúsít (abban a Maybelline spirálok verhetetlennek tűnnek), de nagyon szép ívelt, rugalmas pillákat lehet varázsolni vele :) Nem kenődik el a nap végére sem és nagy pozitívum, hogy, bár több réteget viszek fel, "könnyűek" maradnak tőle a szempilláim, amit korábban egy spirálnál sem tapasztaltam.

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal
2017. november 12.

Ez a Baba tusfürdő olyan finom illatú...Engem valamiért a kakaóvaj illatára emlékeztet... :) Nem szárítja ki a bőröm, jól habzik, öröm vele a tusolás :)

Alverde Sejt Aktív Szemkörnyékápoló Kék Hibiszkusz

Alverde Sejt Aktív Szemkörnyékápoló Kék Hibiszkusz
2017. november 12.

Az én szemkörnyékemmel ez a termék semmit nem csinált, sőt valahogy kellemetlen volt viselni...A ráncokat nem halványította, cserébe viszont úgy tűnt, soha nem akar elfogyni a tégelyből..akinek beválik, ez akár jó hír is lehet :D

Remington CI96W1 Silk Ceramic Kúpvas

Remington CI96W1 Silk Ceramic Kúpvas
2017. november 12.

Itteni vélemények alapján esett őrá a választás és nem bántam meg! Gyorsan felmelegszik, nagyon szeretem benne, hogy széles skálán lehet változtatni a hőmérsékletét, akár egészen alacsonyra is, ha kímélni szeretném a hajamat. Könnyű használni, bár azért még kesztyűn keresztül is elég forró tud lenni, ha az ember hozzáér :D Külön plusz pont a hosszú kábelért, a hajszárítónál mindig szenvedek, hogy elérjen a konnektortól a tükörig úgy, hogy közben ne valami kényelmetlen pózt kelljen felvennem :D, az ő esetében ezzel nincsen probléma :)

Remington S5500 Sleek & Smooth Keskeny Lapos Hajsimító

Remington S5500 Sleek & Smooth Keskeny Lapos Hajsimító
2017. november 12.

Nagyon jó kis hajvasaló ez, gyorsan felmelegszik, kézre áll, megvan már pár éve :) Bár mostanában nem vasalom a hajamat, de ha valamilyen alkalomra mégis, örömmel kapom elő őt a fiókból. Nagyonnagyon szeretem benne, hogy állítható a hőmérséklete és, hogy 150 fokon is vasalhatok, ha kímélni szeretném a tincseimet :)

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő
2017. november 12.

Nagyon finom kókuszillata van, pont mint a krém testvérének :) Nagyon jól habzik, de egy icipicit szárította a bőrömet.

Treacle Moon My Coconut Island Testvaj

Treacle Moon My Coconut Island Testvaj
2017. november 12.

Még régebben volt szerencsém ehhez a testvajhoz, én kézkrémként is használtam. Nagyon fincsi kókuszillata van! :) Könnyen beszívódik, a kissé kiszáradt bőrt szépen felpuhítja, hidratálja. Nekem sokáig elég volt a tégely tartalma :)

Yves Rocher Lágy Sminklemosó Érzékeny Szemre

Yves Rocher Lágy Sminklemosó Érzékeny Szemre
2017. november 3.

Nagyon szépen lemosta a sminkemet, éreztem, hogy kíméletesen tisztított, ráadásul nem tudom, hogy csinálta, de az arcpirosságomon is rengeteget javított. De! 2-3 használat után bedagadt (!) tőle a szemhéjam..El sem tudom képzelni, ez hogyan történhetett, mivel még soha semmi nem váltott ki ilyet nálam. A sminktermékeket már régóta használtam, így rá gyanakodtam, egy időre szüneteltettem a használatát - a duzzanat elmúlt. Majd - mivel a rosaceára ilyen jó hatással volt, megint elővettem és igen, ismét bedagadt tőle a szemhéjam :( Vigyázzatok vele..

Sensodyne Deep Clean Fogkrém

Sensodyne Deep Clean Fogkrém
2017. november 3.

Sajnos ez a fogkrém irritációt okozott nálam, pedig a márka más termékétől ilyet nem tapasztaltam.. :(