angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Missha Super Off Cleansing Oil - Blackhead Off

Missha Super Off Cleansing Oil - Blackhead Off
2020. március 7.

Double cleansinghez tökéletes olajos lemosó, nagyon szépen fellazítja és lehozza még az erősebb sminket is (pl. Estée Lauder DW alapozó, vízálló tus, szempillaspirál). Kombinált bőrre tökéletes, nem tömíti el a pórusokat, és nálam érzékenységet sem okozott. Ki fogom próbálni a többi típusát is.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
(!)

Szintén a trnd jóvoltából próbálhattam ki a DermoPure termékcsaládot. Eddig nem próbáltam Eucerin termékeket, de most nagyon-nagyon pozitív volt az első pár hét tapasztalata, szét fogok nézni a márka kínálatában.

Az első héten nem igazán vett le a lábamról, ugyanis esti alkalmazás után reggel mindig nagyon zsíros bőrrel keltem, extrán kifényesedett a T-zónám. Huzamosabb alkalmazásánál viszont már nem tapasztaltam, sőt, puha és hidratált arcbőrrel ébredtem. Úgyhogy érdemes kitartani és szorgalmasan használni. Nem irritálta a bőrömet és úgy vettem észre, hogy kevesebb pattanás is jelent meg az arcomon, valamint a mellkasomon - utóbbin egészen látványos a javulás. A mitesszerek krémek általi csökkentésében nem hiszek. :) Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
(!)

Könnyed hidratáló, akár nyárra is el tudom képzelni. Önmagában használva szuper sminkalap, valóban mérsékli a bőr zsírosodását. Nálam semmilyen irritációt nem okozott. A szokásos rétegzős rutinomba viszont még nem tudtam teljesen beépíteni, ugyanis más tonikkal, esszenciával együtt használva sajnos nagyon kukacosodik - ezt még ki kell tapasztalnom, hogyan küszöbölhető ki. Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
(!)

Szuper ez a lemosó, úgy tisztít alaposan, hogy utána nem húzódik a bőröm, nem szárítja ki - pedig a zsíros bőrre való termékeknél általában a túlszárítás a félelmem. Hatalmas kiszerelés, szerintem akár egy évig is elég lehet napi kétszeri használattal. A termékmintával meglepett barátaim, ismerőseim is egyöntetűen odavoltak érte. Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2017. augusztus 10.
(!)

Első benyomásról szeretnék beszámolni, huzamosabb használat után frissíteni fogom a véleményemet. Első használat teljesen pozitív volt, könnyen adagolható a "patika" illatú, szemcsékkel dúsított gél, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Rajta kell hagyni a fejbőröm pár percig, ez alatt bizsergető érzést vált ki, az Alpecin koffeines szérumjához tudnám hasonlítani. Könnyen kiöblíthető, a szemcsék nem ragadnak a hajszálak közé, és a folyó vízben sem vettem észre, így ezek valószínűleg feloldódnak a masszírozás, öblítés során. Jól tisztított és nincs viszkető érzésem tőle, a hajamat pedig szerencsére nem szárította ki, ettől féltem egy kicsit.

Mizon Skin Power Original First Essence

Mizon Skin Power Original First Essence
2017. július 22.

Sokáig nem értettem, hogy miért szükséges az esszencia az arcápolási rutinba, de örülök, hogy győzött a kíváncsiságom és megrendeltem ezt a kis kincset, mert sokat javított a bőrömön (amiről sok küzdelem után már azt hittem, jó állapotba került). Ezeket az összetevőket egyenetlen bőrre találták ki, szuper jól hidratálja és kisimítja a bőrömet és szerencsére B3 vitamin is helyet kapott benne, így a faggyútermelésre is érezhetően pozitív hatással van. Rendkívül gazdaságos, alig fogy, pedig az arcomon kívül nyakamra, dekoltázsomra is használom esténként, nagyon sokáig elég lesz így. Azt hiszem, ha két dolgot ajánlhatnék egy bőrápolási "kezdőnek", akkor a kémiai hámlasztó és az esszencia lenne az, jelen esetben ez.

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam
2017. július 22.

A régi típusú Pore Cleansing Foam után vettem meg, kis változatosság gyanánt. Hatásra ugyanaz, jól tisztít, nem csikorgós utána a bőröm, tehát nem szárítja szét. Viszont ami miatt nem fogom újravenni, az illata, ugyanis olyan, mint a mosószeré. Igazából nem hiányzik belőle a parfüm, nem is valamilyen kifejezett illatra vágyom arclemosó esetén, de ezt a tömény mosószeres illatot nem tudom megszokni, zavaró a rutin során.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
2016. november 18.
(!)

Gyarapítom a trnd partnerek sorát. :) Én is tesztelésre kaptam a terméket.
Eleinte nagyon szkeptikus voltam, könnyen zsírosodó, vastagszálú, hosszú dús hajam van, amit nem egyszerű kezelni. Mindig zsíros hajra való samponokat használok, hogy minél tovább ki tudjam tolni a hajmosás idejét. Attól tartottam ennél a samponnál, hogy a mosás másnapján vállalathatlan lesz a hajam. Szerencsére nem így lett, az utóbbi pár hét használata során mindig tartható volt gond nélkül a 3 nap (aki hasonló cipőben jár, mint én, az tudja, hogy ez igen jó szintidő). Nem irritálta a fejbőröm, és fantasztikusan selymes lett a hajam utána, könnyen kezelhető.

Etude House Precious Mineral Cotton Fit BB Krém

Etude House Precious Mineral Cotton Fit BB Krém
2016. június 12.

W24 Honey Beige árnyalatban rendeltem meg, és tökéletesen passzol a sárgás árnyalatú bőrömhöz. Akinek szintén ilyesmi beütésű az arcbőre és mindig rózsaszínes-szürkés BB krémekbe fut bele, akkor ez lesz a megoldás. Könnyen eldolgozható kézzel és ecsettel is, a mennyiséggel vigyázni kell, mert egy pumpálás már túlzás az egész arcra és nyakra, ezért én inkább negyed pumpálásokkal oszlatom el a mennyiségeket. Púderesre szárad, a normál területeken (orca, nyak) egész nap úgy is marad, a T-vonalon nekem átolajosodott, ezért napközben egyszer korrigálni kell mattosító papírral és púderrel. Szerintem ez nyár elején, kombinált bőrön teljesen elfogadható. Nyárra szerintem sok lesz, de akkor nagyon ritkán szoktam alapozni.
Nekem nem okozott semmiféle irritációt és jól működik együtt a Holika Holika Cotton Fit BB krémmel - amit én korrektornak használok -, valamint a Miyo rizspúderével.

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama
2016. április 23.

Eredetileg a Lash Sensational szempillaspirált szerettem volna megvenni, de ki volt fosztva a sora, így ő jött velem próba szerencse alapon. Nos, a legfontosabb feltételeimet teljesíti: nem pereg le a nap során, nem tapasztja össze a pilláimat és egyáltalán nem irritálja a szememet. Egyedül amiatt nem adok neki 5 csillagot, mert "drámai" hatást ígér, de ez enyhén szólva is költői túlzás. Hétköznapi szempillaspirálnak viszont tökéletes.