angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

I love... Raspberry & Blackberry Hab- és Tusfürdő

I love... Raspberry & Blackberry Hab- és Tusfürdő
2011. július 31.

Ajándékba kaptam barátnőimtől születésnapomra, már előtte is szemezgettem vele, de valahogy mégsem vettem meg, tekintettel a már hatalmas mennyiségben felhalmozott tusfürdő-kollekciómra. De nagyon örülök, hogy megvették nekem, ugyanis isteni vele tusolni, nagyon frissítő, testet-lelket egyaránt kényeztető illata van, és jól is habzik. Egy végigdolgozott nap után nagyon relaxáló tud lenni. :) Egyetlen probléma van vele: nem marad meg a bőrön az illata, ami nekem nagyon fájó pont, hiszen pont ez a legjobb dolog benne.

Isana Hideg Gyantázócsík Arcra Aloe Verával és Napraforgóolajjal

Isana Hideg Gyantázócsík Arcra Aloe Verával és Napraforgóolajjal
2011. július 31.

Semmi extra, teszi a dolgát, figyelni kell vele használat során a megfelelő felmelegítésre és a lehúzás erősségére, talán jobban, mint más gyantacsíkokkal. Annyira nem szerettem meg, más opció után fogok nézni ezügyben.

Stella VitaCare Mélyhidratáló Hajfénymaszk Selyemprotein-kivonattal

Stella VitaCare Mélyhidratáló Hajfénymaszk Selyemprotein-kivonattal
2011. július 31.

Eléggé igénybevett a hajam (festés, egyenesítés), ezért szüksége van a folyamatos ápolásra, így legutóbb erre a hajpakolásra tettem le a voksom a fodrászkellékesben nézelődve. Isteni illata van, és nagyon praktikus állaga a felvitelhez: nem is az a nagyon összeállt, de nem is folyik ki a kezemből. Csak esetenként szoktam fenthagyni az előírt 30 percig, ha van időm babrálni a hajammal, de leginkább 5 percre sikerül a dolog, szerintem nem sok különbség van a kettő hatása között, kifejti a hidratálását 5 perc alatt is. Gyönyörű fényű, selymes lesz a haj rendszeres használatától, ajánlom mindenkinek! Ráadásul a nagy kiszereléséhez rendkívül olcsó ár társul, nagyon gazdaságos.

Nature's Spirit Kakaóvajas Tápláló Krém

Nature's Spirit Kakaóvajas Tápláló Krém
2011. július 31.

Fura, márványos fényű krém érdekes, kakaóvajasnak csak hatalmas jóindulattal nevezhető illattal. Igazából semmi negatív hatását (pl. allergia) nem észleltem, mégis pozitívat sem tudok elmondani róla, nem szerettem meg. Nem volt kellemes a használata, a lassú beszívódás még nem is lenne baj, mert ezt sosem rovom fel egyik testápoló számlájára sem, viszont az utána megmaradó ragadós tapintású érzést már igen. Kicsit úgy éreztem magam a használatát követően, mintha egy nagyon párás fóliasátorban találtam volna magam.

Alterra Növényi Szappan Természetes Aloe Vera Géllel

Alterra Növényi Szappan Természetes Aloe Vera Géllel
2011. július 31.

Arc- és kéztisztításra egyaránt használom, mindent egybevetve elégedett vagyok vele, bár a frissességérzet tarthatna tovább is a használata után, de ahhoz képest, hogy csak otthonra vettem, hogy ne kelljen a fővárosból vidékre folyton lehurcolásznom az egész arctisztító hadamat, egész jó vásár volt. Kellemes, enyhe illatú és megfelelően habzik.

Rival de Loop Tisztító Arcmaszk

Rival de Loop Tisztító Arcmaszk
2011. július 31.

Hirtelen felindulásból vettem fel egy bulizás előtti nap, ahogy kifogyott az összes frissítő arcpakolásom és gondoltam egy próbát ez is megér. Hát nem. Túl krémes állagú, felfrissülésnek a használata után nyoma sincs, és úgy általában véve az égvilágon semmit nem csinál.

Cien Naptej SPF10

Cien Naptej SPF10
2011. július 31.

Hatalmas kiszerelésű, ár-érték arányban szuper naptej, semmivel sem tud kevesebbet, mint jóval drágább, márkásabb társai. Kellemes illata van, könnyen beszívódik és nem ragad. A -1 csillag a számomra eléggé nehéz adagolás miatt van, valahogy nem lehet erőlködés nélkül kicsikarni belőle borsónyinál nagyobb mennyiséget.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2011. július 31.

Nekem tökéletesen bevált. Jó illata van, valóban hatásos és könnyen ki lehet fésülni a hajból, nem úgy, mint a hintőporszerű szárazsamponokat. Olcsónak olcsó, de még ilyen árért is lehetne kicsit nagyobb a kiszerelés, tekintettel a használat gyakoriságára (hetente 1-2 alkalom), ezért a kis apróságért -1 csillag.

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)
2011. július 31.

Az itt található pozitítv vélemények hatására ruháztam be egyre, és nem bántam meg, sőt. Ugyan kombinált az arcbőröm, de ahol zsíros, ott nagyon az, úgyhogy nagyon jó hatással van rá ez a tonik. A mattító hatása a legleg, de a pórusösszehúzása is látható, ill. rendszeres használat esetén lassacskán beválik a kevesebb miteszer-pattanás ígéret is. Használata után tiszta, friss érzésem van még órákon keresztül, biztosan újra fogom venni. Ajánlom!

Fruisse Frissítő Sampon

Fruisse Frissítő Sampon
2011. július 8.

Egynek elment, a fényességet valóban beváltotta, azonban a frissítő illatot nem tapasztaltam. A zsírosodáson sem segített, nem fogom újravásárolni.