angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2011. április 7.

Az illata tényleg kellemes, viszont nem ér annyira sokat. Dús, közepesen vastag szálú hajamnak ennél több ápolás kell, és ez a típusú szérum nem épül bele annyira. Nem lesz tőle különösebben puha és könnyebben kezelhető. A drogériákban kapható szilikon hajvégápoló vált be, ehelyett ajánlom mindenkinek, akinek festett és/vagy könnyen töredező haja van.

Isana Női Borotvahab Érzékeny Bőrre

Isana Női Borotvahab Érzékeny Bőrre
2011. április 7.

Érzékeny bőrre tökéletes borotvahab, ráadásul még az illata is kellemes. Az egy csillag csak amiatt került levonásra, mert könnyeben szétfolyik, mint más borotvahab, ha nagyon vizes felületre teszem, úgyhogy oda kell figyelni, különben nem lesz túl gazdaságos a felhasználása.

Stella VitaStyle Hajkiegyenesítő Spray

Stella VitaStyle Hajkiegyenesítő Spray
2011. április 7.

A kedvenc hővédő spraym, lassan egy éve használom és tökéletesen elégedett vagyok vele. Leírása pontról-pontra megfelel valódi hatásával, plusz nagyon kellemes (és tartós!) az illata. Táplálja a hajszálakat, valóban puhaságot és lágyságot biztosít, mellette nem is szükséges más ki nem öblítendő ápoló spray használata.

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré
2011. április 7.

Nem érzékeltem sem hővédő, sem fényesítő hatását, a hajvégeimet még egy kicsit szárazabbá is tette. Az illata valóban nem kellemes, és a kiszerelése sem túl szerencsés, nekem legalábbis nem állt a kezemre ez a kialakítás. Használata csak megerősített a tudatban, hogy inkább fodrászkellékesben vett hővédőt preferáljak.

Essence Black Mania Liquid Eyeliner

Essence Black Mania Liquid Eyeliner
2011. április 7.

Az előző felhasználóval megegyező a véleményem: ugyan jó pár essence termék meglapul a neszesszeremben (amiket nagyon szeretek és gyakran is használok), ez azonban instant kukára volt ítélve első használat után. Hihetetlenül irritálta a szememet, folyt a könnyem, csípett, kivörösödött még a szemkörnyékem is. Ráadásul nem is tapadt megfelelően - az egyébként frissen tisztított és matt - bőrömre, lepergett a festék. Ehelyett inkább a pár száz Ft-tal drágább, de szuper tartós és anti-allergén Rimmel szemhéjtust ajánlom, ha valaki intenzív szemkontúrra vágyik!

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal
2011. április 7.

Nagyon szeretem, a legjobb pakolás, amit használtam eddig. Kéthetente nagyon jól esik felvinni az alaposan megtisztított bőrre, és amíg hatni hagyom, relaxálni. Megnyugtatja a bőrt és a lelket is ez a pár magunkra szánt perc, valamint utána üde és friss lesz az arcbőr. Összehúzza a pórusokat, látványosan szép eredmény érhető el vele. Rendszeres használata tapasztalatom szerint rendkívül jótékony hatású.

Oriflame Kéz- és Körömápoló Krém Fehércsokoládé-illattal

Oriflame Kéz- és Körömápoló Krém Fehércsokoládé-illattal
2011. április 6.

Közepes gyorsasággal felszívódó kézkrém. Megfelelően hidratál, nagyon puhává teszi a kezet. Kellemes, nem tolakodó, enyhe az illata, kedve támad az embernek egy kocka csokihoz. :) Körömágy-puhításhoz is nagyszerűen használható, magát a körmömön nem okozott pozitív változást.

Ziaja Uborkás Arctisztító Tej

Ziaja Uborkás Arctisztító Tej
2011. április 6.

Kímélő tisztításának köszönhetően nem irritálja az érzékeny bőrömet. Hatékony, a vízálló sminket is el tudtam vele távolítani, és a szemet sem csípi. Valóban nyugtatja a bőrt, kellemes illata van, frissítő hatású az uborkakivonat.

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2011. április 6.

Csodás illatú, nagyon jóleső érzés felfrissülni a használatával. Gazdaságos kiszerelésű és árú, azonban az én bőrtípusomnak nem adott semmi pluszt. Ettől függetlenül azoknak, akik nem küszködnek akne-problémákkal, bátran ajánlom!