angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover Base

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover Base
2015. január 13.

A teljes arcomra nem vált be, túlságosan maszkszerű, bármilyen vékonyan, akár ecsettel is viszem fel. Többször is próbáltam, de kényelmetlen érzés számomra. Viszont korrektorként tökéletes, szem alatti sötét karikákra, hajszálerekre bevált. Egy örökkévalóság lesz, amíg így elfogy. :)

Balea Borotvazselé

Balea Borotvazselé
2014. július 18.

Olcsónak tűnik, de ár-érték arányban egyszerűen nem éri meg. Sok kell belőle a normális habhoz, különben kipattog a bőröm borotválkozás után. Így gyorsan fogy nagyon. Maradok a Gillette-nél.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2014. július 13.

Számomra a tökéletes szempillaspirál. Nem kenődik, nem potyog, ellenáll a könnyezésnek is. Szépen dúsít, szétválaszt, nem is tudom már, hova fokozzam. Ajánlom!

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Szappanmentes Arclemosó

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Szappanmentes Arclemosó
2014. június 15.

Alapvetően nagyon kedvelem a Rival de Loop termékeket, szerintem méltatlanul vannak ennyire elhanyagolva, de ez az egy lemosó nagyon félresikerült. Az állaga teljesen rendben van, zselés, frissítő érzetű. A tisztító hatása átlagos, tehát az eddigieket figyelembe véve egy semmi extra-féle arctisztító. Viszont az "illata"... Vagy inkább szaga. Borzasztó! Mint a romlott gyümölcs megspékelve egy kis WC-tisztítóval. Próbáltam ezt figyelmen kívül hagyni, de nagyon intenzív volt használat közben és még utána is éreztem. Sajnos ki kellett dobnom, amit ritkán teszek meg, de ezt még elajándékozni se lett volna képem.

Matrix Total Results Amplify Sampon

Matrix Total Results Amplify Sampon
2014. május 11.

Ez az első felső(bb) kategóriás samponom, egy hónapja használom, de sajnos nem vagyok elégedett egyelőre. Hajmosáskor valóban nagyon jól tisztító érzetem van a használata közben, azonban mindössze másfél napig szép utána a hajam, utána "csomósan" zsírosodik és összetapadnak a tincsek.
Remélem még tudok visszajönni szerkeszteni a véleményemet és kicsit felpontozni hosszabb távú használat után.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2014. május 11.

Az öt csillag ellenére kissé vegyesek az érzelmeim ezzel a palettával kapcsolatban. Egyrészt pofátlanul olcsó - eredeti áron 899 Ft, nekem úgy sikerült megvennem, hogy volt 25% kedvezmény minden Lovely termékre, plusz egy 10%-os kuponom is volt, tehát bő 600 jó magyar Ft-ért tettem rá szert. Valamint a színei is gyönyörűek, viszont néhány felvitel után a bőrön teljesen másképpen néz ki nálam, mint a palettán. Ez a rózsaszínes árnyalatoknál volt nagyobb csalódás, amely pasztell árnyalatok helyett betonszürkés-fakó színt adott. Valóban nagyon porzik emellett.
Viszont mégis örömmel használom, lehet trükközni szemhéjalapozóval - Etude House Proof 10 mellett nekem 9-10 órán keresztül is játszva fennmarad változatlanul -, ecsettel, szóval megoldható. A legtöbb szín szép, egyedül a már említett beton árnyalatok használhatatlanok számomra. És hatalmas pluszpont a Lovely-nak, hogy a piacon elsőként eszébe jutott egy dupe kihozatala!
Egy szó mint száz: ha már akár csak egy színt is tudsz használni belőle, érdemes megvenni.

Body&Soul Pirosító Ecset

Body&Soul Pirosító Ecset
2013. november 10.

Őszintén szólva nem igazán vagyok pirosító-mániás, mindössze három darabbal rendelkezem, viszont szerettem volna egy igazán puha, minőségi ecsetet hozzájuk. Először egy Rossmann-os For Your Beauty ecsettel próbálkoztam, ami maga volt a szenvedés, nagyon durva, hullott a szőre folyamatosan, rövid úton a kukában kötött ki. Éppen ezért kissé szkeptikus voltam a drogériás ecsetekkel, de a Glamour-napokon mégis ez is a kosaramban landolt. Azóta töretlen a szerelem, az előttem szólok dicséreteit akár ide is másolhatnám, nagyon elégedett vagyok én is.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2013. október 18.

Majdnem egy éve vettem meg, kuponnal féláron teljesen jó vétel volt, de ennyi idő használat után már-már azon a véleményen vagyok, hogy teljes áron is megérné. Nagyon lassan fogy, pedig szinte minden hajmosás után használom a hajvégeimre, de még így is csak a negyede fogyott el egy év alatt. Dús, vastag szálú hajam van, csak a végeire teszek belőle, egy pumpálás elég. Imádom az illatát, szerintem nagyon kellemes, a hatása pedig még azon is túltesz, selymessé teszi a hajat.

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém (régi)

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém (régi)
2013. október 18.

Most kezdem magamnak újra felfedezni a márkát, miután a tavalyi év során annyira bevált a BB-kréme. Sajnos nagyon érzékeny, viszketésre hajlamos, ekcémás a kezem. Gyakran kirepedezik, a mosószertől a samponig mindenre kell figyelnem, ami hozzáér, mert szörnyű tüneteket tud produkálni. Kevés krém tudja hidratálni, viszont ez a kézkrém azon kevesek közé tartozik. Nagyon gyorsan beszívódik, de rendkívül tápláló, és egy-két kézmosást is kibír tapasztalatom szerint. Finom illatú. Dísze a táskámnak, asztalomnak, tényleg nagyon szép a csomagolása. Ki fogom próbálni a másik Helia-D kézkrémet is, addig is meleg szívvel ajánlom ezt mindenkinek!

Balea Fekete Áfonya Sampon

Balea Fekete Áfonya Sampon
2013. augusztus 15.

Három használat után kisebesedett tőle a fejbőröm. Barátom viszont imádja az illatát és elhasználja tusfürdőként. :D