angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manhattan Zselés Szemhéjtus

Manhattan Zselés Szemhéjtus
2013. július 25.

Ahogy itt olvasom a sok pozitív véleményt, megkérdőjeleződik bennem, hogy valóban egy termékről beszélünk-e :D Sajnos nekem nem vált be. Nagyon szép tényleg, mély fekete színű, tetszik az állaga is, de elkenődik. Próbáltam szemhéjalappal-anélkül, hidegben-melegben, száraz-párás időben, mindegyiknél ugyanaz a végeredmény, feltapad a szemhéjamra. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy rossz példányt...

Organic Surge Tropical Bergamot Body Scrub

Organic Surge Tropical Bergamot Body Scrub
2013. július 18.

Auchanban vettem 500 Ft-ért végkiárusításon, most kiszórják az összes Organic Surge terméket. Ennyit bőven megért, 2000 Ft feletti összeget már nem szívesen áldoznék rá, akkor már inkább a Balea vagy az Alverde termékcsaládot választom. Néha azért jó a változatosság, igazából semmi rosszat nem tudok elmondani erről a testradírról, teszi a dolgát, jó illatú, nem hagy maga után ragacsos réteget. Maximum pontot amiatt nem kap, mert 1. közel sincsenek olyan jó összetevői, mint ahogy a neve, mottója és leírása sugallja, 2. túlárazott eredeti árán.

Organic Surge Gyengéd Arclemosó Tej

Organic Surge Gyengéd Arclemosó Tej
2013. július 14.

Rendesen lehozza a sminket, jó illatú, nem irritál. Mindössze azért nem adok maximális értékelést, mert egyrészt az adagolója egészen hihetetlenül viselkedik néha, amennyire praktikusnak gondoltam először, annyira bosszantó mostanában. Óvatosan kell lenyomnom, különben véletlenszerű helyekre adagolja magát. Másrészt az Ombia arctisztítója legyőzte árban és hatásban is, mert sokkal jobban ápol.

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő
2013. július 14.

Nemhiába a rengeteg pozitív vélemény, abszolút megérdemli. Szuper illata van, nem szárít, 300 ml 300 Ft teljes áron, tehát még olcsó is, hát még ha az ember lánya valamilyen akciót is kifog. A bőrön nekem nem marad meg az illata, de nem is bánom, mert akkor meg már megunnám. :) Ki fogom próbálni a többi Balea-tusfürdőt is.

Ombia Cosmetics Arctisztító Tej

Ombia Cosmetics Arctisztító Tej
2013. július 14.

Végre ráleltem az Aldiban hosszas keresgélés után (pontosabban egy ideig keresgéltem, aztán feladtam és most véletlenül megláttam a polcok mélyén). Tényleg olyan jó, mint ahogy a kedves Krémmániás közösség mondja: szépen eltávolítja a sminket, szennyeződéseket. Kellemes, tiszta-illatú, szépen az összetevői és nem utolsósorban filléres költséget jelent a többi drogériás arctejhez hasonlítva!

Aki szeretné kipróbálni vagy már szereti, és betárazna belőle, most 399 Ft-ért vesztegetik flakonját. :)

Makeup Academy Korrektor Ecset

Makeup Academy Korrektor Ecset
2013. július 14.

A tavaszi MUA-rendelésemből talán ezzel az ecsettel vagyok a leginkább elégedett. Könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, a Catrice tégelyes korrektorával nagyon jó barátságban van és szépen el tudom vele dolgozni. Szőrösszívű vagyok és a maximum csillagot nem kapja meg, mert lehetne picit tömöttebb.

Makeup Academy 12 Shade Heaven And Earth Palette

Makeup Academy 12 Shade Heaven And Earth Palette
2013. július 14.

Először nagyon lelkes voltam és megérkezése után hetekig csak ezzel sminkeltem, valamint a Heaven and Earth palettával. Kétségkívül jól kombinálhatóak a két paletta színei, hozzám nagyon illenek, aki barna hajú, barna szemű és alapvetően a földszíneket, natúr tónusokat kedveli. Viszont egy idő után rá kellett jönnöm, hogy nem olyan jó, mint amilyen jónak szerettem volna hinni, mert porzik és nem elég pigmentált. Egy jobb szemhéjalappal a tartósságával nincs gond, de anélkül nem bírja sokáig. Alapvetően nem bántam meg, mert el fogom használni, de MUA-tól többet nem fogok rendelni, inkább a Sleek palettái felé kacsintgatok.

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2013. július 14.

Csak ismételni tudom a többi véleményezőt, ugyanis valóban egy nagyon jó termékről van szó. Kedvező árú, szinte alig van illata és nagyon jól hidratál, valamint ami a legfontosabb, gyorsan. Megfelelő gyorssegély a cserepes ajkaknak, mióta ezt használom - és nem is mindennapi szinten -, nem volt száraz a szám egyszer sem, pedig ez nálam nagy szó, mindig harapdálom. Ajánlom mindenkinek, felesleges venni több ezer Ft-ért neves, márkás ajakíreket, ha ezt a kis csodát szinte ingyen utánunk dobják a Rossmannban. :)

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik
2013. július 2.

Nem is tudom, miért vettem meg, hiszen már régóta "leszoktam" a tonikok használatáról, nosztalgikus érzés keríthetett hatalmába, hogy levegyem a polcról. Nem épült bele a napi rutinomba, rájöttem, hogy bőven elég annyi arcápolás, amennyi előtte volt. Negatív hatását nem észleltem és alapvetően szeretem az Eveline termékeket is.

Isana Szárazsampon

Isana Szárazsampon
2013. június 16.

Egyszer kipróbált flakont adnék tovább jelképes összegért (kidobni nem szeretném). Akit érdekel, írjon az angelscrime@gmail.com e-mail címre.

Nekem sajnos nem vált be, egyszer kipróbáltam, de semmi változást nem észleltem a hajamon. Visszatérek a Balea szárazsamponjához.