angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Nedves Törlőkendő

Alterra Nedves Törlőkendő
2013. június 9.

Nyugodtan át lehetne nevezni Habzó törlőkendővé, ugyanis tényleg valami brutális a működése. Inkább otthoni, esti arctisztításhoz tudom elképzelni, amikor van lehetőség utána normálisan lemosni az arcunkat-kezünket, na de így viszont akkor inkább használom a rendes arctisztító tejet... Én fesztiválra táskába dobálós-útközben felfrissítő célból vettem, de ezt a funkciót abszolút nem látja el. Elhasználgatom, de alig várom, hogy elfogyjon és biztosan nem veszem újra.

Essence Pure Skin Anti-Shine Pórus Összehúzó Szérum

Essence Pure Skin Anti-Shine Pórus Összehúzó Szérum
2013. május 25.

Kellemes, könnyű állagú fehéres krém, 30 ml, 1080 Ft-ért vettem a Müllerben. Nagyon kevés szükséges belőle, tényleg egy leheletnyi mindössze, és mivel én csak az olajosodásra hajlamos részekre teszek belőle, így nagyon sokáig fog kitartani.
Egy hete használom, így a pórusösszehúzó hatásáról még nem tudok nyilatkozni, szerintem az hosszabb alkalmazás során fog megmutatkozni, ha tényleg hatásos. Viszont valóban nagyszerűen megakadályozza a bőr kifényesedését, nekem az állam és az orrcimpáim környéke szokott olajos lenni nap vége felé, de ezt alkalmazva ez a probléma nem jelentkezik. Ez nálam azért nagy szó, úgyhogy ajánlom hasonló problémákkal küszködő sorstársaimnak.
A csodaszer jelzőt még nem merném elkiabálni, ha hosszabb távon, továbbra is beválik és nem okoz pattanásokat akkor megkapja. :)

Update: Licht, szó sincs ilyesmiről szerencsére. Nagyon gyorsan beszívódik és puha, bársonyos bőrt hagy maga után. Én színezett hidratálókrémet használok jelenleg (azt is az Essence Pure Skin termékcsaládból), és teljesen kompatibilisek. De próbáltam már Helia D BB krémmel is, azzal is jól viselkedett, bár ehhez hozzá kell tennem azt, hogy nekem ez utóbbi sosem kukacosodott a bőrömön.

Isana Körömlakklemosó Acetonmentes

Isana Körömlakklemosó Acetonmentes
2013. április 21.

Többen is elmondták már ugyanazt, amit én is tapasztaltam: rettenetesen szárít, nekem még egy körömlakklemosó sem készítette ki így a körmeimet és a körömágybőrömet... Pont ezért először nem is erre gyanakodtam, amikor elkezdtek lemezesen töredezni a körmeim és a körömágybőröm vérzett, kirepedezett stb. Hosszú ideig tartott rendbetenni vitaminkúrával, erősítő körömlakkal és mandulaolajos-kézkrémes éjszakai pakolással.
Senkinek nem ajánlom.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. április 7.

Számomra mindig is a korrektorvásárlás a mumus, valamiért egyik árnyalat sem passzol és/vagy fed tökéletesen, ha az esetleg jó, akkor az állaga és a felvitele nem tetszik, szóval mindig kísérletező fázisban vagyok ezzel a dekorkozmetikum fajtával. Viszont ez egy álom! Nagyon ritkán mondom valamire, hogy nem cserélném le semmire, nem próbálnék ki újat, de ez olyan! A 020-as Light Beige-t az én arcomra találták ki, ahogy előttem is írták már, tökéletesen fed a szem alatt, a bőrhibákon, egyszerűen maradéktalanul elégedett vagyok vele. Tartós, tetszik a kiszerelése, mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2013. március 31.

Szintén nem rendeltetésszerűen használtam, hetente 2x festettem ki vele 3 héten át. Nem pattog vagy kopik le, szerintem alaplakknak is tökéletes lenne, csak hát ugye a fránya formaldehid miatt csak kúraszerűen lehet használni.
Ajánlom azoknak, akiknek - hasonlóan hozzám - genetikailag sérülékenyek a körmeik, és a vitamin- és vaskúrák mellett szükséges külső segítség is. Nekem bevált, gyönyörűek lettek, végre nem szakadoznak fel lemezesen.

Joanna Fruit Fantasy Alma Tusfürdő

Joanna Fruit Fantasy Alma Tusfürdő
2013. március 30.

Átlagos tusfürdő, nekem nem szárította a bőrömet. Az illata az, ami hagy némi kifogásolnivalót maga után, bár az elején még nagyon tetszett, egy idő után tömény lett és elegem lett belőle, pedig a tubusból illatolva nem volt ilyen tolakodó. A bőrön szerencsére nem maradt meg az illata. Egynek elment, nem fogom újravásárolni.

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift
2013. március 7.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos a téli mínuszokban nem állta meg a helyét, egyszerűen nem hidratált eléggé. Elrakom a kevésbé szeles tavaszi napokra, addig visszatérek a jól bevált Alterrához, amit valahogy mindig sikerül "megcsalnom" a változatosság igényére hivatkozva (de aztán mindig visszatáncolok hozzá).

Eveline Biohyaluron 4D Tápláló és Regeneráló Testápoló

Eveline Biohyaluron 4D Tápláló és Regeneráló Testápoló
2013. február 9.

Az azonos márkájú Hydra Extreme 3D-ről váltottam erre a téli időszakra, ugyanis felerősödött az ekcémám, és nem bírta az előbb említett testápolót. Ez azonban maradéktalanul teljesíti az ígéreteit, gyönyörű a bőröm tőle, nem repedezik már a lábszáram sem! Semleges "krém-illata" van, mely nem marad meg a bőrön. A kiszerelését mondjuk annyira nem kedvelem, hozzászoktam a sokkal kényelmesebb pumpás megoldáshoz, de hát ez legyen a legkevesebb.

Taft Heidi's Heat Styles Hajlakk

Taft Heidi's Heat Styles Hajlakk
2013. február 8.

Véleményem szerint az egyetlen jó illatú hajlakk a piacon, amivel találkoztam. Tényleg kellemes, nem az a tipikus fullasztó felhő. Az általa ígért "hosszantartó ultra erős tartás" viszont erős jóindulattal sem mondhatóak beváltottnak, inkább placebo-jellegű. Azt sem hiszem továbbá, hogy bármit is számítana a hajtöredezés ellen vagy a forró hajformázó eszközökkel szemben. Viszont valóban nem hagy nyomot! :) Egyet elhasználtam, de nem fogom újravenni. (Hozzáteszem: félhosszú, erős szálú hajam van, másnak tőlem függetlenül beválhat hajtípustól és -hossztól függően.)

Naturland Körömvirág Krém

Naturland Körömvirág Krém
2013. február 6.

Más körömvirágos krémmel tapasztalatom nagyon nincs, csak régi gyerekkori halvány emlékeim, hogy mennyire utáltam, amikor Anyukám a nehéz, zsíros körömvirág kenőccsel akarta lekezelni a bőrömet. Mostanában valahogy mégis előkerült, ugyanis már a bőrgyógyász által felírt gyógyszertári készítmények sem tudtak megbirkózni az ekcémámmal, így gondoltam egy próbát megér, mindezt az esélytelenek nyugalmával. Még jó, hogy kipróbáltam, ugyanis nem cserélném le semmire: a lábamon és a kezemen lévő ekcémát is három nap alatt teljesen eltüntette, azóta ki sem újult, valamint megfázásnál a kisebesedett orromon és számon is sokat segített. Egyébként a sebeim nagyon lassan szoktak gyógyulni, de erre is gyógyírnak bizonyult. Nagyon sokoldalúan használható, ajánlom mindenkinek!