angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aden Filces Tus

Aden Filces Tus
2012. november 2.

Botrányosan rossz, még az alap sem segít rajta, szétkenődik-folyik, alapjáraton is szürke a színe, nem fekete. Talán az egyetlen pozitívum, hogy nem irritálja a szememet, az lett volna még a hab a tortán.

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma
2012. október 22.

A Krémmániás vélemények elolvasása nélkül bizalmat szavaztam a hangzatos sörélesztőnek és az egyik kedvenc gyümölcsömnek, a gránátalmának. Nem kellett volna, most már véglegesen megfogadtam, hogy az itteni vélekedések elolvasása és mérlegelése nélkül nem veszek meg semmit, pénzt és bosszankodást spórolok meg vele. :D
Kifejezetten lapos hajra ajánlja a csomagolás, nekem nincs ilyesmivel gondom, de gondoltam ártani nem árthat, hát az én dús, vastagszálú hajamat sikeresen lelapította... Mellé grátisz volt a szokásosnál is gyorsabb zsírosodás. Még adtam neki esélyt 2 hajmosásnál, de túl jóindulatú voltam, az eredmény mindig ugyanaz lett, úgyhogy száműztem Anyukám polcára (akinek gyakorlatilag mindegy, milyen sampont használ, mert csodahaja van :D).

Megj.: Egyébként ma már ez is az Ultra Doux család tagja lett.

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével
2012. augusztus 13.

A legrosszabb, amit próbáltam, Ennél még a krémezőcsík nélküli, egyszerű borotvák is mérföldekkel jobbak! Életlennek éreztem a használata során, szinte "tépni" kellett a bőrt vele, hogy valamit leszedjen, úgyhogy nem is sokáig próbálkoztam vele, mert éreztem, hogy ezt a bőröm nem fogja meghálálni. Szintén akciósan vettem, mint az előző véleményíró, megtetszett a kialakítása, gondoltam, hogy az X-Epil amúgy egy megbízható márka számomra - gyanták terén -, akkor ezt sem ronthatják el. De mégis sikerült...

Catrice Ultimate Nudes Körömlakk

Catrice Ultimate Nudes Körömlakk
2012. július 30.

A 030 My Café Au Lait At Nôtre-Dame és a 050 Moulin Rouge Light boldog tulajdonosa vagyok. Hozzák a megszokott Catrice körömlakkok minőségét, nekem alapból csak ezek tartósak a körmömön. Gyorsan szárad, egyenletesen eloszlik, valójában semmi negatívumot nem tudok elmondani róla, hamarosan beszerzem a többi árnyalatát is. :)

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan
2012. július 30.

Szépen helyrehozta a bőrömet a hátamon és a mellkasomon, és az arcomon is javított valamennyit, bár utóbbi sajnos nem teljes siker, még mindig keresem az "igazit" a pattanások elleni harcomban. Szeretem nagyon a teafa illatát, sosem tudom megállni, hogy ha látok egy ilyen kozmetikumot, ne próbáljam ki, általában csak egyszeri vétel szokott lenni, de ez a példány visszatérő vendéggé vált a polcomon.

Sunfleur Vitalizáló Sampon

Sunfleur Vitalizáló Sampon
2012. június 17.

Tavasszal az intenzívebb pollenidőszak beköszöntével az allergia kellemetlen és számomra új tüneteként erős fejbőrviszketés jelentkezett nálam. Rögtön arra gondoltam, hogy valamilyen gyógynövényes sampon lesz a megoldás, főleg a csalánkivonatúak voltak előnyben. Hosszas nézelődés után azért esett erre a választásom, mert nem csak a viszketésre ígért megoldást, de gyulladásra is, és ez utóbbi is kiemelten fontos nálam a fokozott zsírosodás miatt. Körülbelül két hét után kezdett mérséklődni a viszketés, majd további két hét után meg is szűnt, tehát nagyjából 1 hónap kellett a hatáshoz. A zsírosodást nem szorította vissza olyan mértékben, ahogy reméltem, de igazából nem is ebből a célból vettem, így a fő probléma megoldásában száz százalékosan helyt állt. Mostanság felváltva használom a tojássamponnal, így egészen kezelhetővé vált a rakoncátlan, minden problémával megáldott hajam és fejbőröm. Annyit még megjegyeznék, hogy a hajszeszt is használtam hozzá, ill. mindig rajtahagytam a habot 1-2 percig a fejemen hajmosás közben.
A hajhullásra gyakorolt hatásával kapcsolatban nem igazán tudok nyilatkozni, mert alig pár szál hullik a hajamból, ezzel szerencsére sosem volt problémám.
Összességében ajánlom!

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2012. május 28.

Eléggé vegyesek az érzéseim ezzel az arckrémmel kapcsolatban. Az illata olyan, mint valami olcsó citromos WC-illatosítóé, felvitelkor engem mindig nagyon irritál, de szerencsére nem marad meg az arcbőrön. A hidratálásával kapcsolatban nincsen kifogásom, azonban a mattító hatás már problémásabb, az orrom sajnos ennek a használatával is kifényesedik pár óra elteltével, viszont a többi részen (homlokon, állon) használ. Úgyhogy még keresem az "igazit", addig is ezt még elhasználom.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2012. január 15.

A Maybelline The Colossal Volum'Expresst váltottam le ezzel, és nagyon jól tettem! Feleannyiba kerül, szebb, hosszabb pillákat varázsol. Nekem a keféjével sem gond a sminkelés, bár picit vicces, hogy ilyen hatalmas. :) Először kicsit csalódott voltam, mert pár óra elteltével enyhén felcsíkozódott a szemhéjamra, de legközelebb annyival kiküszöbölhető volt ez a probléma, hogy bepúdereztem a felvitele előtt a szempillámat. Remélem nem vonják ki a forgalomból, mert mindenképpen újra szeretném venni.

NYC Matt Fedőlakk

NYC Matt Fedőlakk
2012. január 8.

Kicsit szkeptikus voltam, amikor levettem a polcról, hogy vajon milyen hatása lesz, nem lesz-e furcsa, egyáltalán megmarad-e a mattság több nap után is, de szerencsére kellemesen csalódtam. Bézs, vörös és szürke körömlakkon próbáltam eddig, és imádom! Annyira különleges, és nagyon sokan is dicsérték, hogy honnan van ez a matt hatás. Elég gyakran festem a körmeimet, 3-4 naponta váltogatom a színét, addig tartós volt és egyáltalán nem pattogott le.

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra
2012. január 8.

Alapvetően nagyon dús, közepesen erős szálú hajam van, és sosem volt gondom a mennyiségével, nagyon kevés szál hullik ki belőle. Azonban a homlokom két oldalán nagyon gyenge szálúak a hajszálaim, úgy tűnik, mintha ritkább lenne, mint a fejem többi részén, valójában viszont a szálerősség marad el a többitől. Sokáig úgy gondoltam, ez genetikai dolog, nem lehet rajta javítani, azonban egy neten olvasott vélemény hatására úgy döntöttem, adok neki egy esélyt. 3 hónapnyi használat után elmondhatom, tényleg használt, végre fel tudom kötni a hajam anélkül, hogy bosszankodnék a két kis folt miatt. Nem tudom, erősebb problémáknál mennyire hatásos, véleményem szerint megér egy próbát, én továbbra is használni fogom, ajánlom!