angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2011. december 31.

Egy ideje kezdek áttérni a natúrkozmetikumokra, így az ajakápolóimat is lecseréltem. Sokkal jobb az Alterra natúr ajakápolója, mint bármelyik más, neves ajakír. Hosszabb távon és alaposabban hidratál, naponta 1x bőven elég bekenni az ajkamat és egész nap kitart a hatása. Egyébként hámlásra hajlamos, érzékeny a bőröm a számon, de ez rendbehozta. Mindenképpen újra fogom venni.

Balea Női Kiwis Borotvagél

Balea Női Kiwis Borotvagél
2011. december 31.

Szuper termék, olcsó, kiválóan teljesíti az elvárásaimat, ami egy borotvagéllel szemben megfogalmazódik. Nekem az illata is tetszik, bár nem annyira kiwisnek érzem, hanem édeskésnek.

Alverde Clear Iszapos Arclemosó

Alverde Clear Iszapos Arclemosó
2011. december 12.

A tonik használatának sikerei után bátorodtam fel, és vásároltam meg hasonló eredményeket várva az arclemosót is. Nem szerettem meg egy tubus elhasználása után sem, úgy éreztem arcmosás után, hogy nem tiszta az arcom, mintha egy réteg képződött volna rajta. Viszont nem okozott pattanásokat, szóval rosszat nem tett, de különösebb jót se és a használata sem volt maradandó élményt adó. Visszatérek az Alterra arclemosókhoz.

Balea Ajakápoló Balzsam Aloe Verával

Balea Ajakápoló Balzsam Aloe Verával
2011. december 11.

Valóban jól hidratál és a kiszerelése is nagyon tetszik, viszont az illata valamiért számomra nagyon kellemetlen. Nem büdös, hanem zavaró, engem irritál, úgyhogy emiatt nem fogom újravenni, de más Balea ajakápolókat ki fogok próbálni, mert a hatása jó.

Szerk.: Sajnos meg kell változtatnom az értékelést, ugyanis rendszeres használat mellett egyenesen kiszárította a számat és úgy hámlott, mintha a szervezetem a kiszáradás szélén állna...

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó
2011. december 11.

A szokásos Natural változatot emeltem volna le éppen a polcról, amikor megláttam a Double Effect dobozkáját. Árban ugyanannyi volt, és mivel az eddig kipróbált Intimo termékek semmiben sem okoztak csalódás, gondoltam, hogy megér egy próbát. És tényleg megérte, kicsit szkeptikus voltam ezzel a borotválkozást megkönnyítő dologgal kapcsolatban az érzékeny bőröm miatt, de abszolút bevált! Az illata és az állaga is tökéletes, és nagyon gazdaságos, sokáig elég lesz.

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2011. december 7.

Szuper termék, gyakorlatilag semmi rosszat nem tudok elmondani róla! Gyerekjáték vele a tushúzás, úgyhogy bátran ajánlom azoknak, akik nem annyira biztosak a kézügyességükben vagy csak nem áll a kezükre a klasszikus tus kiszerelése. Nagyon tartós, kiigazításra nekem csak a nagy melegben szorul, amikor a bőröm vállalhatatlanul viselkedik típusa miatt. Nagyon sokáig elég, mindennapos használat esetén is.

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus
2011. december 7.

A kedvenc szemhéjtusom, amióta beleszerettem a tusvonalba a sminkelésben! Több éve ezt veszem újra és újra, bár a táskámban a toll formátumú essence-st dobom be, a Glam' Eyes, és semmilyen hasonlóan klasszikus kiszerelésű tus számomra nem alkalmas gyors kiigazításra esetleges elkenődés esetén. (Könnyezésre hajlamos a szemem sminkviseléstől függetlenül.)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2011. december 3.

Nem hiába dicsérik ennyien, tényleg fantasztikus termék! Mint sokan mások, én is az itteni vélemények hatására vettem meg (lassan már minden vásárlás előtt a Krémmánián tájékozódom :) ), mert sok helyen nagyon száraz, érdes tud lenni a bőröm, főleg a hidegebb hónapokban, és szükség van a lehető legtöbb hidratálásra (emiatt nekem gyorsan be is szívódik). Megtette a hatását, puhák lettek a kényes területek, nem hámlanak végre. Az illata is csodálatos, én kifejezetten odavagyok az ilyen típusú illatokért. Teljes mértékben megérdemli az 5 csillagot, bátran ajánlom mindenkinek!

Fa Natural and Pure White Tea Deodorant

Fa Natural and Pure White Tea Deodorant
2011. december 3.

Az illata valóban jó fújáskor, azonban nem marad meg, és a dezodor maga nem nyújt semmi védelmet számomra. Ráadásul még iszonyatosan csípett...

Got2b 4play Clean Cut Pomade Hajkrém

Got2b 4play Clean Cut Pomade Hajkrém
2011. augusztus 14.

Egy szponzorált esemény kapcsán csaptam le rá reménykedve abban, hogy uniszex termék, azonban sajnos az illata alapján azt állapítottam meg, hogy elsősorban férfiaknak szánták. Sebaj, nem tántorított el kipróbálási vágyamtól, félhosszú hajamon nagyon bevált, nem veszített a selymességéből és nem lett olyan ragacsos-zsíros érzetű, mint amikor waxot használok. És a formája is megmaradt sokáig, egész napot kibírta. Az illata szerencsére hajon nem érezhető, nem marad meg, úgyhogy a továbbiakban is ezt fogom használni formázásra.