angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2011. augusztus 14.

A Catrice termékekkel kapcsolatos pozitív vélemények miatt úgy gondoltam, érdemes beruháznom erre a szemöldökformázó szettre, és nem bántam meg. Eddig szemöldökceruzával igazítottam ki a szemöldököm, de sosem voltam maradéktalanul elégedett, természetellenesnek tűnt néha, főleg ha kicsit meg kellett hosszabbítani a vonalát. Ennek az ecsetével viszont könnyű dolgozni és a két árnyalat is telitalálat, valamint elég sok is van benne, így gazdaságos is, sokáig elég lesz. Felvitele után simán kibírta az egész napot. A csomagolás plusz hatalmas piros pont, nagyon praktikus és elegáns.

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2011. augusztus 14.

Termékminta útján ismerkedtem meg ezzel a tusfürdővel és - bár valahogy mindig elkerülték a figyelmemet a Nivea termékei - nagyon megtetszett. Az illata valami isteni, sokkal tovább állok a tus alatt, ha ezt használom, nagyon kellemes a használata. Nem szárítja a bőrt és az illata és frissessége is megmarad sokáig.

Alverde Borotvahab Lime Verbéna

Alverde Borotvahab Lime Verbéna
2011. augusztus 14.

Elég nagy csalódás lett ez a borotvahab, pedig hihetetlenül örültem, hogy már ilyen is van teljesen természetes kivitelben. Azonban nem is nevezném borotvahabnak, ez csak sima hab, semmi tartása nincsen, olyan, mint a tusfürdő habja, ami számomra nem túl nagy segítség a borotválkozásnál, ugyanis pont azért használok borotvahabot, mert anélkül pöttyösödök és kiszáradok a penge húzása mentén.
Az illata értékelhető egyedül, ami nagyon finom, kellemes.

Alterra Testradír Tőzegáfonya és Füge

Alterra Testradír Tőzegáfonya és Füge
2011. augusztus 14.

Nem túl erős szemcsés radírozó natúrkozmetikumot kerestem az érzékeny bőrömre, ami nem bírja a túlzott dörzsölést ilyen módon, így erre találtam rá. Az illata valóban fantasztikus, nem tudom megunni, nagyon érdekes és kellemes a használata. Nem tusológélként használom, hanem hetente 1-2 alkalommal a tusolás során sima radírozóként, és így meg vagyok vele elégedve - eltávolítja az elhalt hámsejteket és puhább lesz a bőröm utána. A karomon és a combomon lévő piros pöttyök is mérséklődtek a használatától. Egyébként luffaszivacsot is használok rendszeresen, így nem a radírozó egyedüli érdeme a dolog.

got2b Megalomania Collagen Lift Effect Hajlakk

got2b Megalomania Collagen Lift Effect Hajlakk
2011. július 31.

Ez a dinnyeillat varázslatos, nagyon kellemes használni, azonban ezen kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Hajlakként semmi, mintha levegővel fújnám a hajamat.

got2b Hajkiegyenesítő Spray

got2b Hajkiegyenesítő Spray
2011. július 31.

A hajegyenesítő mániám kezdetén ajánlotta egy nagyon kedves barátom ezt a sprayt, hogy a dús, (akkor még) hosszú loboncomat megvédjem az első Remington hajvasalóm ártalmaitól (azóta tudom, azellen semmi nem véd). Szorgalmasan spriccelgettem a hajamra, az illata annyira nem tetszett, sem a már említett szórófeje sem, de mindenesetre a hajam nem tört a használata során. Azt azért meg kell jegyeznem, hogy azóta sem törik, szóval én a hajpakolásomnak adnám a serleget ezzel kapcsolatban. Két üveggel használtam el ebből, majd áttértem a Stella hővédőkre.

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó
2011. július 31.

Nagyon hatásos, pillanatok alatt lehozza még a legerősebb füstös-tusos sminket is, ráadásul nem is kell olyan sok belőle ehhez a teljesítményhez a vattakorongra. Nem csíp, viszont nagyon olajos érzetet hagy maga után, azonban ezért nem vonok le csillagot, mert utána úgyis megtisztítom a bőrömet, úgyhogy nem számít.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2011. július 31.

Egészen hatásos volt, olajos utóérzetet sem okozott a használata, viszont nagyon kicsi kiszerelésű, ami miatt nem vettem újra, vannak ugyanilyen effektív és nagyobb kiszerelésű, gazdaságosabb termékek is.

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal
2011. július 31.

Nem volt rossz, de meg sem szerettem. Úgy tűnik, semmi sem tudja letaszítani az iszappakolást a képzeletbeli trónról. :)

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2011. július 31.

Életem első parfümje, egyszerűen varázslatos illat, több üveggel is elhasználtam belőle és sosem untam rá. Mostanában valahogy leszoktam a parfümvásárlásról, de lehet, hogy meg kéne fontolnom egy újabb üvegcse invesztálására. Tartós is volt és viszonylag gazdaságos a kiszerelése, elég lassan fogyott el mindennapi használat mellett.