angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor
2015. augusztus 15.

Még új vagyok az alumínium mentes deok világában, ez a deo volt a második próbálkozásom. Ismerősömtől hallottam, hogy neki ez a márka vált be, gondoltam adok neki egy esélyt. Az első pár használatnál én is maradéktalanul elégedett voltam, úgy éreztem megtaláltam A deot de szép lassan rájöttem, hogy nem ez az amit keresek. Az illata nagyon tetszik, púderes, visszafogott illat. A hatásával viszont már kevésbé vagyok elégedett, ugyanis olyan szépen izzadok mellette, hogy az már fantasztikus... :/ Ebben a gatyarohasztó melegben tehát nem jött be, kíváncsi leszek hűvösebb időben meg stressz hatására hogy teljesít majd. Most már elhasználom de azt hiszem kutatok tovább.

Essence Duo Hegyező

Essence Duo Hegyező
2015. augusztus 15.

A költözésnél elhagytam a régi jól bevált hegyezőm, így szükségem volt egy újra. Jó ára volt meg hát ugyebár elég cuki is, szóval hazajött velem. Szuper jó kis hegyező, jól végzi a dolgát, remélem ezt nem hagyom el. :D

Essence Show Your Feet Körömlakk

Essence Show Your Feet Körömlakk
2015. augusztus 15.

Csudálatos kék színben vettem meg (Oceana). Két rétegben fed, száradása átlagos. A lábamon közel 3 hétig volt fenn (!!) azért mostam le mert már lenőtt. A kezemen is próbáltam ott már nem volt ennyire tartós, ha jól emlékszem a 3. nap után kezdett el lepattogni a körmeim végéről. Egyetlen hátránya (ennek a színnek), hogy eléggé megfogta a körmeimet. :/ Mindenesetre a többi színt is megsasolom majd... :D

Hawaiian Tropic Protective Sun Spray Lotion 20 SPF

Hawaiian Tropic Protective Sun Spray Lotion 20 SPF
2015. augusztus 15.

Nekünk nagyon bejött, szépen barnulunk mellette és egyáltalán nem égtünk le. Az illata is tetszik, jó gyorsan beszívódik. Az én lakkomat nem oldotta szerencsére.

eBay Arany Tetoválás

eBay Arany Tetoválás
2015. augusztus 15.

Először a Balatonon vettem ilyet, ott jól elszórakoztunk vele, bár hamar leázott sajnos. Rendeltem egyet Ebay-ről is, pont ezt, ami a kis képen van. Ez sokkal tartósabb, a strandolást is kibírta. Jól mutat a lebarnult bőrön. Jó móka! :)

Alverde Cellulit Elleni Testolaj

Alverde Cellulit Elleni Testolaj
2015. június 27.

A testradíros tusfürdőjével együtt használom, (mellette igyekszem rendszeresen mozogni és sok vizet inni) tényleg pár használat után feszesebb és simább a bőröm, bár szerintem a narancsbőrrel semmit sem csinál.. :D Az illata elég erős és szúrós, nekem is meg kellett szokni. Reggel és este is használom, így elég hamar fogy. Mindenképpen újraveszem. ^_^

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel
2015. június 27.

Nekem az illata tetszik, viszont a hatása... Igaz, hogy könnyebben kifésülhető lesz a hajam de egyáltalán nem érzem tőle hidratáltnak, olyan kevéske az én hajamnak ez a balzsam.

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2015. június 27.

Számomra ez egy tök átlagos sampon, végzi a dolgát, megfelelően tisztít, az illata is tetszik, olyan gyógynövényes. Valamiért mégis úgy vagyok vele, hogy nem venném újra.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2015. június 27.

Két szín van meg, a Peachella és a Go Wild-er-ness. Imádom őket, csak úgy, mint a többi Rimmel lakkot. :) Két rétegben fednek, gyönyörű tavaszi/nyári színek, tartósságuk 3-4 nap. Gondolkozom más színek beszerzésén... :3

RdeL Young Sun Púder

RdeL Young Sun Púder
2015. június 18.

Nekem is ugyanez az árnyalat van meg, ez az első bronzosítóm. :) Nagyon óvatosan kell vele bánni mert elég pigmentált, jól lehet satírozni, nálam kibír egy egész napot. Ami nekem fura, az az illata, nagyon fincsi kókuszos illatú, de kérdem én, minek? Mindenesetre nagyon tetszik, szép bronzos, napcsókolta hatást lehet vele elérni. :)