angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Melon Dinnye Ajakápoló

Balea Melon Dinnye Ajakápoló
2015. június 18.

Ilyenkor nyáron nálam minden dinnyés illatú... :D Először szagolva nagyon furának tűnt az illata, de így rendszeres használat mellett igencsak megszerettem. :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2015. június 18.

Teljesen jó, teszi a dolgát, a helyén tartja az alapozót egész nap, nem emeli ki a száraz részeket és nem fénylik át.

Manhattan Blogger's Choice 2014 Eyeshadow Palette

Manhattan Blogger's Choice 2014 Eyeshadow Palette
2015. június 18.

A Dm-es Manhattan csomagomban lapult a Concrete walk színösszeállításban. Hazaérve egyből belemásztam a színekbe de nem igazán nyerték el a tetszésemet így csak félredobtam az asztalon. Aztán egy nap gondoltam kipróbálom. A két sötét színt még nem sikerült annyira megszeretnem, viszont a világos fehéres szín lett a kedvencem, imádom magában egy tusvonallal viselni. Szép pigmentált, alappal egy napot simán bír. Örülök, hogy kiváltottam ezt a kis csomagot! ^_^

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó
2015. június 18.

Hát ez valami isteni! Tök véletlenül kaptam le a polcról, de nem bántam meg! :) Az illata nagyon tetszik, kevés kell belőle és finom, puha lesz tőle a lábam, mint egy babának! :D Nyárra tényleg kötelező! :P

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2015. június 18.

Ez egy kis csoda!!! :3 Törölköző száraz hajra szoktam tenni és csak a hajvégekre. Gyorsan beszívódik és tényleg fényes, selymes lesz tőle a hajam. Az illatát meg egyenesen imádom, még vőlegényem is megjegyezte, hogy mennyire fincsi az illata. :P

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál
2015. június 18.

Nekem bejövős, bár tényleg elég ducibuci feje van... :D Önmagában szoktam használni a hétköznapi sminkemhez. Jól megfogja a rakoncátlan szálakat mégsem szárad kőkeményre. Az ára elég húzós a korábban használt Alverde-hez képest, de kipróbálni jó volt.

Balea Dusche & Creme Melone (régi)

Balea Dusche & Creme Melone (régi)

Ahh ez nyárra egyszerűen tökéletes! Imádom! :3

Moyra Vivid Sand Effect Körömlakk

Moyra Vivid Sand Effect Körömlakk
2015. június 13.

Az Orange love lett a legkedvencebb kedvenc nyári lakkom, egyszerűen imádom! :D

Balea Lovely Lábápoló Krém

Balea Lovely Lábápoló Krém
2015. június 13.

Az illata nagyon tetszik, olyan frissítő ebben a nagy melegben, de a hatása egyenlő a nullával sajnos, nekem ez kevés. :/

CD Gránátalma Golyós Dezodor

CD Gránátalma Golyós Dezodor
2015. június 13.

Kicsit félve próbáltam ki pont ebben a nagy melegben de végül is mikor, ha nem most... :D Eddig jól teljesít, nem csíp, nem irritál, jó az illata. A nap végére azért átizzad a felsőm. Még új "alumínium mentes dezodor használó" vagyok szóval valószínű, hogy nem ragadok le ennél a terméknél, biztos, hogy van jobb is.