angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Édes Vanília Illatú Borotválkozó Gél

Balea Édes Vanília Illatú Borotválkozó Gél
2015. május 14.

Nekem sajnos nem jön be, túl sok kell belőle és az is alig tapad meg a bőrömön. Most döbbentem rá, hogy igazából nem is szeretem a vanília illatot...

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2015. április 11.

Na eeez baromi jó cucc! :O Eddig a micellás vizeket próbálgattam de nálam egyik sem működött, mindegyik csípte a szemem, na meg le sem szedte a sminkem. Bezzeg ez! Két finom húzás és a vízálló szemhéjtus is lejön a szememről. Nem csíp, nem irritál, szuper jó termék! :3

Garnier Ultra Doux Provence Levendula & Rózsa Balzsam

Garnier Ultra Doux Provence Levendula & Rózsa Balzsam
2015. április 11.

Az illata nagyon tetszik, örültem, hogy nem az a mű levendula illata van, úgy érzem magam a használata közben, mintha levendula mezőn lennék. :D Ennek ellenére elég átlagos termék, talán egy kicsit fényesebb a hajam és könnyebben ki tudom fésülni (bár ezt lehet, hogy a Tangle Teezer-nek köszönhető...). Egynek jó volt, újra venni nem fogom.

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Levendula és Rózsa Sampon

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Levendula és Rózsa Sampon
2015. április 11.

Hát a viszonyunk olyan átlagos... :D Az állaga és illata nagyon tetszik, kevés kell belőle, jól habzik. Nem művel csodát a hajammal, talán egy picit fényesebb, mint szokott. A vőlegényem pár alkalommal használta és az ő hajával csodát művelt, selymes és fényes lett tőle napokig, neki nagyon megtetszett. Újravenni nem fogom.

Kallos Alga Hidratáló Hajpakolás Alga Kivonattal és Olívaolajjal

Kallos Alga Hidratáló Hajpakolás Alga Kivonattal és Olívaolajjal
2015. április 11.

Még kora ősszel vettem, ha jól emlékszem, azóta jó, ha kétszer használtam. Rájöttem, hogy nem szeretem ezeket a pakolásokat. Amúgy a hajammal semmit sem csinált, nem lett sem fényesebb, sem könnyebben kezelhetőbb. Csak azt nem tudom mit fogok egy ilyen hatalmas adaggal kezdeni... :/ Bocsika, de ez nekem pénzkidobás volt.

Balea Blueberry Love Borotvagél

Balea Blueberry Love Borotvagél
2015. április 11.

Hú mikor az üzletben megszagoltam elvarázsolt az illata, most már a vége fele járok és azt kell mondjam, hogy eléggé ráuntam erre az édes-cukros illatra. Egyébként tényleg kevés kell belőle,jól habzik és nem csúszkál ide-oda a bőrömön.

Spirit of Wild Roses EDP

Spirit of Wild Roses EDP
2015. április 11.

A Dm-ben leltem rá egy ezresért, végig szaglásztam az összeset és végül ezt hoztam haza. Én az édeskés illatokat preferálom, de a tavasz közeledtével valami újat szerettem volna kipróbálni. Nagyon kellemes rózsás, nőcis illat ami rajtam sokáig érződik. A vőlegényem szereti és anyukámnak is kellett vennem egyet mert nagyon megtetszett neki. :)

Moyra Suede Effect Körömlakk

Moyra Suede Effect Körömlakk
2015. március 23.

Az 503-as van meg, nagyon szeretem, különleges színű és hatású lakk. Két rétegben fed, a rétegek gyorsan száradnak. Nálam tartósnak bizonyult, egy hétig volt fenn a körmeimen. Az 504-es még várja, hogy kipróbáljam. :)

Moyra Bubble Gum Effect Körömlakk

Moyra Bubble Gum Effect Körömlakk
2015. március 23.

Mojito árnyalatban van meg. Két rétegben fed, szépséges zöldes-mentás szín. Az első réteg nagyon hamar megszáradt, viszont a másodiknál sokat kellett várni és még azután is bele tudtam nyúlni. Tetszik, hogy matt, de pl. a legutóbbi manimnál fedőlakkot kentem rá és így is nagyon tetszik.

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2015. március 23.

Eddig az Essence szemhéjalapozóját használtam, na ez fényévekkel jobb. Azt vettem észre, hogy gyorsan kell vele dolgozni mert hamar megszárad. Az applikátorral könnyen el lehet oszlatni a terméket, nem vesz fel belőle túl sokat. A szememet nem irritálja. A szemhéjpúder színét tényleg megerősíti és nagyon tartóssá teszi a szemsminket, nem maszatolódik, nem kenődik, estig minden a fix helyén marad. :) Szuper kis cucc, csak ajánlani tudom.