angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sleek Dip-It Szemhéjtus (régi)

Sleek Dip-It Szemhéjtus (régi)
2015. március 23.

A Pastel Green árnyalatot rendeltem meg. Amikor kinyitottam el voltam ájulva milyen szépséges a színe, hát élesben, a szememen valahogy nem akart az igazi színe kijönni, többszöri áthúzással viszont sikerült előcsalogatni. Az állaga kissé darabos. Nem irritálja a szemem, baromi tartós, de könnyű lemosni.

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2015. március 23.

Rose Gold---> Hát ez valami csudááálatos! :O A többit meg már leírták előttem. :D

Isana Mangó és Narancs Folyékony Szappan Utántöltő

Isana Mangó és Narancs Folyékony Szappan Utántöltő
2015. március 10.

Hát ez borzasztó! Nagyon szárít, az illata hamar elillan és egyáltalán nem érzem tisztábbnak a kezem tőle! Alig várom, hogy elfogyjon mert óriási ez a mennyiség... :/

eBay Invisible Bobble

eBay Invisible Bobble
2015. március 10.

Pár száz forintért rendeltem egy tízes csomagot, hát nem nyűgözött le... Igaz, hogy nem tépi a hajam de egy-két használat után kinyúlik és használhatatlan lesz. Azért kíváncsi lennék milyen az eredeti! :P

Manhattan Dip Vízálló Szemhéjtus

Manhattan Dip Vízálló Szemhéjtus
2015. február 26.

Fekete színben van meg, nagyon szép erős, pigmentált a szín. Baromi tartós, reggeltől estig a helyén marad, hacsak nem röhögök sírva mert azt már nem bírja sajnos, a sminklemosó viszont elég nehezen birkózik meg vele. Az ecset nem lett a kedvencem, nekem túl duci, a vékony ecsetes megoldást jobban szeretem.

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2015. február 21.

Ezt a cukiságot én sem tudtam otthagyni a Dm-ben :D Nekem elég érzékeny, ekcémás az arcbőröm, így kicsit félve használtam először. A kis sörtéi nagyon gyengéden masszírozzák a bőröm és sokkal tisztábbnak is érzem miután ezt használom. Jó kis cucc, megérte az árát. :3

Max Factor Whipped Crème Alapozó

Max Factor Whipped Crème Alapozó
2015. február 21.

Még régebben, amikor megjelent kaptam egy mintát belőle, hát instant imádat ez az alapozó! (csak ne lenne ilyen rohadt drága és ennyire pici) :D Könnyen fel tudtam vinni és ami a legjobb, hogy pihe-puha lett tőle a bőröm. :) Egy egész napot bírt az arcomon, a natural árnyalat tökéletesen passzolt a bőrömhöz és nagyon szépen elfedte a hibákat. Egyszer majd talán...

Nos, ennek most érkezett el az ideje! :D A leghidegebb időben próbáltam, iszonyú száraz volt az arcom, hát sajnos ez az alapozó rendesen kiemelte ezeket a részeket, aminek nem igazán örültem. Miután rendbe jött az arcbőröm a kapcsolatunk is a helyre állt. :D Először azt hittem, hogy nagyon gyorsan elfogy majd, de már két hónapja használom, kevés kell belőle. Összegezve jó kis alapozó, de a szívem még mindig a Rimmel alapozó felé húz... :3

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2015. február 21.

A sötétebb színt használom belőle, szép erős, pigmentált. Tartósságával sincs problémám. Viszont ez a csomagolás egyszerűen kiakaszt, gagyi az egész. A kis ecsetet ki is dobtam mert semmit sem ér, csak karcolgatta magát a terméket is és a bőrömet is... :/ Várom, hogy elfogyjon mert elég nagy macera így használni.

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs
2015. február 21.

A What's AP-ricot szín vettem meg én is, szép, visszafogott, mindennapi szín. Füstös szemekhez tökéletes. Hajlamos kiemelni a száraz részeket, előtte érdemes leradírozni az ajkainkat. Nem életem legtartósabb rúzsa és nem is érzem, hogy annyira hidratálna.

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs
2015. február 6.

A Celestial nevű szépséget sikerült megvennem. :) A szín nagyon tetszik, a saját ajkaim színénél kicsit sötétebb, és visszafogottan fényes is. A krémes textúra is tetszik, bár tény, hogy az evés-ivás-puszi trióját már nem bírja. Ha rohanok, de mégis valami színt szeretnék az ecsetét könnyen, kicsúszás nélkül tudom használni.