angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon SuperShock Szemhéjtus

Avon SuperShock Szemhéjtus
2011. december 20.

Szerintem is lehetne erősebb a színe, jó az állaga könnyen fel lehet vinni, viszont többször át kell húzni, hogy erősebb színt kapjunk(legalábbis én így tapasztaltam).

Nivea Calm & Care Deo Spray

Nivea Calm & Care Deo Spray
2011. december 20.

Nekem nagyon bejött, az illata nagyon jó és ami szintén előny, hogy nem irritálja a bőröm, nem tapasztalok égő érzést a bőrömön borotválás után mint más dezodoroknál.

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon
2011. december 20.

Nekem nagyon bevált, már a harmadikat fogyasztom. Fényesebb, selymesebb és könnyebb lett tőle a hajam. Az illata isteni és ha csak egy kicsit is, de nálam érvényesül a tükörfény hatás ;)

Elséve Töredezés Elleni Hajbalzsam

Elséve Töredezés Elleni Hajbalzsam
2011. december 20.

Én most kezdtem el használni, a hajvégeim eléggé elkezdtek töredezni. Két alkalommal használtam és máris sokkal jobb lett a hajvégeim állapota, selymesebb, könnyebb lett tőle a hajam.

Orly Körömlakk

Orly Körömlakk
2011. december 20.

Szeretem, mert sokféle, szebbnél szebb színben lehet kapni, az állaga nagyon jó, egy-két rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad. Csak ajánlani tudom.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2011. december 20.

Nagyon bejön ez a lemosó, a legmakacsabb sminket is leszedi a szemeimről. Imádom!!!

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2011. december 20.

Az állaga nekem sem tetszik, viszont szép színekben kapható és sokáig a körmeimen marad.

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2011. december 20.

Már egy ideje használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, jó az állaga, és elég tartós is.

NYC Ultra Last Rúzs

NYC Ultra Last Rúzs
2011. december 20.

Nekem a Blue Rose árnyalat van meg, még csak egyszer volt alkalmam kipróbálni. Az állaga nagyon jó, viszont a tartóssága már nem annyira. Felkenés után kb. 1 órával már elkezdett lekopni, lehet, hogy én csináltam valamit rosszul. Mindenesetre azért megérte megvenni ;)

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál
2011. december 20.

Én most jutottam csak hozzá ehhez a spirálhoz és nem csalódtam: nagyon könnyű felvinni, szép íveltek lesznek a szempilláim, sokáig tart és nem ragasztja úgy össze a pillákat mint a korábbi spiráljaim. Én csak ajánlani tudom! :)