angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Lash Mania Szempillaspirál

Essence Lash Mania Szempillaspirál
2011. december 20.

Nekem egész jól dúsította a szempilláim, csak amint elkezdtem használni viszketett tőle a szemem de annyira, hogy le is kellett szednem. Egyszerűen nem tudja elviselni a szemem ezt a spirált :S A keféje tényleg jó nagy, talán már túl nagy is. A szagával sajnos nem tudok kibékülni.

Essence Black Mania Liquid Eyeliner

Essence Black Mania Liquid Eyeliner
2011. december 20.

Meg vagyok vele elégedve, bár eleinte nagyon nehéz volt vele dolgozni, a ceruzás tusok jobban kézre állnak.(legalábbis nekem)

Essence Allround Talent Nail Perfector

Essence Allround Talent Nail Perfector
2011. december 20.

Nekem nagyon nem vált be, ahogy előttem írták lassan szárad, reggelente az ágynemű nyomot hagyott a körmeimen, nem volt szép látvány... A másik pedig a buborékok! Nagyon idegesítő, hogy rákenem a lakkot és csúnya buborékok lesznek rajta... Kiábrándító. A BTGN-t használom én is, ezerszer jobb.

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2011. december 19.

Én nagy függő vagyok, jó pár színben vettem már ilyen lakkot. Szeretem, hogy elérhető áron van és ennyi csodálatos színben fellelhető. :) Néhány tökéletesen fed egy rétegben de a világos színekből van, hogy 2-3 réteg kell és az nehezen szárad. Viszonylag sokáig tart a körmömön, a körmöm hegyén kezd el kopni. De ez megbocsátható, nagyon szeretem őket! :)

Aromax Körömápoló Olaj

Aromax Körömápoló Olaj
2011. december 19.

A körmeim nagyon ramaty állapotban voltak, töredeztek és hámlottak. Teljes elkeseredésemben betértem egy drogériába, ahol megláttam, muszáj volt megvennem. 3 napig használtam naponta kétszer, már a második nap tapasztaltam az eredményt, és még az illata is nagyon jó, csak ajánlani tudom.