angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Uriage Cu-Zn Krém

Uriage Cu-Zn Krém
2014. december 30.

Atópiás dermatitiszem enyhítésére szerettem volna egy krémet és ezt ajánlották a gyógyszertárban. A bőröm (főleg a karjaimon) be van gyulladva, száraz, sebes és rettenetesen viszket, gondoltam ez majd beválik. Tény, hogy ideig-óráig működött a dolog de éjszaka álmomban ugyanúgy vakaróztam sajnos. Szóval nem vált be, ráadásul ez az icipici adag pár nap alatt el is fogyott és ezért elkérnek 3000 ft-ot... :/

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2014. december 21.

A legjobb krém evör, a bőrgyógyászom mindig ezt írja fel nekem, csak ő megpakolja mindenféle fincsi vitaminnal. Arcra és testre is szoktam használni, pl. sminkelés előtt szeretem mert nagyon könnyen beszívódik. Baromi jól hidratálja az amúgy extrém ekcémás bőröm és imádom, hogy illatmentes. Most már csak ezt szoktam venni és nem is drága szerintem kb. életem végéig jó pajtások leszünk. :D

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2014. december 21.

Atópiás ekcémásként az elkapart sebeimre használom, amikor már általában semmi más nem segítene, csak a szteroid.
Már régóta megvan egy kisebb adagnyi, de kellett egy kis idő mire kitapasztaltam a hatását. Azt vettem észre, hogy a sebeim gyorsabban hegesednek ha ezt használom, de sajnos nem tűnnek el teljesen. Az illata annyira nem tetszik, nekem kicsit sok. A krémtől mindig olyan leszek mint egy hóember és ez a fehérség sokáig megmarad a bőrömön, ez így kicsit zavaró, pl. nem tudok sötét ruhát ilyenkor felvenni.
Mindenesetre jó kis krém, de nem mondanám csodaszernek. Nem tudom egyáltalán létezik-e csodaszer ennyire ekcémás bőrre. :/

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2014. december 21.

Édes Istenem... Legelőször csak ronda szavak és jelzők jutnak eszembe erről a termékről, igyekszem szépen összeszedni a gondolataim.... :/
Hirtelen felindulásból landolt a kosaramban, az előző szempillaspirálom ami szintén Essence volt csúnyán beszáradt így "sürgősen" kellett egy új. A keféjének nagyon megörültem mert könnyen hozzá tudtam férni még a belső szempilláimhoz is maszatolás nélkül. Aztán így ennyi a pozitívum.
Iszonyúan összetapasztja a pilláim és olyan száraz lesz tőle, hogy attól tartottam letörnek.
Dúsító? Ez egy vicc.
Aztán a legjobb amikor a párrti közepén jössz rá a tükörbe bámulván, hogy az egész az arcodon landolt, na az fenomenális... :/ Na most aztán tényleg sürgősen kell egy szempillaspirál! :D
Hattalmas pénzkidobás.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2014. december 18.

Nos, csak beadtam a derekam és megrendeltem (amolyan elő karácsonyi ajándékként) magamnak. Igazából a kedvenc vaddisznósörte kefém feladta a küzdelmet, kipotyogtak a fogai és a sörte is erősen elkezdett már hullani és ami a legrosszabb, hogy minden fésülködés után szállt a hajam. Gondoltam itt az idő kipróbálni ezt a kis mütyűrt. Nagy nehezen meg is érkezett hozzám és másnap már nedves hajon le is teszteltem. Még a páromhoz is berohantam a szobába, hogy nézze már meg, egy szisszenés és bőgés nélkül ki tudtam bontani az amúgy nagyon sűrű, vastag szálú hajam. Azóta is lelkesen használom, kicsit fura, hogy nincs nyele, de lassan talán bele jövök. Szépen kibontja a hajam és végre nem fáj, nem marad egy csomó hajszál a fésűn (de azért néhány akad) nem száll a hajam fésülködés után és könnyebben is lehet tisztítani. Eddig 5* :)

Catrice Feathered Fall Luxury Lacquer Körömlakk

Catrice Feathered Fall Luxury Lacquer Körömlakk
2014. december 18.

A Peacocktail nevezetűt birtoklom, amikor megláttam a Müllerben már repült is a kosaramba, még csak hasonló árnyalat sincs a gyűjteményemben. :) Az első rétegnél kissé megijedtem, elég halovány, viszont a második réteg már tökéletesen fed. Minden fényviszonyban más "arcát" mutatja, van amikor lilás és van amikor zöldes színű. Hat napig volt a körmeimen, ekkor kezdett el a köröm végeken kopni. Kicsit nehézkes volt lemosni. 5*

Tom Tailor East Coast Club Man

Tom Tailor East Coast Club Man
2014. december 18.

Végre sikerült a páromat rábeszélnem erre a parfümre, hát ez valami is-te-ni!!! :) Nagyon jó pasis illatú de nem az a tolakodó "kihanemén" illat. Baromi tartós, sokszor még másnap reggel is érzem a páromon. Bejövős. :3

Claire's Körömdísz Ecsetek

Claire's Körömdísz Ecsetek
2014. december 9.

Nagyon jó kis csomag, szeretem, hogy vannak igazán kis fejű, vékony ecsetek amikkel egész precízen lehet dekorálni a körmöket. Az ecset szálai nem hullanak és a körömlakklemosó sem tette még tönkre eddig őket. Azért picit csalódott is vagyok, az egyik ecset feje csak úgy lerepült, pedig még csak nem is használtam. Ehhez a minőséghez képest kicsit túlárazottnak tartom.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. december 9.

Ezelőtt a L'oreal micellás vizét használtam, azzal egész meg voltam elégedve. Ez valahogy mégis jobban bejött, bár a szemfestékkel, különösen a szemhéjtussal elég nehezen bánik el. Az arcomról szépen eltünteti az alapozó maradványokat. Én pluszban le szoktam öblíteni, nem szeretem ha rajtam maradnak az ilyen cuccok. Akcióban csaptam le rá, így megérte, jó nagy mennyiség, nem egy hamar fog elfogyni. :)

Vespa EDT

Vespa EDT
2014. december 4.

A párom lepett meg vele és teljesen odavagyok érte! Én ezeket az édes/cukros illatokat imádoom főleg így télen. Az üvege nagyon tetszik, elegáns és letisztult. EDT-hez képest pedig iszonyú tartós, reggel 6kor fújtam magamra és még este 6kor is érződik az illat. Azt hiszem megtaláltam a téli illatom. ^_^