angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Beautifying Lip Smoother

Catrice Beautifying Lip Smoother
2014. szeptember 30.

Pont egy szolid, mindennapokon hordhatós szájfényre vadásztam, amikor megláttam Wishes posztját erről a kis édesről... :3
Nem kellett, sok a Rossmann-ban én kaparintottam meg az utolsót, a Cake Pop nevezetűt. Ilyen "ecsetes" szájfényem még nem volt, eleinte voltam is a bajban, hogyan is használjam, hogy ne legyek tiszta trutyi, de szép apránként sikerült beletanulnom. Eleinte kissé ragacsos, múltkor pl. éppen nagy szélben volt rajtam, háát persze, hogy minden hajszálam beleragadt... :D
Gyönyörű a színe, nem túl feltűnő de mégis feldobja az összhatást. Tartóssága nem túl jó, viszont azt szeretem, hogy nem ül be a ráncokba, hanem beszívódik. Én minden szájfény vagy rúzs előtt (meg ha nem is használok ilyeneket) használok ajakbalzsamot, de úgy vettem észre ennél tényleg kell is az aláhidratálás.

Rimmel Match Perfection Alapozó (régi)

Rimmel Match Perfection Alapozó (régi)
2014. szeptember 30.

Ez eddig a legjobb alapozó amit próbáltam! Amikor kissé piros az arcom (allergia miatt) akkor azt szépen elfedi, egységesíti az arcszínem, jó a fedése, nem irritál. Ilyen sem volt még, tökéletesen passzol a színe, pedig nagy bajban voltam az üzletben, abban a sz.r megvilágításban... :D Szerintem nagyon jók a Rimmel alapozói (már amennyit próbáltam...). :)

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2014. szeptember 30.

Nagy ecsethiányban vagyok, így őt választottam következő áldozatnak. A mindennapi sminkrutinomban a fekete szemfestéket ezzel viszem fel a szempillatőbe. Nagyon tetszik, hogy ilyen vékony a feje mert szép vékony vonalat tudok vele húzni, csak semmi feltűnősködés. :D Az ára is kedvező, szeretem az Essence ecseteit.

For Your Beauty Latex Alapozószivacs

For Your Beauty Latex Alapozószivacs
2014. szeptember 30.

Én körmözéshez használom (szivacsos technika), erre tökéletes, szépen felveszi a festéket. Tetszik a kiszerelése is, jó sokáig elég.

Upd.: Alapozó és korrektor felviteléhez is tökéletes, mosás után is jól használható, nem morzsolódik.

For Your Beauty Szempillagöndörítő

For Your Beauty Szempillagöndörítő
2014. szeptember 30.

Na hát nem gondoltam volna, hogy valaha lesz egy ilyenem, rettentően felesleges cuccnak találtam, de a barátnőm meggyőzött, hogy ez egy csoda, ő is ezt használja.
Nos, tényleg az! Egész életemben (mármint amióta használok sminktermékeket) szenvedtem a szempillaspirálokkal, valahogy sehogy sem álltak, alig látszódott, hogy van szempillám. Na de ezzel... húúú meg hááá még a párom is megdicsért!! :O :) Már sikerült teljes mértékben beépítenem a mindennapi rutinomba, tökéletes kis találmány ez! :)

Balea Relax Dusche Abendrot

Balea Relax Dusche Abendrot
2014. szeptember 2.

Nagyon fincsi, édes illatú, belengi az egész fürdőszobát és sokáig érződik. Szokásos Balea minőség, nagyon szeretem, jól habzik, nem szárít, nem irritál.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2014. szeptember 2.

Nemnemneeem!! Legszívesebben nem is pontoznám, tényleg iszonyú nagymama szaga van, egyszerűen nem tudtam elviselni magamon. Kétszer próbálkoztam vele, fogalmam sincs mi legyen vele... Az összetevőkre már nem is mondok semmit, rohantam a Dm-be a jó kis Balea-s tusimért.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2014. augusztus 25.

Még külföldön szereztem be egyet (Cherry Me), kíváncsi voltam mire fel ez a nagy hájp körülötte. :D
Először mindig csak félre dobtam, valahogy nem igazán szerettem használni, aztán most újra elővettem.
Szép, enyhe színt ad az ajkaknak, kicsit vizes állagú. Az illata nekem bejön, lehet, hogy másnak ez már émelyítő, el tudom képzelni. Nyáron nem szokott a szám kicserepesedni szóval nem tudom mennyire hidratál, majd ősszel/télen kiderül.
Rohanós reggeleken amikor egy kis színt szeretnék az ajkaimra tökéletes.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2014. augusztus 25.

A bőrgyógyászom ajánlotta, elég súlyos atópiás ekcémám van (többnyire az arcomon sajnos...), azt mondta fújjam be minden krémezés előtt és hagyjam megszáradni.
Ez egy kis csoda komolyan! A gyulladt, berepedezett bőrömre isteni volt, kellemesen hűsítette és érezhetően puhább lett a bőröm, a krémem is könnyebben beszívódott tőle.
Az árát kicsit sokalltam, de nem érdekel, ezek után biztos helye lesz nálam. :)

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna Krémdezodor

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna  Krémdezodor
2014. augusztus 24.

Akkor én leszek a kivétel mert nekem bejött, ez a krémes állag nagyon jól hidratálja a bőröm és baromi tartós is, még az esti futást/edzést is simán bírja. A nagy melegben is jól teljesített. Nagyon tetszik az illata, csak hát az összetevői nem a legszebbek....