angeltear

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2014. augusztus 24.

A fekete van meg, először nem szerettem mert túl nagy a keféje és állandóan összekentem a szemhéjamat. Most újra elővettem és egészen megszerettem. Hosszú, ívelt pillákat csinál, szépen szétválaszt. Volt már olyan Essence szempillaspirálom ami csípte, irritálta a szemeim, de ez nem. Tartósságával semmi problémám, nem pereg, nem maszatolódik. Újra venni nem fogom.

Dettol Rose Antibakteriális Habszappan

Dettol Rose Antibakteriális Habszappan
2014. augusztus 18.

Én is a Dm dobozban kaptam, naaagyon jó az illata, jól tisztít, nem szárít, nem irritál. Tetszik, hogy hab állagú, egyetlen problémám, hogy nagyon gyorsan fogy.

Garnier Mineral Men 72H Xtreme Ice Deo Spray

Garnier Mineral Men 72H Xtreme Ice Deo Spray
2014. augusztus 15.

Végre egy deo ami tényleg használ, még a legnagyobb melegben is! Nagyon szeretjük az illatát.

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2014. augusztus 5.

"I think it's a beginning of a beautiful friendship."

Ultra gyorsan szárad, nem maszatolja a mintákat sem a körmeimen. Tartósságról később, eddig 5*!

Signal White Now for Men Deep Cool Fogkrém

Signal White Now for Men Deep Cool Fogkrém
2014. augusztus 2.

Én is a Dm dobozban kaptam, párommal közösen használjuk. Nagyon jó mentolos, frissítő. Kevés kell belőle mert nagyon habzik. Egyetlen hátránya, hogy megfog mindent, annyira kék a színe.

Balea Professional Fényvédő Spray (régi)

Balea Professional Fényvédő Spray (régi)
2014. július 30.

A nyaralásra beszereztem egy ilyet, minden nap befújtam vele a száraz hajam aztán uccu a strandra. :) Egy kissé mintha ragacsos lett volna az elején, de ahogy belemasszíroztam a hajamba már nem éreztem, inkább selymes és fényes lett. Az illata nagyon tetszik, igazi nyári feelingem van tőle. :) Nedves hajon még nem próbáltam. Sajnos még így is minden nap hajat kellett mosnom mert a tengervíz naaagyon szárította a hajam. Mindenesetre nagyon jó kis cucc ez, 5*! :)

Moyra Körömágypuhító Olaj

Moyra Körömágypuhító Olaj
2014. július 28.

Nagyon jó kis cucc, minden lakkozás után használom, egy kicsit hagyom rajta aztán belemasszírozom. Jól hidratálja még az igénybevett, takarítás és mosogatás után kiszáradt körömágybőrt is. Tényleg elég mű az illata, de ezt elnézem neki. :)

Alverde Mono Matt Szemhéjpúder (régi)

Alverde Mono Matt Szemhéjpúder (régi)
2014. július 28.

A Soft Rose van meg, szintén Dm dobozos szerzemény. Nagyon örültem neki, pont egy ilyesmi visszafogott árnyalatot kerestem. A szín egyébként elég halovány de nagyon jól lehet építeni, kissé porzik. Tartósságával is elégedett vagyok, órák múlva is szép erős színe volt a szemhéjamon. Lehet megnézem még a többi árnyalatot is... :D

Golden Rose Matte Velvet Körömlakk

Golden Rose Matte Velvet Körömlakk
2014. július 24.

A nyaralás során véletlenül bukkantam rá egy üzletben, azonnal megtetszett az üvege, olyan kis elegáns! A színbe is beleszerettem, bár van hasonlóm. Az ecsettel könnyedén fel tudtam vinni a lakkot, kicsúszás nélkül, két réteget használtam. Gyorsan száradt mindkét réteg. 5. napja van a körmeimen, most kezdett el a körömvégeken kopni, de nem látványosan. Nyilván ennyi nap után már kissé kifényesedett, de még mindig nem az a nagyon fényes. Ez a szín nyárra tökéletes, ez a lakk lett az új kedvencem. A sminkjeimnél megnézhetitek hogy is néz ki. :)

Sundance Naptej SPF30

Sundance Naptej SPF30
2014. július 20.

Nagyon jól teljesített, bár minden nap vagy négyszer kentük be magunkat, biztos ami biztos... :) Nekem az érzékeny bőrömet néhány helyen egy icipicit csípte, de szerencsére nem sokáig. Gyorsan beszívódott, nem kellett órákat várnunk, hogy mehessünk lubickolni. Nem égtünk le, kivéve a párom, aki egy-két helyen kihagyott egy foltot, ott szépen leégett, amúgy szépen lebarnultunk. Majdnem az egész flakon elfogyott, szerintem legközelebb is ezt fogom megvenni.