Angemoll

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Silk Mousse Málna és Rebarbara Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Málna és Rebarbara Tusfürdőhab
2018. április 24.

A világoskék társa nagyon kellemes illatú, de ennek szinte alig van valami illata... nekem ez a málna rebarbara változat kicsit csalódás :/

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2018. április 21.

Számomra ennek a tusfürdőnek az illata igazán egzotikus 🙂. Nem szárít, jól habzik, élmény vele a tusolás 🙂.

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream
2018. február 4.

Mintába kaptam rendelés mellé. Jó illatú, jól hidratál, kellemes érzés felkenni. Nem tudom megvenném-e, attól függ hogy a Japán Kamélia krém hogy fog tetszeni ami nagy vágyam volt eddig :) Most kaptam meg valentin napra 😍.

Dove Intimo Neutro Care Intim Lemosó

Dove Intimo Neutro Care Intim Lemosó
2018. január 28.

Húha... nagyon megoszlanak a vélemények erről a termékről... Véleményezni még nem tudom, viszont ott lapul a fürdőszobámba, ő lesz a következő amit kipróbálok ha a jelenlegi Nivea sensitiv - em elfogy :) Remélem beválik.

Nivea Sensitive Intim Mosakodógél

Nivea Sensitive Intim Mosakodógél
2018. január 28.

Jól tisztít, nem irritál az illata is kellemes. Most van nálam használatban. Sajnálattal olvasom hogy már nem lesz beszerezhető :(
A zöld verziója is nagyon jó. A kéket még nem próbáltam, de már ott van a fürdőszoba szekrény polcán, remélem abban sem fogok csalódni.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. január 17.

Glamour napon vettem meg. Nekem bevállt. Szeretem az illatát, nem hagy olajos érzést az arcon és nagyon jól eltávolítja a sminket. Újravevős lesz ha már elhasználtam a bespájzolt micellás vizeket :)

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2018. január 17.

Nagyon szeretem. Időnként újraveszem. Tisztaság illata van, krémes jól habzik és árban nagyon jó :)

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Krém

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Krém
2017. december 27.

Második Nutrigold krémem, nappalra használom, nekem picit nehezen szívódik be és kicsit ragacsos is marad. Sminkalapnak viszont jó, az illata rendben van, pattanásaim nem lettek tőle.

aussie Miracle Shine Conditioner

aussie Miracle Shine Conditioner
2017. december 27.

Nagyon jó illatú, szép fényt ad a hajnak. Nem nehezíti el a hajat és nem zsírosodik tőle hamarabb mint általában szokott.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2017. december 27.

Ma vásároltam több Kallos termékkel együtt, a vélemények többsége alapján remélem nem csalodom majd benne :)