AngEy

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2015. június 15.

A Hot plumot vettem meg nem rég. Tartós, szép. Nem vészes az ára:)

Aden Korrektor Stift

Aden Korrektor Stift
2014. január 13.

Az Aden márka egyetlen natúr vegyszermentes terméke. Alternatívát kerestem az alverde korrektor helyett. Az sajnos hamar kifogyott és ehhez mérve drágállottam is. Így keresgéltem, majd rátaláltam erre itt, és már mentem is megvenni :) Egyetlen egy se volt belőle :D( gondoltam tényleg tudhat valamit). Másnap visszatértem az árufeltöltések után, és így sikerült megvennem az utolsó előtti darabot :D
Állaga, színe hasonlít az alverde tégelyes korrektorához, és mindössze csak 560 Ft volt :)

Pimkie Natural Spray

Pimkie Natural Spray
2013. december 5.

nagy kedvenc:) Olyan igazi rózsaszín Orbit rágó illata van. Tiszta nosztalgia:)

Alverde Fedő Stift

Alverde Fedő Stift
2013. november 22.

Tényleg tökéletesen fehér a bőrömhöz. Nem fed tökéletesen, de nem rossz. Az illata engem az eukaliptusz illóolajra emlékeztet. Legközelebb a tégelyeset fogom inkább megvenni.:)
Update: Most tartok a második hétnél és a fele hiányzik... Púderezni se tudok rá, mert akkor olyan, mintha vakolat lenne rajtam és undin összeáll.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Krém (régi)

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Krém (régi)
2013. november 14.

Mikor megvettem még nem igazán értettem a krémmánia nyelvén. Csak a leírásból próbáltam eligazodni, hogy mi lehet benne. Persze bedőltem a 100%-ig természetességének és betettem kosaramba. Úgy a negyedét használtam el, aztán rájöttem, hogy mit kenek magamra, s már csak az illata miatt tartom. Annyi viszont ténylegesen igaz, hogy nagyon puha lesz tőle a bőr. (de hát gondolom ez csak a szilikontól:c)

Alverde Epres Szappan

Alverde Epres Szappan
2013. november 2.

Nem sok köze van az eperhez. Finom karácsonyi illata van.

Balea Dusche & Shampoo For Kids

Balea Dusche & Shampoo For Kids
2013. október 26.

Jajj ez nagyon jó:) Ettől lesz a legpuhább a bőröm. Hajat is ezzel mosok:) Kihozza az olajat is.

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

Alterra 6 in 1 Beauty Balm
2013. október 23.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ - így reagáltam mikor láttam, hogy tisztára kipattogtam tőle. Ráadásul kukacosodik is. Úgyhogy ha kell valakinek 800Ft-ért eladnám Egerben.

Alverde Szemceruza

Alverde  Szemceruza
2013. október 13.

Nekem fehér van:) Egész nap megmarad a színe

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes
2013. október 8.

én szeretem:) Puha lesz tőle a bőröm, jó illata van, olcsó, szép összetevőjű, nekem sokáig elég