angie10

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: -

Vichy Idealia Peeling

Vichy Idealia Peeling
2019. június 24.

Imádom ezt a terméket! Nekem rengeteget segített! Erre most, mint mindig amikor végre valami beválik, megszüntetik!!!! Tudja valaki esetleg, hogy miért, vagy hogy ez végleges megszűnés-e? Vagy esetleg helyette valami mást, ami hasonló hatóanyagokkal rendelkezik, tud valaki ajánlani?!

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow
2017. május 2.

A 105-s Motion szín van meg. Mindig újraveszem. Nagyon szép szín, és elég tartós is.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2017. május 2.

A 25-s árnyalat van meg és nagyon szép élénk színe van. Tartósságát illetően, mivel erősebb színről van szó, így erős közepesnek mondanám, de színért és árért ez korrekt.

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs
2017. május 2.

A 202-es Ultra Pink van meg. Nagyon szép színe van, pigmentált és tartós. Egy nagy hibája van a termék kiszerelésének, mégpedig, hogy a rúzst nem lehet teljesen visszatekerni a tokba, így nagyon óvatosan kell minden alkalommal kinyitni és visszazárni, ha nem akarjuk, hogy minden rúzsos legyen. A kupak is elég alacsony minőségű műanyag, így a kiszerelés miatt csak 4 *.

Trend It Up Metál Szemhéjpúder

Trend It Up Metál Szemhéjpúder
2017. május 2.

A lilás szín van meg. Isteni szép. Jól pigmentált és tartós, tetszik az állaga is. Kevés kell belőle, így elég kiadós mennyiség.

Essence Blush Ball

Essence Blush Ball
2017. március 28.

Nagyon szeretem! Gyönyörű ez a halvány rózsaszín. Nagyon természetes hatást ad. Nincs erős csillogása, de mégis finom fényes, üde, egészséges fényt ad az arcomnak. Teljesen felfrissültnek hat egész nap tartó hatással. Ritkán találok árérték arányban ilyen terméket.

InstaNatural Vitamin C Moisturizer

InstaNatural Vitamin C Moisturizer
2017. március 28.

Imádom. Illatmentes, hamar beszívódik, megnyugszik a bőr. A szérum persze hatékonyabb és azonnal látványos, de hidratálónak nagyon szuper.

InstaNatural Vitamin C Szérum

InstaNatural Vitamin C Szérum
2017. február 3.

Számomra eddig ez az első olyan arcomra kent termék, aminek azonnali, igazi, látható hatása van! Hihetetlen! Imádom. Azonnal egészségesebb, kisimultabb, ragyogóbb, fiatalosabb az arcom. Tetszik, hogy önmagát igazolja a szérum azzal, hogy a pipettán lévő része be is barnul az oxigénre, ez végre nem kamu, hanem hatásos szer.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2016. június 30.

Teljesen odavagyok. Csak egy mintát rendeltem és csak 3 napja használom. Zseniális, csodaszép lett a bőröm! Még gondolkozom, hogy a lotion-t és a gélt is kipróbálom, vagy egyszerűen csak megrendelem ezt teljes kiszerelésében, de ez mindenképpen csodaszer a bőrömnek. Végig szenvedtem a fiatalságomat a sok ragyával, a sok ígéretes kenceficével, gyógyszeres kezelésekkel és erre tessék ennyi idősen végre meg van a megoldás.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2016. június 24.

Nekem ő az első fényvédőm. Kb. 2-3 hete használom és nagyon bevált eddig. Mintha szebb lenne, egyenletesebb a bőrképem, bár ilyenkor nyáron amúgy is tisztább és szebb a bőröm. Tetszik az a vékony hártyaszerű réteg, ami ugyan nem látszik,de mégis olyan széppé teszi a bőrt. Az elején, elsőre megijedtem, mert hirtelen minden foltomat kihozta és felerősítette azt is amit eddig nem is láttam igazán, de aztán valahogy most letisztult és teszi a dolgát. Bírja az alapozóm is (La Roche-Posay). Mindenképpen pozitív!